Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 12:20:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какъв текст бихте избрали/избрахте за своята покана?  (Гласуването приключено: май 19, 2008, 09:04:59 )
Стандартен - 27 (21.8%)
Забавен и закачлив - 64 (51.6%)
Римувани стихчета - 21 (16.9%)
Тип приказка - 12 (9.7%)
Общ брой гласове: 124

Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 2 част  (Прочетена 199851 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: май 14, 2008, 15:51:02 »

didda поканите са наистина много , ама много хубави,  Bravo Bravo Bravo
Искам и аз такива, точно за нещо такова си мислих!!!
Колко ти излезе една покана? А за текста как ще го печатате.
Тази твоя приятелка специално за теб ли направи покани, или си правят покани в тяхната фирма по принцип.
офф дано не ме сметнеш за мног нахална blush
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: май 14, 2008, 23:11:10 »

didda поканите са великолепни.  Bravo

Аз да ви кажа, днес ми дадоха оферта за изработка на поканите. Офертата направо ме шокира, толкова висока беше. Момичето ми обясни че размера е нестандартен и нямали щанца за такъв размер пликове и те също са безумно скъпи. Освен това съм избрала и някакво скъпо мастило, но аз от къде да знам  crazy Както и да е, в крайна сметка поисках оферта и от друго място, да видим какво ще предложат, но май ще се наложи да сменим размера на поканата, а от там и дизайна им. Хубавото е че вече измислих как да префасонирам модела и пак ще станат хубавки поканите  pardon
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #332 -: май 15, 2008, 08:15:05 »

 cray Вече наистина съм разочарована и ми се плаче. Вчера ходих да си взема поканите от рекламация четох ги там уж, но имаше много хора, беше шумно и ми се сториха добре.Когато се прибрах в къщи вече радостна, че ще мога да си ги опаковам и украся, брата на милото я прочете и откри една грешка Oh my ... Oh my ... Направо като я видях така се ядосах  beating Първия тът бяха писали вместо "преструват" - "преструмат" е как да раздам такива покани на гостите си  crazy Сега пък писали ".....и без да се мае поп ще ни венче " еееееееее какво етова beating римата ми се губи пък и попа венчава, а не венче crazy и сега пак за втори път ще трябва да ги връщам. Направо съм бясна , а немога да ги оставя така и после гостите да се базикат че имало грешка. Вие момичета, като мен ли бихте постъпили? Малко ми е неудобно от жената в магазина втори път да й ги връщам ама тези които са ги печатали въобще не са си направили труда да редактират. angry
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: май 15, 2008, 08:21:38 »

johnsons, я отивай и ги връщай и им дръпни скандал, че ти губят времето, разкарват те и ти бавят плановете! Ама как може такава безотговорност!  beating beating beating Нямат ли очи тези хора, да не забележат чак толкова! И то на 2 пъти. Да не е на китайски, та да не се усетят?
Според мен и дума не може да става да ги даваш на хората с грешка. Може и да не забележи всеки, но един път правиш покани, трябва да са идеални!  huhhuh.gif
А защо да ти е неудобно от жената в магазина? Напротив, на жената в магазина трябва да и е неудобно, че ти продава нескопосани покани!
Много се ядосах за тебе!  PUGILISM Успех мила!  give_rose
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: май 15, 2008, 08:32:01 »

Тъй, тъй - ходи и връщай. Изобщо да не ти пука. Да се научат да работят като хората. Ако трябва сто пъти ще им ги върнеш, докато станат както трябва (но не ти го пожелавам)  shok
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: май 15, 2008, 08:42:13 »

didda поканите са наистина много , ама много хубави,  Bravo Bravo Bravo
Искам и аз такива, точно за нещо такова си мислих!!!
Колко ти излезе една покана? А за текста как ще го печатате.
Тази твоя приятелка специално за теб ли направи покани, или си правят покани в тяхната фирма по принцип.
офф дано не ме сметнеш за мног нахална blush

Момичетаааа, много се радвам, че одобрихте поканите!  Girl_hide
Ами, не знам колко излиза, аз не ги плащам - моята приятелка не иска и да чуе за плащане. Стана ми малко неудобно, понеже тя ще ми прави още доста неща, като - подаръчетата за гостите, тейбъл картичките, етикетите за виното, украса на колата, всичко ще е горе-долу с тези нюански, като на поканите, но така като не ми дава да й плащам .... няма да се разберем   diablo
А текста, той е напечатан вече - тя ми го печата на техните машини в агенцията.
И да, специално за мен ги направи поканите, понеже по принцип се занимават с по-крупни неща, като билбордове и т.н. и не се захващат с такива поръчки като моите покани, то и затова ми е малко неудобно, но пък нали затова ми е приятелка  pleasantry
НО, предполагам и в други агенции биха ги направили, като им нахрърляш идеята... Wink
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: май 15, 2008, 09:16:26 »

johnsons, здравей! Е не тези вече прекаляват и аз определено бих ги върнала и направила на нищо...наистина толкова пари даваме за надписване, а те не вършат никаква работа. Направо много се радвам, че сама ще си ги надписвам...Успех!
Didda, поканите ти наистина са вълшебни!
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: май 15, 2008, 09:19:59 »

johnsons отивай и ги накрай да ги оправят. Като са го объркали, да си носят последиците. На една приятелка и бяха объркали датата на сватбата, представяте ли си? Тя направо беше в шок.... Oh my ...
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #338 -: май 15, 2008, 09:25:22 »

johnsons изумявам от тази некадърност, за която чувам от твоята уста  Oh my ...
Това е едно от нещата, които ненавиждам в България-никой не си върши качествено работата ! Това наистина го няма никъде ! Така съм възмутена - отиваш там с парите си, те благодарение на тебе (на клиента) съществуват... Некадърници ! Дет вика ellie_bellie в крайна сметка не ги печатат на китайски !
Ти само не се ядосвай. Приемай го като нормално (не че е, но всички знаем обслужването в родината). Бъди силна и строга и им ги върни без притеснение - ТЕ са тези, които трябва да се срамуват. Имаш време с малко (или повече) скандали нещата ща се оправят. Разбирам колко ти е гадно и много ти съчувствам, на твое място бих била бясна, но не се нервирай и не си съсипвай здравето, че и без това нервите около сватбата идват в множко. Всичко ще е наред.  Friend

didda като не иска да ти взима пари, купи й някакъв хубав подарък, който да й остане (не че е моя работа да се бъркам  blush ама така се сетих просто
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: май 15, 2008, 12:03:50 »

johnsons отивай и им ги връщай  beating и дори поискай да ти ги направят в съкратени срокове, че само те мотаят  beating иначе да ти върнат парите и ще отидеш на друго място, какво пък, да не са единствените  diablo

 Offtopic пфууу, като се сетя за моите покани и яхвам метлата пак
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #340 -: май 15, 2008, 12:23:43 »

johnsons, какво е това българско безобразие? Коя беше фирмата, напиши я тук, за да я знаят и избягват и другите. Най-добрата реклама е доволния клиент, обратното важи дори с двойна сила! Взимаш си поканите, отиваш и без капка срам ги връщаш. Имаш пълното право да вдигнеш скандал и то да е пред други клиенти, за да разберат, че тази фирма си гледа работата през пръсти! Изобщо не трябва да се притесняваш, ти не си виновна, че те са некадърни! Леле, аз ако бях, щеше да ги направя на 5 стотинки  slap Прочети си още веднъж много внимателно поканите една по една и виж дали само това е грешката. И ще изискаш да ти ги направят по бързата процедура! Леле, много се ядосах значи  ANGRY Пък ако толкова ти направят проблем, взимаш си парите и отиваш другаде.  diablo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #341 -: май 15, 2008, 13:27:18 »

А така kopche  good good good
И леко  Offtopic но един доволен клиент си мълчи, а един недоволен го споделя с петима други (по статистика), да внимават в картинката  beating
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #342 -: май 15, 2008, 19:00:54 »

Мисля че някой търсеше папирус,но немога да намеря кой беше pardon Ето ги нашите покани,макар и грешни blush


* покана.jpg (66.5 KB, 410x547 - видяно 376 пъти.)
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: май 15, 2008, 20:18:57 »

Мисля че някой търсеше папирус,но немога да намеря кой беше pardon Ето ги нашите покани,макар и грешни blush

Мила,

откъде поръча тези покани.

Ние сме си харесали същите, само че имат и кутийка към тях.

Питам, защото ако на мен ми ги сбъркат ... такъв скандал ще вдигна, че ако пък и втори път .... направо ще ги разсипя.

Коя фирма ги печата, да знам, ако и моите ще са там .... по-добре да се отказвам на време.

По добре на лични ми прати фирмата, от която си г поръчала и тази, която ги е печатала.

Благодаря ти предварително!

Поздрави
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: май 15, 2008, 22:51:08 »

johnsons много е симпатична поканата  Bravo

Някой има ли идея от къде да купя кутийки за поканите(в София или Пловдив). В петатницата нямаха възможност да направят кутии и казаха че ако правят специална щанца заради мен ще излезе много скъпо. Освен да се пробвам сама да си ги направя, не виждам друга алтернатива за момента. pardon
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines