Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 10:20:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какъв текст бихте избрали/избрахте за своята покана?  (Гласуването приключено: май 19, 2008, 09:04:59 )
Стандартен - 27 (21.8%)
Забавен и закачлив - 64 (51.6%)
Римувани стихчета - 21 (16.9%)
Тип приказка - 12 (9.7%)
Общ брой гласове: 124

Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 2 част  (Прочетена 199825 пъти)
 
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #285 -: май 10, 2008, 20:28:11 »

Момичета, днес ходих да се взема поканите и знаете ли какво се оказа ........... че има правописни грешки на абсолютно всички бройки cray  :'(Направо се разочаровах.........Върнах ги и сега ще трябва да чакам да ми ги поправят-добре че имам време до сватбата. Направо се чудя как евъзможно този който ги печата да не си провери работата и да пусне 130бр ей така без да провери дали не е пропусснал някоя запетайка или главна буква, а може би са си мислели че няма да го забележа crazy И това не е единичен случай, продавачкатат ми каза, че се е случвало и друг път.
Е, не ми остава нищо друго освен да видя как ще са следващите ии да се надявам,че ще са написани както трябва.
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: май 10, 2008, 20:39:12 »

леле, леле..Добре че прочетох за гафа (меко казано)на Такрида. Тъкмо се чудех дали да са от Такрида или от едно друго място.И като чета 100% няма да са от Такрида. Аз не мога да търпя нагло поведение и дори да са идеални, предвид поведението веднага бих отказала поканите.
Ужас! Ужас!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #287 -: май 10, 2008, 20:45:02 »

Ели, не съм сложила снимка, защото не са в напълно завършен вид. Трябва да ги надпиша (а датата и часа са в процес на доуточняване, тук всичко отнема време, докато стане) и да ги дооформя. Очакваме датата и часът на церемонията да се потвърдят напълно и ще ги завърша, ще ги снимам и ще ви покажа  smile
skylife, аз на твое място ще им вдигна грандиозен скандал и ще ги изтипосам в де що форум се сетя, за да не ходят и други хора да се набутват при тях, както Виенерин е направила. Е може ли такава некадърност значи ...
johnsons и твойта не е лесна ...
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: май 11, 2008, 15:00:34 »

Момичета препоръчвам Ви Carddissimo  с две ръце  yea . Жените са много мили. Имат хубави покани, работят бързо, а и проблем с правописни грешки не съм имала  good
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: май 11, 2008, 18:26:37 »

И аз вече мога да се похваля с покани.  yahoo Поръчахме ги вчера от сватбен Център София, но нямаше налични.  pardon Очаквам да ги доставят към 15-ти. Като ги звема веднага ще ги снимам и ще ви ги покажа. А за надписването им мисля, че мога да се справя сама. Самия модел на поканата позволява да си разпечатам текста на паус и да го залепя за поканата.
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: май 12, 2008, 10:08:44 »

сега като чета какви проблеми сте имали с поканите,не съжелявам,че си ги правя сама...защото по едно време се бях отчаяла,че няма да се справя.но по добре ако нещо разваля аз да съм си виновна...
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: май 12, 2008, 12:14:33 »

denito1983 , и аз взех да се отчайвам, че няма да се справя. Снощи се скарах с милото по темата, както много беше ентусиазиран и няколко дни висим на компютъра да избираме шрифтове и да мислим дизайна, снощи почна постоянно да предлага нови варианти, защото нямало да се справим, нямало да стане хубаво, най-добре било да се откажем и т.н.

Проблема според него е в лепенето - как ще залепим листчето с текста на картона, как ще изрежем картона, така че да е с перфектни ръбове и т.н.

Момичета, вие какво лепило използвахте за вашите покани, така че да не изглежда грозно като се залепи?
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: май 12, 2008, 12:43:16 »

Kiksi ти как точно си представяш вашите покани? Защото ако са като картичка от картон няма да е нужно да лепиш, а ще печаташ директно върху картона. Друг вариант е да си направиш нещо като "ушички" и да подпихнеш листа с текста там или да ги завържеш с панделка, като на Gerka.
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #293 -: май 12, 2008, 12:51:33 »

ами ето и предложението от мен - използваш паус за печата и взимаш сухо лепило - но по възможност наистина да е мн сухо - и ето резултата -


* 1.JPG (32.56 KB, 384x512 - видяно 303 пъти.)
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #294 -: май 12, 2008, 12:51:59 »

ето и още една ---


* 2.JPG (13.8 KB, 192x256 - видяно 2670 пъти.)
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #295 -: май 12, 2008, 12:55:46 »

а другия вариант е вместо паус, да печатата върху хартия в подобна тоналност на картичката и да залепите - там пък е още по лесно -- ето нещо подобно


* 3.JPG (18.42 KB, 231x308 - видяно 2646 пъти.)
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #296 -: май 12, 2008, 12:56:21 »

и от вън...


* 2.JPG (16.48 KB, 192x256 - видяно 2691 пъти.)
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #297 -: май 12, 2008, 13:05:36 »

skylife , ами единият вариант е като поканата на Маслинка - картон, в чиято средна част е залепена самата покана (текстът) и той се сгъва от двете страни и се вързва с панделка. Само че още се чудим, дали да е на паус средната част, май ще се откажа от пауса...

Вторият вариант - за който настоява милото, е да си ги разпечатаме на картон, както ти казваш, но не става да е само така - трябва да се сложи в нещо, а аз в стандартен плик не искам, искам "опаковката" да си е част от самата покана. Милото каза да сме ги разпечатали и да намерим готово "калъфче" за поканите, ама няма подходящи за моя вкус по магазините. То ако бях харесала нещо, нали направо готови щях да ги взема, макар че си ми е кеф да се занимавам...

Трети вариант - да е направо на картон разпечатано и сгънато като стандартна картичка - отваряш и четеш отвътре написаното.

Заради милото така се скарахме снощи, че сега сме доникъде, защото той смята, че нямало да стане...  diablo

Това с "ушичките" не е лошо като идея, само да успея да ги направя симетрични. А на Герка също е добър вариантът, може и така да пробвам.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: май 12, 2008, 13:10:01 »

bibsi, мерси, златна си!

Ние точно това се чудим - дали паус или обикновена хартия в същата, но много по-светла тоналност, която да залепим на картона. Идеите ти са прекрасни и въпреки че чак утре ще се "засечем" с милото вкъщи, тази вечер ще му кажа да ги погледне.

Не мисля, че е трудно, значи ще търся много сухо лепило. Благодаря пак  give_rose
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #299 -: май 12, 2008, 13:16:52 »

Кикси, я да не се отказваш и няма да се карате! Аз направих поне 5 различни вида покани, докато реша коя е най-хубава - или ми изглеждаха претрупани, или пък прекалено семпли. Милото не участваше в процеса на правенето, той само казваше "харесва ми", "не ми харесва"  laugh В крайна сметка имаме почти готов вариант, който си се отваря като картичка, вътре с наша снимка и с текста залепен върху снимката, но не съм ги довършила, защото трябва да надпиша и залепя последните листчета. Но между временно докато разглеждах всички тези шаблони за кутийки за подаръчета, ми хрумна просто поканите да са сложени в такава кутийка. Например сгънато на рулце листче с текста в кутийката (само че не сме избрали точно коя кутийка от всичките. Та може наново да започна направата на поканите  crazy pardon А тази сутрин с какво нетърпение отидох до книжарницата наблизо да си купя материали, а тя затворена ... Това Възнесение доведе до 3 неработни дни, ей объркаха ми плановете  NO Та чак утре ...  pardon
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines