Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 07:28:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какъв текст бихте избрали/избрахте за своята покана?  (Гласуването приключено: май 19, 2008, 09:04:59 )
Стандартен - 27 (21.8%)
Забавен и закачлив - 64 (51.6%)
Римувани стихчета - 21 (16.9%)
Тип приказка - 12 (9.7%)
Общ брой гласове: 124

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 2 част  (Прочетена 199786 пъти)
 
Sunshine
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



« Отговор #120 -: март 20, 2008, 19:38:39 »

Здравейте,
някоя от вас правила ли е поканите си с помощта на рекламна агенция или нещо подобно?
Аз имам някаква идея какви трябва да бъдат нашите покани, но такива не мога да намеря готови, а сама немога да ги направя. Моля ви, ако някоя от вас е поръчвала покани по нейн модел да ми препоръча къде ги е правила . Благодаря give_rose
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #121 -: март 20, 2008, 23:35:19 »

Здравей, Sunshine,

Нашите покани станаха прекрасни - ще пусна снимка, като ни ги прави дизайнерка, с която работи сватбената ни агенция. Като цяло, ако искаш всякакви дизайнерски неща, агенция ще ти свърши много добра работа  good.
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 21, 2008, 00:11:13 »

Здравейте,
някоя от вас правила ли е поканите си с помощта на рекламна агенция или нещо подобно?
Аз имам някаква идея какви трябва да бъдат нашите покани, но такива не мога да намеря готови, а сама немога да ги направя. Моля ви, ако някоя от вас е поръчвала покани по нейн модел да ми препоръча къде ги е правила . Благодаря give_rose
на нас поканите/ и не само/ са ни направени от рекламна агенция в коят работи моята най- добра приятелка...всичко беше в един стил и цвят... разгледай албума ми  и ако ти харесват мога да ти дам кординати
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 23, 2008, 01:06:35 »

Ето ги и нашите покани   smile

http://www.inka-bg.com/produktovi/9.jpg

Активен
sheli
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 36



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 23, 2008, 10:58:06 »

а това са нашите покани:
http://inka-bg.com/card.php?id=111
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #125 -: март 23, 2008, 21:43:07 »

Вече трябва да изберем поканите, разгледахме на няколко места, но ми прави впечатление, че поканите са почти едни и същи. Най-много варианти имаше в Оксана. Разгледахме няколко-5-6 каталога. Харесахме едни покани ,но все още се колебаем. Аз много харесвам покани в розово, но за съжаление не се връзват с нищо Тези са ми фаворити:http://www.inka-bg.com/produktovi/16.jpg
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 26, 2008, 00:38:10 »

Някой може ли да ми прати или препоръча вариант за електронна покана, защото ще  имаме гости от чужбина, на които си мисля да не пращам обикновени покани и така или ина4е трябва да им пратя нещо, та ако някой има опит и е пращал, ще ми са да не са тип  весела картичка, а нещо по стилно.Как се процедира в такъв случай?
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: март 26, 2008, 05:09:07 »

Ето една идея:
http://www.evite.com/app/invitations/gallery/templates.do?theme=Wedding_Themes&pg=1&eventID=&inviteID=&src=
Можеш да си избереш, има доста видове. По принцип evite са много използвани за купони, рождени дни и малко по-неофициални събирания. Фактът, че има и категория за сватби обаче, ме води на мисълта, че са използвани. Аз съм получавала и съм ги пращала за всякакви други случаи.
Моето мнение е, че този тип покани и изобщо всякакъв тип, който се получава по електонен път, не са достатъчно официални. Хартиените покани в никакъв случай не са изместени от електронни на този етап. Аз не бих ги използвала, но пак това е мое виждане. Иначе определено е по-оригинален начин, в това няма съмнение.
Теб какво те спира от пращане на покани до гостите от чужбина - това, че ще се забавят, това, че ще ти струва допълнителни усилия да ги пращаш, или нещо друго?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: март 26, 2008, 10:38:50 »

ellie_bellie  бях сигурна че мога да разчитам на теб smile. Аз като цяло си мисля да изпратя и писмени покани на хората в чужбина, но преди това си мислих да им пратя и електронни, то така или иначе им нямам и адресите и трябва да им ги искам, а всички са в различни държави и градове,това са мои съученици и приятели и според мен не биха имали и нищо против електронна покана. Обмислям още въпроса. blush и сондирам за мнения и хубави идеи blum
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: март 26, 2008, 11:03:04 »

roumyana, ето нашата покана, която разпратихме на гостите ни от чужбина  smile. Но в сайта, който ellie_bellie е препоръчала, също има много стилни покани   Bravo

http://www.egreetings.com/ecards/display.pd?bfrom=1&prodnum=3020803&path=95041
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: март 26, 2008, 20:19:01 »

Мацки какво ще кажете за това като идея  blush


* PIC_0195.JPG (74.09 KB, 596x447 - видяно 387 пъти.)
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: март 26, 2008, 20:24:46 »

niksha, изглежда стилно.
А можеш ли и отвътре да покажеш?  diablo  tease
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: март 26, 2008, 20:29:09 »

Ами от вътре още не съм го сложила  blush . За там купих един слатист лист (като цвета на панделката орвън), обгорих го по краищата да стане като пергамент ( стана много добре ), но неможах да намеря лепило из вкъщи ( представяте ли си  girl_impossible ) и не съм го сложила още. Като го направя ще пусна снимчица да си кажете мнението.  girl_wink
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: март 27, 2008, 09:15:03 »

И аз съм готова с поканата за кумовете!  yahoo yahoo yahoo Днес ще я взема и веднага ще ви я пусна да си кажете мнението!
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #134 -: март 28, 2008, 16:19:02 »

така и аз реших да си правя поканите/ е спомоща на братовчетка ми/ blush,и са готови,само всъщност и много важно трябва да си купя хартия,и да ми ги напечатят,имах вариянт къде но уви няма да стане angry cray,и сега съм в безисходица.Ако някой знае информация,моля да сподели.Примерно тази книжарница "Слънчоглед" има ли такива услуги? help GROAN
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines