Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:20:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какъв текст бихте избрали/избрахте за своята покана?  (Гласуването приключено: май 19, 2008, 09:04:59 )
Стандартен - 27 (21.8%)
Забавен и закачлив - 64 (51.6%)
Римувани стихчета - 21 (16.9%)
Тип приказка - 12 (9.7%)
Общ брой гласове: 124

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 2 част  (Прочетена 199534 пъти)
 
kalnamalina
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 05, 2008, 15:40:15 »

Взех ги от Пиротцка 10 там където си запазихме час за ритуалната зала!
Има много голям избор!
Активен
kalnamalina
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 05, 2008, 15:54:40 »

fda46c9528[/img][/url]
« Последна редакция: март 06, 2008, 16:43:31 от Teo » Активен
kalnamalina
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: март 05, 2008, 15:55:37 »





Това са нашите покани!Тази е за кумовета а горната е за гостите!
« Последна редакция: март 05, 2008, 15:57:59 от kalnamalina » Активен
kalnamalina
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: март 05, 2008, 23:12:06 »

ГОРНАТА СТРУВА 2.20 А ТАЗИ С ЛИЛАВИЯ ОТЕНЪК 4.00ЛВ!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #79 -: март 06, 2008, 01:56:33 »

Калина, много са хубави поканите  good вавка11, и аз се чудя за такава хартия, искам да взема за нашите покани, но в чужбина не знам къде да търся sad Момичета, дайте ми идеи за малки подаръчета за гостите ... нищо не ми идва наум  girl_impossible
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: март 06, 2008, 07:13:23 »

Precious, ето тук за идеи. Иначе при теб незнам каде можеш да търсиш такива, може би по норвежките уеб сайтове гледай.
http://www.myweddingfavors.com

 Offtopic преди малко видях, че сватбата ти ще е на моя рожден ден  pleasantry
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #81 -: март 06, 2008, 16:41:31 »

Момичета, тъкмо си напазарувах необходимите неща за направата на поканите и картичките за маса. Като станат готови първите покани, ще направя снимка и ще кача. Имам някои много хубави идеи, дано ги осъществя  good Стигнах до извода, че ще ми излезе по-евтино сама да си направя поканите, отколкото да ги поръчвам в Интернет. В книжарниците има 5 вида покани, които са ... абе не са лоши, но не точно това, което искам, а и няма зелени, какъвто ще е нашия цвят. Ели, благодаря за линка, сега ще го погледна give_rose
Активен
cveteto11
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 07, 2008, 10:15:11 »

И нашите покани пристигнаха  yahoo yahoo yahoo
Толкова си ги харесваме  give_rose
А на живо са още по-красиви!
Аз май ги бях показвала преди, но сега пак ще ги пусна.


KlaraFina поканите ти наистина са разкошни...
А къде си ги поръчвала? Искам и аз нещо подобно
Би ли могла да ми пратиш кординати

Много ти благодаря!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: март 11, 2008, 00:29:55 »

здравейте момичета да ви кажа като четох до момента постингите ви се притесних че са много сккъпи поканите, но днес бях в дома на младоженците в Пловдив и разгледах около 10 каталога на фирми и искам да ви кажа че има много хубави покани на много хубави цени и като казвам хубави имам предвид 50 стотинки или 1 лев и даже поканите ,които струват 3 или 4 лева са доста по-кичозни и грозни.
по рано си мислих и аз да си ги права поканите,защото 3 лева малко множко ми се виждаше обаче сега виждам че няма смисъл,по евтино няма да излезе, а няма и гаранция че ще станат както ги искам.
Едно въпросче не знамех че трябва да има покани за кумове и шаферки-задължително ли се прави и какво се пише?
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: март 11, 2008, 09:47:30 »

Аз останах много разочарована от поканите в сватбения център в Младост. Разгледах 2 огромни каталога по два пъти всеки и не намерих нито една покана, която да ми направи впечатление.  sad Другата събота почвам обиколко по Пиротска. Дано там има нещо хубаво  pardon
Активен
magica1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 182



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: март 11, 2008, 19:18:25 »

Не се отчайвай,d_petrovska, ще си намериш подходящата за вас покана.И аз обикалях доста, но в крайна сметка си избрах точно от Сватбения салон в Младост.  pardon Имат каталог на ИНКА-турски покани (както и повечето по Пиротска),поръчах си ги и за 2 дни ми ги донесоха. А най-хубавото е, че не са скъпи-по 0,90лв. Ето, вижте я,аз много си я харесвам. girl_wink


* 68.jpg (56.3 KB, 654x768 - видяно 422 пъти.)
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: март 12, 2008, 16:33:49 »

Каква точно е тази картичка за потвърждения която сте имали?
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #87 -: март 12, 2008, 16:53:54 »

Ние директно попитахме онези, които знаем че имат приятелки, но не ги познаваме, дали ще имат желание да дойдат сами или с приятелките си и как се казват приятелките им, за да напиша и техните имена на пликовете. Имаше някои които искаха да доидат сами, в техния случай адресирах поканата само до тях - за да имат извинение пред приятелката си да дойдат без нея pardon
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: март 12, 2008, 17:41:41 »

ani4ka, картичките за потвърждение са "обратна връзка", гостите имат определен срок, до който трябва да потвърдят - принципно като отметнат на въпросната картичка дали ще дойдат или не, и кой точно ще дойде, защото някои покани например са за цялото семейство, а ще дойде само един човек. След като си отбележат на картичката трябва да ни я върнат (принципно по пощата, но тъй като не сме на стотици километри могат и лично да ни ги върнат. Това е голямо удобство, за да не ходя с тефтера със списъка през цялото време, а и за да не ги тормозя и да им прозвънявам на всички един по един. Естествено, съмнявам се, че дори и половината ще използват картичките по предназначение, но така поне се вижда кой точно е поканен (защото има "семейства", съставени от три семейства, за които една покана е напълно достатъчна да се почувстват всички поканени).
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #89 -: март 12, 2008, 19:28:38 »

Нашите покани бяха само онлайн. Разработихме софтуеър, тествахме, сами си направихме графиката. Макар да изглежда малко не традиционно, гостите бяха възхитени и получихме потвържденията за 2-3 дена. Напечатахме само 5-6 покани за бабите и някои роднини които не ползват интернет.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines