Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 01:30:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какъв текст бихте избрали/избрахте за своята покана?  (Гласуването приключено: май 19, 2008, 09:04:59 )
Стандартен - 27 (21.8%)
Забавен и закачлив - 64 (51.6%)
Римувани стихчета - 21 (16.9%)
Тип приказка - 12 (9.7%)
Общ брой гласове: 124

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 2 част  (Прочетена 199585 пъти)
 
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: февруари 27, 2008, 23:25:14 »

аз мисля че без покани не може ........това е един вид уважение към гостите..............а и лично за мен са част от сватбата........придават тържественост..........все пак това е големия ден-вашия ден и всички тряба да го разберат по подобаващ начин!лично мнение give_rose
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: февруари 27, 2008, 23:51:56 »

аз също мисля, че не може без покани и съм съгласна с всички предни мнения.
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #62 -: февруари 28, 2008, 00:40:55 »

 girl_impossible
аз мисля че без покани не може ........това е един вид уважение към гостите..............
Реално погледнато на една сватба има много признаци за засвидетелстване на уважението към гостите! То самият факт,че точно тези хора са поканени си е показване на уважение,и от там като се почне подаръчета,тейбълки и т.н! Както и да е! Разбирам какво имате в предвид! Лошото е ,че мразя да правя нещо просто колкото да отбия номера,а в случая точно това се получава!
А ти не можеш ли да ни покажеш какви покани харесваш. Току виж сме ти помогнали.
KlaraFina ,аз съм показвала по-назад в темата какво ми се искаше! За съжаление само в една фирма открих поканите,които са много близо ,обаче те са в един ужасен кафяв цвят! На други места виждах разни други цветове,обаче те бяха гланцирани,с едни безумни цветя и те съвсем се отдалечават от идеята! А тя беше поканата да е във вид на старовремски свитък,изглеждащ старинен и пожълтял(а не като амбалажна хартиякакто каза Ina_lemon,или пък гланцирана и лъскавка),евентуално с восъчен печат!
 huhhuh.gif ще го мисля,имам време! Само знам че покана с гълъбчета,сърчица и др. подобни символи няма да раздам!(моля,да не ми се обижда никой-лично виждане!)
« Последна редакция: февруари 28, 2008, 00:44:13 от divna » Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #63 -: февруари 28, 2008, 00:46:15 »


ето това е нещо което горе-долу описва идеята ми!
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #64 -: февруари 28, 2008, 09:11:01 »

Мила Divna, според мен това, което си показала, е напълно осъществимо! good Видът на поканата се постига с Фотошоп, а за крайния резултата е важна ХАРТИЯТА, на която ще печаташ! Така че бих те посъветвала да отидеш в рекламна къща и да поискаш те да ти го направят. В рекламните къщи ще има поне 10 вида хартии, а самата ти също можеш да си купиш каквато сметнеш за нужно!
Сега да не говоря наизуст /понеже никога не съм обръщала внимание на подобни покани,тъй като моята идея е съвсем друга/, но съм на 99% убедена, че някъде из българските сайтове съм виждала такава хартия. Обаче кой беше сайтът, да му се не знае! crazy Или е Ракхива, или е Офис 1, или Слънчоглед, Мънисто- някой от споменаваните тук мисля, че беше!

P.S. Мацка, Офис1 е било- сега се разрових! Wink  good Има няколко хартии от този тип-виж на място най-добре, има и в сайта им.

« Последна редакция: февруари 28, 2008, 09:24:45 от avva_stz » Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #65 -: февруари 28, 2008, 09:32:45 »

divna в лични ще ти пусна телефона на фирмата която предлага точно този вид покани  ,а имитация на такава хартия има в office  по каталог с поръчка за 1-2 дена ги доставят.
http://www.office1.bg/%CA%E0%ED%F6%E5%EB%E0%F0%F1%EA%E8+%EC%E0%F2%E5%F0%E8%E0%EB%E8-r1/%D5%E0%F0%F2%E8%FF+%E8+%E8%E7%E4%E5%EB%E8%FF+%EE%F2+%F5-%FF-g14/%D1%EF%E5%F6%E8%E0%EB%ED%E8+%F5%E0%F0%F2%E8%E8-s1403/
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: февруари 28, 2008, 11:10:15 »

Толкова много исках да си направя и аз поканите сама.Така се бях запалила...Разгледах толкова много сайтове за хартия, панделки и какво ли още не.........Но се разубедих. Силни аплодисменти на тези от вас, които сами са си ги направили, но аз за съжаление не съм толкова творческа личност. Страхувам се, че няма да мога да ги направя както трябва и за да избегна притеснението, реших, че е по-добре да ги поръчам.
Засега съм се спряла на поканите на "Такрида".В сравнение с поканите , които съм разглеждала досега техните ми допадат най-много.
Все още е рано да се поръчват, но щом стане това ще ви ги покажа.
Успех на всички, които сами си ги изработват и на тези, които са в търсене на подходящата покана! smile
Активен
ronilaz
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #67 -: февруари 28, 2008, 16:04:21 »

Здравейте,
и аз днес получих 1/2 от поканите...супер са..ще сложа в най-скоро снимка..мога само да препоръчам момичето,което ми ги прави (ръчна изработка).сега слагам една снимка от сайта й


* chantichka_malka.gif (13.9 KB, 150x113 - видяно 4354 пъти.)
Активен
ronilaz
Любопитен
*
Публикации: 24



« Отговор #68 -: февруари 28, 2008, 16:04:52 »

ето и още една с отворена покана


* chantichka1_malka.gif (13.99 KB, 150x113 - видяно 4255 пъти.)
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #69 -: февруари 29, 2008, 15:33:09 »

 Offtopic Хихихи, Клара, пробвай да я развиеш тази теза пред мъжа ми!  blum Те и родителите му му го казаха, така го бъзикаха-споко,бе,няма да станеш по-малко мъж, ако името на Мира е пред твоето.. 8Pа той така смешно и объркано гледаше,хихи, че аз само се наслаждавах отстрани.Ама ааайде, от мен да мине... diablo
Активен
magnetic
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #70 -: февруари 29, 2008, 23:31:35 »

Момичета има страшни покани в тази темичка, но аз не искам да си ги правя. Предпочитам да си ги купя някъде готови да ми ги надпишат и всичко останало. Ако имате някакви идейки пишете smile
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #71 -: март 03, 2008, 15:53:41 »

http://www.bryllupsweb.no/festbord.html
http://www.bryllupsweb.no/invitasjoner.html
Ето един линк на норвежкия сватбен сайт, на който има нелоши идеи за покани и други неща (най-долу на  първия сайт са картончетата за маса с имената на гостите). На мен ми хареса ето тази, защото мисля нашите цветове да са бяло, светлозелено и светлосиньо. Втория линк е само за покани. Някои от снимките са линкове smile


« Последна редакция: март 03, 2008, 15:59:19 от Precious » Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #72 -: март 03, 2008, 22:28:21 »

И нашите покани пристигнаха  yahoo yahoo yahoo
Толкова си ги харесваме  give_rose
А на живо са още по-красиви!
Аз май ги бях показвала преди, но сега пак ще ги пусна.
Активен
kalnamalina
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: март 05, 2008, 14:49:32 »

Аз наще днес ги поръчах много си ги харесвам който иска да ги види са в личния ми албум (не знам как да ги служа в отговора) Едната е за кумовете а другата за гостите!Тази със сърчицето е за гостите!
Активен
pretty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #74 -: март 05, 2008, 15:37:03 »

kalnamalina - от къде са поканите ти?
Много ми харесаха - поздравления Bravo
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines