Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 15:43:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какъв текст бихте избрали/избрахте за своята покана?  (Гласуването приключено: май 19, 2008, 09:04:59 )
Стандартен - 27 (21.8%)
Забавен и закачлив - 64 (51.6%)
Римувани стихчета - 21 (16.9%)
Тип приказка - 12 (9.7%)
Общ брой гласове: 124

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 2 част  (Прочетена 191497 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 20, 2008, 22:23:26 »

ава много са красиви!но мисля че всеки ще разбере че това е поканата  *db*махни надписа мое лично мнение разбира се *THUMBS*но като цяло мисля че са станали по-сполучливи от оригинала give_rose
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #46 -: февруари 20, 2008, 22:33:48 »

Благодаря, момичета! give_rose Аз също ги харесвам повече от оригинала! Само дето за надписа "покана"-няма как, изнапечатиха ги вече! tease Аз също не исках,ама някои висши инстанции....като моя мил..а пък свеки вчера като се изцепи "А къде ще се адресират за отделния човек?" Oh my ... Казах, че моите /за моите гости/ няма да ги адресирам, тя да прави каквото иска. pardon
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: февруари 21, 2008, 08:54:51 »

Привет от мрачен Лондон мили дами give_rose
Аз си харесах една доста закачлива покана, но цената тук е  crazy, така че май ще се откажа а и искам текста да е на Български. Ще ви помоля ако някой е срещал подобна из БГ сайтове или агенции да сподели.
Благодаря

pisanka абсолютно същите покани, според мен, няма да се намерят в БГ. Най-близкото до тях, което съм срещала е това (имам предвид най-горната покана - при издърпване на картичката, колелото се движи):

на Такрида. Всъщност имат още няколко в този стил (с издърпващи елементи), дори на сестра ми им подариха една, която като се издърпа се сменя цялата картинка отпред - много са идейни. Ако искаш разгледай, може и да ти допадне нещо.
www.takrida.com
За съжаление обаче, не всички модели са качени на страницата им.
« Последна редакция: февруари 21, 2008, 08:57:54 от Alucinado » Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #48 -: февруари 23, 2008, 16:09:18 »

Момичета, можете ли да ми помогнете -- откъде мога да си купя готови покани със слънчогледи? Много ми се иска сама да си ги направя, но се притеснявам, че няма да имам време, а няма кой да ми помага sad
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #49 -: февруари 23, 2008, 16:57:53 »

Направи както Авва, отиди в рекламна агенция да ти направят дизайна и евентуално напечатят.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 23, 2008, 20:30:10 »

Нещо не успях да ги снимам добре с телефона, но ето нашите покани:

Още не са сгънати и надписани. Много си ги харесвам smile От Такрида са. Препоръчвам ви ги, имат много хубави!
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 25, 2008, 10:48:31 »

Тъмно розови са. Не излезе много добре снимката с телефона. Следващият път ще ги снимам с фотоапарата и ще се вижда по-добре.
Активен
kalei
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 25, 2008, 11:06:49 »

Привет! smile

Дойде и моят ред да се похваля с поканите ни danceg  yahoo

Какво ще кажете?







« Последна редакция: февруари 25, 2008, 11:16:00 от kalei » Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 25, 2008, 11:25:30 »

много са оригинални и сладурски. Браво за избора Bravo
От къде са?
« Последна редакция: февруари 25, 2008, 11:43:11 от ani4ka1710 » Активен
kalei
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 16



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 25, 2008, 11:56:24 »

Радвам се, че ви харесват. Bravo

А иначе си ги поръчахме от салон "Лита" от там ми е и роклята (още не е готова де), и подаръчетата за гостите.... danceg
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 26, 2008, 12:37:05 »

момичета моля ви да ми кажете къде в София мога да разгледам за покани-защото в сватбения център в младост нищо не ми хареса.........
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: февруари 26, 2008, 12:42:43 »

във всеки булченски магазин има каталози особено като тръгнеш по пиротска има толкова много булченски магазини и във всеки има каталози на покани
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #57 -: февруари 27, 2008, 22:49:32 »

Момичета,имам нужда от мнение! Според вас гадно ли е,ако нямаме покани!?!?!?! Просто се обаждаме по телефона или лично каним гостите си! Сигурно ще ме помислите за луда, обаче ние покани не си харесахме! Не че няма хубави покани,обаче нищо не се доближаваше до това,което си представяме и ни се иска! Така дилемата е-да  поръчаме нещо,колкото да отбием номера; или да се опитаме сами да направим нещо подобно,като това ще ни коства доста време и разправия и най-вероятно крайният резултат ще е далеч от желаното! И като се замислих,и двата вариянта не ме устройват,и при положение ,че вероятността гостите така или иначе да не обърнат никакво внимание на поканите е доста голяма,то тогава по-добре ще е да си спестя цялата разправия! Обаче не знам как ще се приеме(най-вече от роднините)!
Вие бихте ли се обидили,ако ви поканят на сватба и не ви връчат покана?  blush
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #58 -: февруари 27, 2008, 23:17:02 »

Аз не бих се обидила, ако това питаш, но ми се струва, че не това е въпросът.
Поканата е част от цялата тържественост на една сватба, част от етикета. Помисли за колко повода в живота си човек получава покана под такава форма. Не омаловажавай по този начин сватбата си.
Аз мисля, че не става без покани.  nea
По-добре компромис с поканите, отколкото без такива.

А ти не можеш ли да ни покажеш какви покани харесваш. Току виж сме ти помогнали.
« Последна редакция: февруари 27, 2008, 23:56:34 от KlaraFina » Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 27, 2008, 23:23:09 »

divna преди известно време много се шумеше около сватбата на една манекенка, не мога да се сетя в момента за името и. Та за въпросната сватба не е имало стандартни покани, а са изпращали sms-и.

Хартиените поканите са си традиция и се възприемат един вид като уважение към гостите. Не знам как ще реагират гостите ви ако не получат стандартната покана, особено по-възрастните. За това може би е добре поне за тях да направите покани, дори и да не са съвсем както си ги представяте.

Другото,което можете да направите, но е приложимо само за по-младите, е видео-покана. Някакво кратко филмче с което ги каните. Може да се избере подходящ формат, с който филмчето да е малко по размер и да може да се изпраща по e-mail, skype, icq и т.н.

Ние мислим за видео-покана, която да качим в нашия сватбен сайт, който в момента е в процес на разработка. Това е оригинално и не е много често срещано.  Wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines