Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 09:14:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какъв текст бихте избрали/избрахте за своята покана?  (Гласуването приключено: май 19, 2008, 09:04:59 )
Стандартен - 27 (21.8%)
Забавен и закачлив - 64 (51.6%)
Римувани стихчета - 21 (16.9%)
Тип приказка - 12 (9.7%)
Общ брой гласове: 124

Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 2 част  (Прочетена 191304 пъти)
 
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« -: февруари 10, 2008, 12:34:38 »

Нашите покани ще са като на една съфорумка, но не и помня името.От бял релефен картон, със златна панделка.Ще се отваря и от двете страни, по средата ще има наша снимка и отгоре паус, на който ще бъде написан текста на поканата.Ще има отделна за кумовете, родителите и гостите с различен текст.Към края на месеца ще започнем да ги правим.Като се готови ще пусна и снимки.
Дано момичето, което има същите няма нищо против, че съм използвала нейната идея.


Модератор: Старата тема е ето ТУК!  good
« Последна редакция: февруари 16, 2008, 15:06:50 от maria_lakova » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 10, 2008, 14:22:42 »

Pavlinka нашата беше такава но бордо
ако си имала предвид моята аз нямам нищо против Wink

сега сесещам че и little-sweet-didka имаше същата
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 10, 2008, 16:23:08 »

Да maslinka точно тази имах в предвид.Благодаря ти.
Активен
vesi1983
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 176



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 11, 2008, 10:12:04 »

И нашата ще е подобна като на maslinka но ще е от перлен картон(бял или златист)и пауса ще е със златни букви и отпред ще има надпис, а на гърба някаква украса и ще е вързана с панделка.
Активен
Milichka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #4 -: февруари 12, 2008, 09:54:26 »

aniiii8 
Поканата която си сложила е невероятна мисля , че и с розово ще е хубава но някак с този цвят ще е по хубава smile
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 12, 2008, 17:09:44 »

maslinka, от къде си купи поканите? Аз искам моите да са с бяло и бордо или само бордо, защото съм планирала това да са цветовете на моята сватба. И пак по същия начин искам текста на поканите да е на фона на наша снимка.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 12, 2008, 18:14:23 »

a
maslinka, от къде си купи поканите? Аз искам моите да са с бяло и бордо или само бордо, защото съм планирала това да са цветовете на моята сватба. И пак по същия начин искам текста на поканите да е на фона на наша снимка.
аз си ги правих сама.картона е от "сланчоглед" панделките си ги купих от магазин за платове,а вече снимката и текста си принтирах, режеш,лепиш и готово good
Активен
beb4o_bu
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 13, 2008, 00:41:30 »

 Благодаря ти Аби за хубавите предложения!На мен най-много ми хареса първото и за сега смятам да използваме него.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 13, 2008, 07:01:07 »

аз си ги правих сама.картона е от "сланчоглед" панделките си ги купих от магазин за платове,а вече снимката и текста си принтирах, режеш,лепиш и готово good

maslinka, много са хубави поканите!! съвсем като купени, но по-хубави  Bravo аз ще ползвам същия картон, също и бледозлатистия (пак от слънчоглед).. сърбят ме ръцете вече да ги почвам smile
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 13, 2008, 10:46:54 »

Маслинка, страхотни са. Много ли е трудоемко? Моите покани трябва да са около 100 бр.
Картона на листове формат А4 ли се продава и от 1 лист колко покани се правят?
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 13, 2008, 11:06:10 »

Моите са нещо подобно като на Маслинка и мога да ти кажа за тях , как ги направихме!Картоните са формат А4, като от един картон направих 1 покана, защото исках да са по - големи.Не е трудоемко , на мен повече време ми отне рисуването върху тях , но 70 покани ги направих за около месец, като съм отделила по час работа някъде на ден!Пожелавам ти успех good
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 13, 2008, 11:33:26 »

Чудех се дали да питам тук или в темата за украсите, някоя от вас знае ли дали "Слънчоглед" работи в събота и/или неделя. На сайта им е записано работно време от 10 до 19 часа, но не пише кои дни от седмицата.

Аз се замислям за покани като на Маслинка, но милото нещо не ги хареса много. На мен ми харесва много идеята със снимката, но ми се иска отгоре, на затворената покана да има още нещо освен панделката. Това, което Ани е показала ми се струва интересно, но трудно за изпълнение. Мисля си за някаква рисунка по шаблон или нещо залепено отгоре.. още не съм го решила, а и ме съм успяла да убедя слънцето. В събота мислим да ходим до Сватбен център София и ще гледаме покани. Може и да харесаме нещо готово.
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 13, 2008, 11:45:52 »

Arlina, Слънчоглед работят със сигурност в събота, аз бях там по-миналата събота, не съм сигурна за неделята обаче.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 13, 2008, 12:01:05 »

Eeager момичета.. искам... тази... хартия!!!  Плачещо момиче ...
има със сигурност в Слънчоглед във Варна.Незнам от кой град си.Ако не намериш ще видя ценат и ще ти кажа.Ако трябва ще ти ги пратим от Варна.Само да си щастлива.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 13, 2008, 15:37:18 »

Маслинка, страхотни са. Много ли е трудоемко? Моите покани трябва да са около 100 бр.
Картона на листове формат А4 ли се продава и от 1 лист колко покани се правят?
дааааа на А4 е картона аз правих 2покани от един картон
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines