Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 05:23:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Голямото пазаруване-кое колко ви струваше? - 2 част  (Прочетена 179526 пъти)
 
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: октомври 15, 2008, 21:38:13 »

 smile Очертава се впечтляваща сватба. Ще следя с интерес.
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: октомври 15, 2008, 23:56:32 »

 Offtopic и аз ... 8. ретро кадилак под наем за 3 часа - 1000 лв.уууууааааааааааауууууууууу  shok да не обърка нулите ... във Варна за лимузината дето е 9 метра и вътре е някакъв ултра лукс  за 5 часа взимат около 300 евро и аз ще следя с интерес
« Последна редакция: октомври 16, 2008, 00:12:26 от kikolina » Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: октомври 16, 2008, 00:10:48 »

 Offtopic но и аз мисля че тая цена е малко множко за тоя кадилак.на сватбата на моя приятелка беше с хамър джип лимузина и за 3 часа и е коствало 300 евро..и то с фул екстри и незнам си кво..за софия става въпрос..аз също ще следя с интерес..
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: октомври 17, 2008, 00:12:25 »

Offtopic но и аз мисля че тая цена е малко множко за тоя кадилак.на сватбата на моя приятелка беше с хамър джип лимузина и за 3 часа и е коствало 300 евро..и то с фул екстри и незнам си кво..за софия става въпрос..аз също ще следя с интерес..

Ретро колите са много по-скъпи. До два пъти и нагоре. Зависи от конкретната кола и от собственика й, разбира се.
« Последна редакция: октомври 17, 2008, 00:23:37 от snezhito » Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: октомври 17, 2008, 00:34:34 »

снежи, възможно е..не споря, просто споделих мнението си..но да не се отдалечаваме от темата:))
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #185 -: октомври 17, 2008, 01:25:31 »

Мили момичета, наели сме най-скъпата кола от "Дарлукс" до зала "Универсиада" - "Excalibur". Нормалната й цена е 500 Е за 3 часа. Има и автомобили по 150 Е за 3 часа. Тъй-като ползваме 10-15% отстъпка като клиенти на Проновиас, ние решихме да направим друго - да ни напълнят мини бара с шампанско и други почерпки, защото ние нямаме много време от ритуалната и църквата и ще си останем в колата да се черпим и после, след като ни откара в ресторанта ще отиде и да докара певицата. Мисля, че ще се почувства много добре. Това си е направо повече от 3 часа + всичките екстри.     
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: октомври 17, 2008, 08:45:42 »

expert,малко  Offtopic,но кога ви е сватбата?
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: октомври 17, 2008, 17:23:44 »

И аз ще следя сватбата с интерес... pleasantry За какви суми става въпрос,малееееееееееее! Girl_hide
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: октомври 17, 2008, 17:42:16 »

 Offtopic Завиждам благородно на тези, които могат да си го позволят!
Аз като се сетя как гледах да икономисам оттук-оттам sad. Единственото, за което не исках да правя компромиси беше цената на кувертите в ресторанта, изнесения ритуал и марковия алкохол, който внесохме допълнително.
Но смятам, че човек има ли финансовата възможност, трябва да си позволи нещата, които иска. В никакъв случай това не са пари, хвърлени на вятъра, а напротив - средства за сбъдването на една мечта.  Bravo
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #189 -: октомври 18, 2008, 21:53:04 »

 Здравейте отново момичета! Благодаря ви, че ме подкрепяте и споделяте радостта ми. Сватбата ми е на 02.05.09. Има време, но аз обичам да съм подготвена отрано. Пък и да ви кажа, аз още от лятото обикалям магазините, само за информация и единствените рокли, които пробвах бяха на Проновиас. Повярвайте ми преди 5 години никога не бих си позволила такава сватба, макар, че пак не сме се впускали в излишно харчене. Малко по-скъпо излиза роклята, но тя е важна, ретро автомобила, кувертите и певицата (но тя ни е подарък). Друго всичко е напълно нормално. Но аз все пак съм на 29 години, имаме добре платена работа с бъдешия ми съпруга, а и родителите ни помагат с каквото могат. Но наистина преди 5 години не съм си и мечтала за това. Така, че живота е пред нас вие всички сте млади и можете и има само напред и нагоре.     
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: октомври 18, 2008, 22:39:03 »

expert, аз не смятам, че еди-кой си разход е излишен, ако засяга сватбата, особено щом можеш да си го позволиш - както казах, това са средства, вложени в сбъдването на една мечта  Bravo Точно за това се радвам, че имаш тази възможност.  Bravo
А аз не съм "1-ва младост" - на 28 съм и преди 5 години си мислех, че финансовото ни положение ше е по-добро след време, ама не се получи точно така, та затова не можах да направя сватбата на мечтите си, но със средствата, с които разполагахме успях максимално да я доближа до моята мечта!
Щастлива съм, че въпреки че бях в постоянно чудене как да намаля някои от разходите, успях да изживея мечтата си почти на 100% и че не реших да чакам още, за да видя ще се подобри ли финансовото ни положение, за да направим перфектната сватба.
Като се замисля, има хора, които разполагат с много по-малко от нас и пак успяват да си направят сватба, така че човек трябва да е благодарен за това, което има.

expert, пожелавам ти да направиш сватбата от мечтите си и не се поддавай на приказки, че са пари, хвърлени на вятъра (искрено се надявам да не чуеш такива), защото форумът познава и такива случаи за съжаление sad
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #191 -: октомври 20, 2008, 22:11:29 »

Благодаря ти Кикси! Ти също си била страхотна булка! Полата и бюстието ти са много хубави - не съм виждала такава комбинация - харесва ми много! Знаеш ли, аз също харесвам жълтите цветя, слънчогледите също и те стоят много лятно и красиво около вас и по вас. Нали няма да ми се разсърдиш, ако взема идеята от теб и си украся сватбата с жълти рози? Просто цветята в жълто стоят елегантно, нестандартно и са винаги запомнящи се. А относно това кой колко пари харчи за сватбата си ще разкажа един шокиращ случай.  Една моя колежка от Прага (чехкиня), която е направо богата беше платила полетите на всички роднини и гости, които дойдоха от чужбина на сватбата й - имаше такива от Австралия, САЩ, Англия. Сватбата беше много елегантна и изискана в един от най-хубавите ресторанти в Прага, а булката беше с рокля под наем за .....150 Е. Представяте ли си? Кувертът на всеки гостит беше по 180 Е!? А да не говорим за разходите по самолетните билети и нощувките в хотелите на гостите от чужбина. Невероятно! 
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: октомври 21, 2008, 08:21:34 »

 Offtopic expert, и аз благодаря за прекрасните ти думи към мен, тя роклята е малко моя измишльотина, шиха ми я в "Мирена", но по моя идея, за бюстието - харесала бях подобни модели, но специално полата е изцяло плод на моята фантазия, радвам се, че успяха да ми реализират "откачената" идея за нестандартна рокля.  tease
За жълтото ще ти отговоря в темата "Цветова гама на сватбата", че тук направих голям  Offtopic, за което се извинявам.

А тази случка, която разказваш, направо ме изуми. Но това показва, че за всеки приоритетните разходи са различни. Някои държат на роклята - една позната например каза, че от другите неща ще спести, ако трябва, но за роклята компромис няма да прави, независимо от цената. Други държат на украсата, трети - на менюто и т.н.
Така или иначе има разходи, които не могат да се избегнат, а най-хубаво е, когато на човек не му се налага да пести оттук-оттам (както при мен).
Много познати и колеги ме питат как сме могли да хвърлим толкова пари (а те всъщност са си направо малко, сравнено с други сватби), не ме ли било яд сега, с тези пари половин апартамент се ремонтирал...
Смятам, че всеки сватбен разход си заслужава, защото спомените, които остават след това и самото изживяване са нещо безценно!  Bravo
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: октомври 21, 2008, 08:29:58 »

Момичета почнахте много да се отклонявате от темата и да стават много  Offtopic Offtopic Offtopic Offtopic
Активен
MaryJojo
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1


Деска и Живко :))


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: декември 17, 2008, 01:51:58 »

Абе наистина какви са тези цени за църква аз съм в Казанкъки църквата с хор,мор всичко е 110 лв. като ако искаш да се откажеш от нещо ти намалят цената
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines