Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 21:46:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Помощ!Сватбения ритуал в Актив Арт-Галерия вав Варна?!  (Прочетена 6314 пъти)
 
alexa3333
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« -: февруари 03, 2008, 23:29:18 »

 goody Здравейте, мили бадещи булки!

Страхотен форум. Надявам се да се намери някой, който да ми помогне.
Искаме да си направил ритуала в Актив Арт-Галерия вав Варна, защото ритуалната зала "Крали Марко" не ми харесва. За съжаление не познавам никой, който да е презнувал там, а и в момента си пиша магистарската в Германия и няма как да прескоча до Варна. Пак и на интернетстраницата на галерията няма дори една снимка да видя как изглежда.
Някой от вас има ли информация по този вапрос? Каквато и да е! Ще сам ви много задължена. А снимки??
МЕРСИ!!!

ПС: след малко ровене намерих снимки от Галерията. Не ме впечатлиха чак толкова много. Но не сам се отказала, все пак е по-добре от ритуалната зала.
Други идеи и предложения????
« Последна редакция: февруари 04, 2008, 00:16:31 от alexa3333 » Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #1 -: февруари 04, 2008, 00:33:42 »

goody Здравейте, мили бадещи булки!

Страхотен форум. Надявам се да се намери някой, който да ми помогне.
Искаме да си направил ритуала в Актив Арт-Галерия вав Варна, защото ритуалната зала "Крали Марко" не ми харесва. За съжаление не познавам никой, който да е презнувал там, а и в момента си пиша магистарската в Германия и няма как да прескоча до Варна. Пак и на интернетстраницата на галерията няма дори една снимка да видя как изглежда.
Някой от вас има ли информация по този вапрос? Каквато и да е! Ще сам ви много задължена. А снимки??
МЕРСИ!!!

ПС: след малко ровене намерих снимки от Галерията. Не ме впечатлиха чак толкова много. Но не сам се отказала, все пак е по-добре от ритуалната зала.
Други идеи и предложения????

Здравей Алекс аз съм сватбен агент и има имам поглед върху нещата  В галерията всички гости са седнали и така протича ритуала с класическа музика един флейтист и един пианист .По принцип сега има тенденция ритуала да е изнесен в заведението където ще е сватбата като може да е класически около 100 лв и фолклорен 600 лв .Незнам защо не искаш в ритуалната зала  ,но там направиха миналата година ремонт и е приятно, вече е въпрос на виждане дали ще е народен или класически ритуал .Ако мога да съм ти полезна с нещо съм насреща !Аби
Активен
tsvetenden
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


Най-истинските неща са невидими, те се чувстват


« Отговор #2 -: февруари 04, 2008, 14:11:08 »

goody Здравейте, мили бадещи булки!

Страхотен форум. Надявам се да се намери някой, който да ми помогне.
Искаме да си направил ритуала в Актив Арт-Галерия вав Варна, защото ритуалната зала "Крали Марко" не ми харесва. За съжаление не познавам никой, който да е презнувал там, а и в момента си пиша магистарската в Германия и няма как да прескоча до Варна. Пак и на интернетстраницата на галерията няма дори една снимка да видя как изглежда.
Някой от вас има ли информация по този вапрос? Каквато и да е! Ще сам ви много задължена. А снимки??
МЕРСИ!!!

ПС: след малко ровене намерих снимки от Галерията. Не ме впечатлиха чак толкова много. Но не сам се отказала, все пак е по-добре от ритуалната зала.
Други идеи и предложения????

Надявам се това да ти е от полза
 http://www.activgallery.com/mix.php
А идеи винаги има.Въпросът е ти какво би искала.
Активен
alexa3333
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #3 -: февруари 05, 2008, 02:25:54 »

Мерси много за информацията.
Колкото повече мисля по темата "сватба" толкова повече се обарквам и си мисля, че един сватбен агент ще е добро рещение.
Абии, ще ми дадеш ли по-подробна информация за себе си.
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #4 -: февруари 05, 2008, 06:42:44 »

Мерси много за информацията.
Колкото повече мисля по темата "сватба" толкова повече се обарквам и си мисля, че един сватбен агент ще е добро рещение.
Абии, ще ми дадеш ли по-подробна информация за себе си.
Алекса в лични съм ти пратила повече информация до колкото можах защото е много голяма ,дано ти бъда полезна.ако имаш ICQ ще ми е по лесно да контактуваме от там ,защото до колкото разбрах не си в България.Ако искаш снимки от сватба в галерията мога да ти пусна да видиш .за каквотго и да било може да се допитваш до мен ще се радвам ако мога да ти помогна ! give_rose
Активен
rallito
Любопитен
*
Публикации: 34


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 04, 2009, 18:54:34 »

здравей, alexa. Аз също бях против ритуална зала,т.е. и още съм против и си направих изнесен ритуал, който организира сватбената агенция, която бяхме наели! Направихме го във фоайето на хотела, където бяхме, получе се страхотно. Можеш да видиш снимки в албума ни! А обстановката в Актив-арт е за семинари, не за сватбени ритуали. Нисък таван, кофти аспирация, няма да ти хареса!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines