Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 08:27:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант - 2 част  (Прочетена 185435 пъти)
 
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: юни 16, 2008, 19:33:50 »

нашият е в по-битов стил,

дървени столове и маси - всичко ще скрия с покривки и калъфи с панделки;

отделно има много дървении, които ще са с органза - спряхме се на златисто;

златисти ленти по белите покривки, по дължина, златисти панделки и златиста органза, която да скрие дървениите, които не ми харесват

и понеже е външен ресторант, снавеси, има страшно много зеленина, което ме улеснява с украсата;

ще имам чаени свещи в малки стъклени свещници

и по едно голямо букетче, то си е букетище направо, на всяка маса

от изкуствени цветя обаче, естествените ще ми дойдат много, ако искам да постигна подобен ефект
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #391 -: юни 16, 2008, 22:43:35 »

inaxastra щом в ресторанта не слагат дори покривки по принцип няма ла да направят изключение за вас, все пак е сватба и някак си не върви с хартиени подложки. можеш да сложиш ленти на късо по масата пред всеки 2 госта , седящи един срещу друг, и цветя , дано ме разбра какво искам да ти кажа. но все пак си мисля че това е сватба и е добре да си украсиш, поне с покривка- някакъв вид, а цветята са винаги добре дошли според мен.
а няма ли вариант да изберете друг ресторант-по-малък или градина на ресторант, в който да сте само вие?

Ще го направят за нас. Това не е България - хората са супер любезни и знаят как да работят, аз дори не си го бях помислила - те ми го предложиха сами. Просто трябва да им кажа какво искам. Занеш ли как ни се зарадваха като им казах, че имаме намерение да празнуваме там. Друг ресторант не искаме, защото в този сме редовни клиенти, а кухнята подхожда и на трите типа вкусове, които ще имаме като гости.

inaxastra сега видях украсата с перата и червените свещи  smile Аз от няколко дена си мисля точно такива свещи да използвам за украса на нашата маса, но не мога да реша дали да са тъмночервени или екрю, като във втория случай в поставките им ще има тъмночервени листа от рози.
Ти на какво разстояние си ги слагала, имам предвид пред всеки човек ли има свещ или са малко по нарядко?
Колкото до ресторанта, дай някоя снимка да видим как изглежда  smile

hellen тази украса, която си видяла е вкъщи, само за нас двамата  blush И понеже у нас е много малко и масата ни е много малка, съм я направила да подхожда на размера, но ти можеш да си ги разположиш както прецениш, разстоянието зависи от пространството, което имаш за запълване  Wink Като смятам моите свещи за ресторанта в България (снимки в галерията), смятам по 4 малки свещи на маса за 6, ако са по-големи бих сложила само три. Още не съм стигнала дотам и не съм намерила това, което ми трябва. А за тука ще купя като тези червените, но бели и ще сложа 6 за 20 човека, като вероятно в средата пред нас ще има някакъв акцент. Ако правя проби ще пусна снимки.

А подложка от червени розови листа на бяла свещ ще стои много красиво. Гласувам ЗА  good good

Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: юни 17, 2008, 07:55:39 »

inaxastra,

сигурна съм, че украсата ще е най-добрата,

определено имаш вкус!!!!!!!!
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: юни 17, 2008, 10:17:49 »

момичета помощ моля ви да ми помогнете с идей относно украсата на ресторанта ни..направила съм едни дребни нещица,които мисля да сложа.Идейта ми е да запазя битово в самия ресторант,да не е претрупано, хем пък да има и украса.Моля ви помогнете ми с ваши идейки..знам че вие сте най добрите консултанти.


* 11r.gif (49.73 KB, 494x256 - видяно 334 пъти.)
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: юни 17, 2008, 10:18:27 »

ето и снимки на ресторанта...


* 12r.gif (53.9 KB, 494x256 - видяно 311 пъти.)
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #395 -: юни 17, 2008, 10:24:51 »

http://album.svatbata.bg/sunflower/bg/photos/celebration.html

Погледни тук. По прекрасен начин  съчетан битовия стил с украсата.
П.П.С. Надявам се авторката да няма против.
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: юни 17, 2008, 10:30:16 »

http://album.svatbata.bg/sunflower/bg/photos/celebration.html

Погледни тук. По прекрасен начин  съчетан битовия стил с украсата.
П.П.С. Надявам се авторката да няма против.

това е интересно предложение..но цветовете на нашата сватба са светло розово и бяло..представях си украсата с балони..живи цветя...ама пак казвам че само си го представям....
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: юни 17, 2008, 12:03:29 »

мислех си за пътека от балони..пет от едната и пет от другата страна...две претлени сърца с къдрички и изкуствени цветя зад вип-масата и малка украса по масите за гостите.(чашка пълна с вода и листенца от ароматни цветя и плаваща свещичка), .балони по дансинга не прекалено много но да има...и разбира се подаръчетата за гостите които ще са благодарствени картички..вие какво ще кажете
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: юни 17, 2008, 12:07:32 »

аз лично не харесвам украсите с балони и няма да имам

ще заложа на повече органза, калъфи на столовете с панделки, бели покривки и бели салфетки

ще имам на всяка маса едни вази с изкуствени цветя, отделно чаени свещички в стъклени свещничета

подаръчетата за гостите

табелки с имената

Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: юни 17, 2008, 12:10:41 »

аз лично не харесвам украсите с балони и няма да имам

ще заложа на повече органза, калъфи на столовете с панделки, бели покривки и бели салфетки

ще имам на всяка маса едни вази с изкуствени цветя, отделно чаени свещички в стъклени свещничета

подаръчетата за гостите

табелки с имената
тук мислим еднакво и аз ще имам панделки на столовете от органза...на всеки стол панделка но няма да ги обличам струва ми се претрупано но иначе по снимките които съм гледала тук е много красиво а и налине искам да развалям битовото в ресторанта...а относно табелките и аз ще имам като номер на маса а не поименно...


« Последна редакция: юни 17, 2008, 12:14:47 от gucci » Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #400 -: юни 17, 2008, 12:23:12 »

цветовете на нашата сватба са светло розово и бяло..представях си украсата с балони..живи цветя...ама пак казвам че само си го представям....
Ето едно предложение -


* 1 (5).jpg (46.61 KB, 640x480 - видяно 340 пъти.)
« Последна редакция: юни 17, 2008, 12:24:51 от bibsi » Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #401 -: юни 17, 2008, 12:24:22 »

Ето предложение и за постелката върху която мианвате -


* 1 (20).jpg (21.31 KB, 425x284 - видяно 2801 пъти.)
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: юни 17, 2008, 12:25:30 »

Ето едно предложение -

аууууууу това е красиво
Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #403 -: юни 17, 2008, 12:25:44 »

и още едно...Да красиво е и излиза сравнително евтинко - този тип украса е добър вариант за булките които искат да има украса, но пък имат ограничен бюджет за украса ---


* 1 (39).jpg (58.34 KB, 480x321 - видяно 302 пъти.)
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: юни 17, 2008, 12:26:45 »

Ето предложение и за постелката върху която мианвате -


дали обаче ще се получи като сватбата е дневна
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines