Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 12:34:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант - 2 част  (Прочетена 185610 пъти)
 
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: юни 11, 2008, 23:48:47 »

Много е красива тази маса, със сигурност ще се възползвам от идеята
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #331 -: юни 12, 2008, 08:45:08 »

 *THUMBS*не много претруфена,а е стилна
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #332 -: юни 12, 2008, 08:53:08 »

Момичета дайте съвет  smile Искам по масите да има по една две тройки балони, иска ми се да сложа и свещи. Освен това платата с мезетата ще бъдат сервирани в началото а не в края. Като прибавим и бутилките и тейбълкартите и ми се струва че масата няма да се вижда  blush Според вас кое е най добре да се махне. Аз единственото за което се сещам е всички бутилки да са на отделна маса, да има мокър бар, но все още не знам дали от ресторанта ще се съгласят с тази идея. Ако не се съгласят ми се струва че ще стане много претрупано.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #333 -: юни 12, 2008, 10:08:49 »

Може да сложиш балоните не на самата маса, а ДО нея. Както беше на една сватба на която бяхме неотдавна.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: юни 12, 2008, 10:30:08 »

Според мен можеш да сложиш балоните на подлакътниците на столовете примерно (ако имат такива). Добре трябва да си прецениш мястото, защото с тези плата реално средата на масата ще е заета. Свещите може да са в ъглите в края, защото по средата изобщо няма да се виждат от чашите и храната. А платата няма значение по кое време ще ги сложат, все трябва да има място за тях. Ако нещо трябва да се махне, единственото подходящо са бутилките.
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #335 -: юни 12, 2008, 10:52:21 »

Ами аз си мислех ако има по 2 плата на маса за 12 човека (честно казано нямам представа колко ще са големи, ще трябва да проверя) по средата да има една 3-ка балони и от 2-те страни на платата по една свещ, но то при всички случаи изключва бутилки по масата. Но нещо не ми харесва в този вариант. Иначе столовете нямат подлакътници. Но балоните наистина могат да се сложат около масите, само ще трябва да са с по дълги връвчици. В краен случай ако не измисля нищо, ще трябва да оставя платата за по към края, което също не ми допада много.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #336 -: юни 12, 2008, 10:58:23 »

На маса за 12 ?! Нее, няма да е претрупано. Те са големи масите. Изобщо не се притеснявай. Замисълът ти е добър и не мисля, че ще е прекалено  good
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #337 -: юни 12, 2008, 11:04:35 »

Не знам, на мен масите ми се струват малко теснички ако се наредят по дължина. Иначе ако се наредят по ширина ще има място по тях, но не знам пък дали ще остане място около тях. Ето няколко снимки:


* Picture1.jpg (49.57 KB, 620x465 - видяно 248 пъти.)
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #338 -: юни 12, 2008, 11:05:17 »

и


* Picture2.jpg (52.16 KB, 620x465 - видяно 244 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: юни 12, 2008, 11:07:34 »

Абе не съм много съгласна. Ето една маса за 12 човека. Почти няма украса и няма бутилки (освен безалкохолните), мезета и каквото и да е. Значи - като сложиш на две места по още няколко бутилки алкохол и по примерно 2-3 плата с мезета... pardon Не знам.



* 4~1.jpg (61.05 KB, 607x480 - видяно 261 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #340 -: юни 12, 2008, 11:15:49 »

Да всъщност може и да си права... Но от това, което hellen е изредила, единственото което би могло да се махне като незадължително са балоните (свещите предполагам не са чак толкова големи). Няма да остави хората без мезета я  tease
Но наистина пространството на масата и неговата организация са много голям проблем. Аз още не съм стигнала дотам, но предчувствам голямо тръшкане и чудене  angry
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: юни 12, 2008, 12:46:26 »

С риск да се обидиш ама смятам че тези балони само ще пречат където и да ги вържеш и представи си в средата хората няма да се виждат от тях а и само ще ги пазят да не ги спукат.По добре да сложиш такива на тавана отколкото по масите.Според мен балоните са излишни.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: юни 12, 2008, 12:47:57 »

Всичко може да се постигне и със по малко пари ! Важното е да имаш желание !
Аз много не харесвам украса с изкуствени цветя ама това си е мое мнение.А и тези аранжировки са много високи според мен.и червения плаш оред нещо ми се вижда несиметричен и като метнат отгоре.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #343 -: юни 12, 2008, 12:53:28 »

 gucci  good много си точна !

Това да се сложат на тавана е прекрасна идея - както ако гледахте филма "Sex аnd the city"в сцената с ресторанта на Св. Валентин. Беше много яко ! Дори си го запазих като идея за по-късно прилагане.
Единственият проблем е, че за да стане наинстина красиво трябват много, много балони.
А и се променя изцяло първоналната концепция...
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #344 -: юни 12, 2008, 13:02:48 »

Според мен балоните пречат най-малко. Те са с хелий и са нависоко така че няма да пречат на хората да се виждат, реално тежестта, която ги държи е единственото нещо което е на масата.
Така както гледам май платата с мезетата са ми най-обемни и проблемни и може да се наложи да се откажа от тях, то оттам тръгна цялото ми чудене crazy
Това имам предвид за балоните:
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines