Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 14:23:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант - 2 част  (Прочетена 185654 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: май 28, 2008, 21:54:46 »

Аууу gadamer4e - то ме изпревари с половин минута, и аз това исках да питам, както и колко струват? На нас в ресторанта ще ни ги слагат от агенцията, но за украса в къщи може да ми е полезно нещо такова!

А по въпроса за каренцата - ако те дразнят махни ги и не се оставяй на управителката! Аз в нашия ресторант искам покривките да сменя, ти за едните ленти се чудиш!
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: май 28, 2008, 22:16:30 »

Арлина мен ако питаш и аз ще сменя покривките и нейните калъфи за столовете няма да ползвам, но...Както и да е.

Въпросните ленти ги има в магазин РАМ. Там има страхотни неща. Ето сайта:

http://www.ramtop.com/

Магазина е в София. Има и още хиляди неща за декорация, но отидете в главния склад: Ул. Цар Симеон, бл.339. кръстовището с бул. Димитър Петков. Много лесно ще го намерите. Има пазар до него. Та там има ужасно много неща, подходящи за декорация smile
« Последна редакция: май 28, 2008, 22:18:49 от misskapriss » Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #317 -: май 28, 2008, 22:18:19 »

misskapriss,
а кажа и аз какво мисля. Каретата определено трябва да се махнат. Аз много харесвам тези ленти, но си мисля, че стоят най-добре на бели покривки. Прави ми впечатление, че има много цветове в ресторана - мокета един цвят, столовете друг, покривките трети, а каретата 6, 7 и 8-ми. Бих те посъветвала да си по-внимателна с цветовете, за да не стане накрая... От показаните органзи, аз бих избрала може би кафеникавата, защото е като цвета на мокета. От друга старана ще стане много тъмно и хич не ми се връзва на морската ви тема. Мислила ли си за вариант само с покривки без ленти? Управителката, според мен, е права, че вазичките ти няма да се виждат, освен ако не са огромни или на високо. Аз съм виждала разпръснати камъчета, цветчета, перлички по масите, много ми харесва. Ти можеш да разпръснеш мидички и рапанчета например за по-морско настроение. Една приятелка ми разказа за сватба, където по средата на масата вместо лента имало огледало. Върху огледалото били посипани пясък и миди. Тя казва, че било невероятно красиво и ефектно, макар че аз не го виждам приложимо на българска сватба със всичките му бутилки и чинии по масите.

Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #318 -: май 29, 2008, 09:26:00 »

misskapriss,мойто мнение е същото като на останалите,с тези карета ми прилича на ресторант от 60 години.Аз така ви се радвам на морските елементи на сватбата,ще е нещо различно good Wink,а с тези карета....... crazy.А за този магазин и мен ми го препоръчаха имала голямо разнообразие и цените са доста добри,другата седмица и аз съм там Wink
gadamer4e,можеш ли да ми дадеш инфо от къде паръчахте балоните,че и аз съм в процес на търсене,ако искаш ми пиши на лични thank you
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: май 29, 2008, 09:41:00 »

И аз ги мразя тези карета, ужасни са  cray cray cray Да видим как ще се разберем с нея по въпроса с махането им... Огледалото също е интересно като идея, но няма как да стане според мен sad Поне не и в този ресторант. А вазичките са малки. Моята приятелка, която се жени миналата събота си ги е купила, на мен ми харесаха и тя каза че мога да използвам.  pardon Ето ги:


* P1020485.JPG (21.34 KB, 336x366 - видяно 4619 пъти.)
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #320 -: май 29, 2008, 09:47:10 »

Мискаприс, и аз съм за ленитие и за махането на цветните карета! Ще стане много по-стилно! И в нашия реторант има такива, те сами ги предлагат и са в тон  с ресторанта, но са една по дължината на масата и по две на маса осмица напряко, нашата украса ще е освен тях само тейбъл картичките, които много пасват с цветовете на сватбата,а и с това, че около ретсоранта има езеро, по-надолу ги показвам, и се чудя дали да не разпръсна бели текстилни листенца от рози, ще има и бели балони, без калъвки (само на нашата маса покривката е дълга с голяма лента и калъвки на столовете). Какво ще кажете?


* ft_winter05msw01_l.jpg (19.78 KB, 225x281 - видяно 4572 пъти.)
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #321 -: май 29, 2008, 10:07:49 »

misskapriss,
вазичките са много хубави. След като вечи ги имаш, по-добре ги ползвай. Колкото се виждат, толкова
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: май 29, 2008, 10:33:59 »

Ели според мен може да се махнат каренцата и смята че жълтата линия най ще подхожда с нещата защото няма да има смесване на много цветове.естествено ще е хубаво да са бели покривките.В ресторанта нямат ли друг цвят освен този жълтия.Иначе за каничките идеята е добра да ги напълниш с малко пясък на дъното после слагаш морски звезди рапанчета и може да сложиш и перлички и отгоре да плуват нещо било то свещички в формата на морски звезди.може да сложиш и синьо панделка горе от органза.А тази жълтата лента аз ще ти предложа да има на нея залепени морски звезди рапанчета и други такива морски нещица.така ще разчупиш нещата и тя ще се откроява повече и ще бъде нещо като пясъка на морското дъно.с повече фантазия ще стане супер.я горе главата
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: май 29, 2008, 10:48:53 »

gucci от вчера ме заливаш с добри идеи. Много благодаря. give_rose give_rose give_rose Както и на другите момичета разбира се. Всичко много ми помагате.
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: май 29, 2008, 13:43:15 »

И в нашият ресторант има подобни ужасни карета, разположени по същият начин. Това се маха със сигурност, както и червените им покривки, които са от нещо като плюш  angry От агенцията ще вземем хубави бели покривки под наем, както и червена лента от органза през цялата дължина на масата. Столовете във ресторанта си имат калъфи, което много ни облекчава, само червена панделка ще им сложим от агенцията, като цената направо ме изненада - 0.40лв с включен монтаж и демонтаж  yahoo
Активен
firefly
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #325 -: май 30, 2008, 18:01:31 »

Здравейте, момичета!
И аз днес бях в РАМ и си напазарувах разни нещица - цветенца-щипки за номерата на масите, органза за масите, малки щипки пеперудки (още не знам за какво ще са, но бяха много сладки и не се сдържах smile , може да украся тейбълките с тях.), панделка с маргаритки, с която ще връзвам висящата от масите органза, и още много джунджурийки:) Снимах ги и ги сложих в галерията.
Някои момичета питаха за цената на органзата. Ако не е много нахално ще отговоря вместо misskapriss:)
Едно руло е дълго 6м и е широко с 36см. Цената му е 6 лв., а ако си купиш повече от 10 рула - всяко е по 5 лв. Хубавото е, че отсрани платът е обкантен и не се разбридва.

Дано съм ви била полезна smile
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #326 -: май 30, 2008, 19:06:28 »

Така ви завиждам благородно, че си го имате този магазин РАМ в София, както и тази книжарница
"Слънчоглед". Колко оригинални материали и нещица можете да си купите. А ние тук в Бургас - никакъв избор...
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #327 -: май 31, 2008, 11:27:40 »

kiksi,  да в бургас нямаме книжарница "слънчоглед" , но има разни такива магазини дето продават разни работи за декорации. С малко повече обикаляне  може да измислиш нещо. good

На ул." македония" в отсечката между Ботева и Александровска има един магазин "tony"s dekor"- има разни работки . Още на Александровска  малко по- надолу от закуските по посока Алиошата има още един подобен ( има разни вази , изкуствени цветя и др. подобни на витрината).
Скоро гледах в един магазин за платове в червеният блок дето е почти на главната  (около до Алиошата) кристален тюл с ширина 3 метра -6-7 лв различни цветове .
 А пред магазин Европа ( бившият Краснодар)  има един магазин за сувенири и там глех едни торбички с шарени камъни за декорация на маса примерно.
 Имаше и още някъде такива магазини с разни сувенири и джунджурии( не мога да се сетя каде , ама имаше  още) - виж там , сигурно ще намериш нещо  good good good
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: май 31, 2008, 16:42:05 »

да ви кажа момичета ние какво направихме аз се отказах от всякакви агенции за украса и реших да си я направя сама верно че се страхувах да не оакам работата но рискувах.надухме около 250 балона някой ги вързах по няколко във формата на цвете и ги слагах на най различни места и накрая като се сложиха цветята около масата стана прекрасно поне аз мисля че по нищо не отстъпваше от професионалнота украса в момента немога да ви кача снимки но можете да ги видите в албума ми ако искате smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: юни 11, 2008, 23:42:45 »

Всичко може да се постигне и със по малко пари ! Важното е да имаш желание !


* 0014 [800x600].jpg (44.96 KB, 800x600 - видяно 298 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines