Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 20:30:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант - 2 част  (Прочетена 185821 пъти)
 
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: април 22, 2008, 12:58:10 »

вижте какви красиви икебанки с цветя смятам да си направя за всяка маса по 2бр.


* red_christmas.jpg (12.6 KB, 300x300 - видяно 2974 пъти.)
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: април 23, 2008, 16:17:57 »

Искам да се похваля, че най-накрая имаме ясна визия за украсата на сватбата danceg Миналата седмица говорих с една агенция, пратиха ми оферта и любимият хареса това, което съм избрала! Много съм доволна, че ще можем да сменим покривките на ресторанта, от които се оплаках по-назад в темата. Ще имаме арка със 6 стойки, които след ритуала ще преместят вътре, цветя и воали на ВИП масата и едни вазички на масите за гости. Украсата не е много, но мисля, че с панделките на столовете и цветните ленти на масата ще придаде доста различен вид на ресторанта chee

Освен това вчера се разходих и си накупих материали за украсата на къщата на родителите ми, която ще направя денят преди сватбата (много искам да се занимавам с такива неща, но в денят на сватбата няма как да си украся ресторанта). Ще има разни цветенца от панделки и много балони. В най-лошият случай няма да ми стигне времето и ще ми останат само приятните моменти от изработване на нещата. girl_wink
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #227 -: април 23, 2008, 20:52:42 »

Арлина, мисля, че украсата ти с цветя е напълно достатъчна. Ще има ли нещо предварително сервирано по масите или не? На мен много ми харесват пръснати по масите перлички, около цветята например, но не трябва да има нищо освен чаши по масите.

Аз също ще имам само цветя, и то много по възможност.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: април 24, 2008, 07:50:17 »

KlaraFina, не съм се уговаряла още с ресторанта. Мисля по-нататък, защото до сватбата може да забравят. Ние ще имаме изнесен ритуал, вероятно на терасата на ресторанта, гостите ще могат да се настанят преди него, предполагам, че не е проблем в този момент да няма салати и напитки и да ги сервират по време на ритуала. Гостите ще могат да видят украсата в първият момент, но е ясно, че по време на вечерта ще има доста неща по масите и украсата няма да се вижда толкова добре. На мен камъчетата и перличките също много ми харесват, но мисля че каквато и да е украсата, тя не трябва да пречи на гостите. Затова ще ги пропуснем. Само на нашата маса ще има листенца от рози, но тя все пак е по-голяма.
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #229 -: април 24, 2008, 17:19:58 »

И аз да се похваля, че вече имам ясна представа за украсата ни. blum Много мислих, много се чудех и накрая реших - живи цветя, красиво аранжирани по масите и някое друго балонче около стените, нищо повече. нашата маса ще е отново с цветя/може би ще е букета от колата ак се спрем на такъв вариант/ и отзад нещо от този род


* __________ ____ __________[1].jpg (43.85 KB, 640x571 - видяно 309 пъти.)
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: април 25, 2008, 09:23:36 »

milenium80 имаш ли вече събрани оферти къде да я правиш и колко ще струва, че мнали знаеш и мен ме вълува този въпрос.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: април 25, 2008, 09:46:40 »

Хайде и аз да се включа тук! През празниците ще видя в ресторанта с каква украса разполагат и по това ще мисля и аз какво са доукрася! Иска ми се да е хубаво, но не много скъпо. Хубавото е, че цветовете в ресторанта съвсем случайно съвпадат с цветовете на сватбата - бяло и екрю (или златисто). Знам, че разполагат с ленти за масите, мисля да купя текстилни листенца от рози. Иска ми се да иама и вазички с цветя.А свещите май ще са само на нашата маса! Ще ви разказвам след празниците какво е положението!
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #232 -: април 25, 2008, 13:14:19 »

roumyana все още не съм събрала информация кое къде ще се прави, но мисля че в цветарсикя магазин, където ще поръчвам букета, ще ми предложат сезонни цветя, които смятам с тяхна помощ да аранжирам. Също смятам да попитам в ресторанта, там рабтят с доста агенции и след като обесня какво искам, може би и те ще предложат нещо. Истината е че аз основно ще наблегна на живите цветя, няма да имам свещници и т.н. Единствено за сърцата от цветя незнам към кого да се обърна, но предполагам че всеки добър аранжор би се справил. smile
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: април 25, 2008, 13:20:49 »

Моята идея за украса се върти около нещо такова  good.

Предпочитам да е в големи вази, за да се вижда красотата на украсата, защото ако е нещо малко се губи идеята  girl_wink


* cen-097-lg.jpg (39.56 KB, 336x429 - видяно 2716 пъти.)
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: април 25, 2008, 13:29:10 »

И още една идейка  danceg


* 13189.jpg (61.98 KB, 450x342 - видяно 282 пъти.)
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #235 -: април 25, 2008, 13:34:32 »

milenium80, и ние на такъв вариант се спряхме - естествени цветя! Bravo
Искам да се оплача от Феите - много са гръмки - реклама, чудеса, но като отидеш там и те стрелкат с едни погледи, а поведението им е всичко друго, но не и предразполагащо да им се довериш. Ние искахме да поговорим с тях за различни варианти на украсата и естествено за цени, на което отговорът беше едно остро "Елате на 5 май", което нито ни устройва, нито ще се занимаваме. nea
Иначе ние си комуникирахме с Елеганс Гардън - също неуспешно, срещнахме се, но мацката така и не се обади повече, въпреки нашите опити да се свържем с нея, както и с Парти Флауърс - поискаха ни 1500 лева за украсата при условие, че предварително говорихме за доста по-ниска сума. Добри са на впечатленията от магазини Букет - много мили и отворени за идеи хора, малко са скъпички, но въпрос на бюджет. Ние в крайна сметка днес имаме среща с една флористка, която си работи сама, и мисля, че ще се спрем на нея. Дано blum
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: април 25, 2008, 13:36:39 »

fiamaa, на мен от агенцията, с която се свръзахме ми обясниха, че високите вази са много добър вариант, защото украсата остава над чашите и чиниите и не се губи сред тях, както с ниската украса, дори когато е голяма.

mlenium80, фирмата която ще прави нашата украса има такива сърца. Аз също много ги харесах, но слънцето каза, че били много грозни crazy Така че зад нашата маса ще отиде арката, която ще ползваме за изнесеният ритуал.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: април 25, 2008, 13:40:29 »

високата украса е красива наитина, но си мисля че ще пречи на видимостта и  няма да е много комфортно за гостите.
по правилата за етикет украсата на масата трябва да е поне педя под нивото на о4ите
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #238 -: април 25, 2008, 13:54:18 »

fiamaa аз точно такова нещо имам предвид, но roumyana е права, че трябва да е по-ниско, за да има видимост.Но да си призная колкото повече се замислям, толкова повече се спирам на варианта само вазички с цветяпо масите на гостите. Свещите също стоят красиво, но самият аромат на запалена свещ, ми напомня на друго sad Arlina би ли споделила на лични коя е фирмата ви за украса give_rose
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: април 25, 2008, 13:54:30 »

Искам да се похваля, че най-накрая имаме ясна визия за украсата на сватбата danceg Миналата седмица говорих с една агенция, пратиха ми оферта и любимият хареса това, което съм избрала! Много съм доволна, че ще можем да сменим покривките на ресторанта, от които се оплаках по-назад в темата. Ще имаме арка със 6 стойки, които след ритуала ще преместят вътре, цветя и воали на ВИП масата и едни вазички на масите за гости. Украсата не е много, но мисля, че с панделките на столовете и цветните ленти на масата ще придаде доста различен вид на ресторанта chee

Освен това вчера се разходих и си накупих материали за украсата на къщата на родителите ми, която ще направя денят преди сватбата (много искам да се занимавам с такива неща, но в денят на сватбата няма как да си украся ресторанта). Ще има разни цветенца от панделки и много балони. В най-лошият случай няма да ми стигне времето и ще ми останат само приятните моменти от изработване на нещата. girl_wink

Извинявам се, че се намесвам в темата за украса на ресторант....

Арлина,
И аз съм на вълна "украса на апартамента на родителите", но още нямам добре оформена концепция.
Бих искала да украся някак си входната врата, както и вратата на стаята, където ще ме забулват - моята си детска стая де.
А и се чудя и за коридора, понеже нали там ще се задържат хората, докато ме "откупват", ще има доста снимки там, трябва да е поосвежено някак си ....  tease
Така че, мацки, приемам идеи  pleasantry pleasantry pleasantry
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines