Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 20:21:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант - 2 част  (Прочетена 185795 пъти)
 
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: април 12, 2008, 21:39:06 »

едни4ка за лубителите на среброто...


* s-12-3.jpg (33.92 KB, 400x305 - видяно 3676 пъти.)
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: април 12, 2008, 21:41:07 »

а ето жи едни4ка за тия на които сватбата 6те бъде в санкт петербург в пловдив


* sankt_peterburg_029.jpg (38.72 KB, 450x338 - видяно 314 пъти.)
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: април 13, 2008, 13:43:04 »

 new user  girl_wink girl_wink Здравейте, момичета! Украсите ви са прекрасни! Възхищавам се на идеите ви и всичко ми харесва!

Аз избрах за нашата сватба нюансите на зеленото в съчетание с бяло. Ако ресторантът ви го позволява, става много нежно и свежо същевременно! И с естествени цвтя се получава страхотен ефект!  Girl_hide

Това е сватбената ни маса в различни стадии на украсяване  smile


А това са другите маси и детайли:



Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #213 -: април 13, 2008, 18:33:35 »

Fenix ,много ви е хубава и стилна украсата!А виждам ,че си се преборила  масите да не са заредени предварително,за да се види цялата красота, на което малко ресторанти се съгласяват! Въпреки че си открила форума  след сватбата ти, можеш да бъдеш полезна със съвети към предстоящите булки,така че се включвай смело!  Wink
Поздравления за украсата на ресторанта и нямам търпение да направиш албумчето си!
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: април 13, 2008, 18:35:39 »

Fenix  на мен много ми допада вашата украса ,много е стилна браво за избора  Bravo
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #215 -: април 13, 2008, 21:36:19 »

Fenix, едно супер за украсата и от мен!! Bravo Ние сме се спрели също на зеленото, така че много благодаря за идеите. В момента тъкмо дооформяме детайлите по украсата Wink
Активен
skarpeta
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #216 -: април 15, 2008, 09:50:43 »

Моите аплодисменти за украсата, Fenix!!!  Bravo Bravo Bravo
Подозирам, че ресторанта е в Стара Загора. Ако съм права, би ли споделила кой сътвори тези красоти? На сестра ми сватбата беше там (ресторанта), и ние му се старахме, но на тези снимки е неузнаваем Oh my .... Сподели give_rose
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: април 15, 2008, 19:36:33 »

Благодаря за комплиментите give_rose- много се старах да измисля визия за тази украса. blush

Ресторантът е "Железник", да, а майсторката е ЕСТЕСТВЕНО Виолета Канъкова!  Bravo
Активен
Noni
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #218 -: април 15, 2008, 19:39:03 »

Ей Феникс къде в софия правят украса като твоята и колко струва.много е сладка украсата ти.много ми се иска и ние да сме с такава
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: април 16, 2008, 08:05:07 »

Момичета някой знае ли за Пловдив къде дават под наем украса?
По конкретно ми трябва украса за двора на ресторанта, където ще бъде изнесеният ритуал, от ресторанта ни дават арка, и ми трябват (не знам точно как се казва) като високи вази с изкуствени цветя, свързани с панделки помежду си, поставят се от двете страни на пътеката, по която ще минем.
на повечето места предлагат с живи цветя, но излиза доста скъпо, а то реално ще се ползва половин 4ас не повече, та ако някой има идеи? Мислих евентуално ак не намеря такава украса да има връзки с балони поставени от дветв страни, които после да преместим в ресторанта, но с цветя ще е по-добре
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: април 16, 2008, 10:36:06 »

Мисля, че в Сватбения център има стойки с изкуствени цветя и в Мънисто дават под наем аранжировки с изкуствени цветя - http://www.manisto.com
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: април 16, 2008, 20:33:17 »

Ей Феникс къде в софия правят украса като твоята и колко струва.много е сладка украсата ти.много ми се иска и ние да сме с такава
Нони, нямам идея, защото,очевидно,не съм от София  Girl_hide Но нищо не ти пречи да занесеш снимки и да обясниш идеите си на хората от някоя агенция-момичетата тук са дали доста препоръки!  good
Активен
Noni
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #222 -: април 16, 2008, 20:37:01 »

О извинявай аз си мислех че си от София.А цветарката дето ще прави букета ли трябва да питам за украста или друга агенция според вас
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #223 -: април 17, 2008, 08:55:30 »

roumyana в Пловдив в Св. Богородица работят с фирма, която предлага под наем точно такива стойки от изкуствени цветя, които се слагат около пътеката. Но тази фирма ги предлага за църковния ритуал, ако искаш на лични мога да ти дам телефона им, предполагам че няма да има проблем да ги наемеш и за изнесения ритуал. Цената доколкото си спомням беше около 60-70лв. но по думите на служителките в църквата.  smile
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: април 17, 2008, 13:39:52 »

milenium80 тази цена е страхотна, моля те прати ми лично съобщение , дано да няма проблем и да може да се наеме и извън църквата, че едно друго момиче от форума ми каза 200 лева-цена на агенция,което ми се вижда доста.
 Bravo Bravo Bravo
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines