Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 18:27:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант - 2 част  (Прочетена 185763 пъти)
 
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: април 05, 2008, 21:17:15 »

darling права си, но просто не я познаваш тази жена. Една агенция само като чу кoй е ресторанта и ми отказа. Както и да е, да не разводнявам темата.

nasi имам идея и за подаръчетата, но ще пиша в темата за дреболиите. smile И снимка ще пусна
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: април 07, 2008, 14:28:05 »

И на мен не ми харесва идеята с обличането на столовете, но много оргинална идея е дала Tsvetenden  give_rose ! Много ми допадат тия лентички!  Bravo
Активен
gansi_color
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #182 -: април 08, 2008, 10:25:24 »

 ВНИМАНИЕ.МОМИЧЕТА,"НАСИ" НЕ Е БУЛКА САМО НИ ЗАБЛЪЖДАВА ЗА ДА НИ РЕКЛАМИРА ФИРМАТА В КОЯТО РАБОТИ ,ПИШЕ МИ НА ЛИЧНИ И .МЕ КАРА ДА СЕ СЪМНЯВАМ В ИЗБОРА НА ХОРА  КОИТО ЩЕ СЕ ГРИЖАТ ЗА СВАТБАТА МИ .тя се издаде като по погрешка ми прати чуждо писмо.мисля че е много не коректно да ни кара да изпадаме в паника от избора си на фирми за сватбата всепак сме платили и част от парите. ако искате проверете в профила и навсички побликации ище видите че постоянно дава съвети като плюе по фирмите за които питате. И ако всепак сте решили да работите с тази фирма- помислете да ли ще са коректни към вас щом деистват така подло.
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: април 08, 2008, 11:50:10 »

ето едно предложение за украса на ресторанта
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #184 -: април 08, 2008, 12:11:37 »

Много е красиво но само балоните да бяха едноцветни малко е като за децки рожден ден или за градинско парти иначе масите са много хубави .Но това си е разбирасе мое лично мнение  Wink
Даже да съм по точна аз изобщо бих махнала балоните на тези красива обстановка с облечени столове може да се добави само една голяма свещ и ще е супер .
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: април 08, 2008, 20:41:29 »

Украсата е симпатична, но и на мен балоните не ми допадат много, а и си мисля че ако имаше някой цветен акцент на покривките или столовете, щеше да е по-хубаво give_rose
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: април 09, 2008, 08:13:29 »

И аз мисля, че е по-добре балоните да са поне само червени и жълти. А най-добре без балони. И аз съм фенка на свещите ! smile
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #187 -: април 09, 2008, 08:15:59 »

Това с балоните се получава ефектно и красиво само когато количеството и цветовете са добре премерени, защото иначе е доста кичозно и вместо украса се получава дефект в декорацията!
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: април 09, 2008, 08:36:53 »

ето едно предложение за украса на ресторанта
Аз също съм против шаренията на балоните,въпреки че ми харесва с балони,но ако бяха по-семпли,щеше да е по-хубаво
Също така смятам,че столовете са много близки и гостите ще се гъчкат
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #189 -: април 09, 2008, 08:43:50 »

Това със столовете все пак зависи от размера на ресторанта и броя на гостите, така че зависи от сметката на самите мрадоженци и желанието им за разпределение на поканените.
относно конкретната украса-цветни балони, шарени листенца по масите-малко е кичозно-1,2 цвята-ок,ама такама шарения....По какво личи, че е сватба, а не банкет?
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #190 -: април 09, 2008, 08:46:21 »

На мен ми харесват цветята по масите. Много е свежо. А за балоните мисля,че ако са само жълти ще стане по- хубаво, но ако изцяло се махнат ще е малко голо ,защото ресторанта е доста бял
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: април 09, 2008, 08:46:57 »

Според мен че всичко е в бяло,не че няма вариант и да е банкет,но не мисля че за банкет някой ще се занимава с табелки и номеца на маси и обличане на столове и т.н.
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #192 -: април 09, 2008, 09:02:07 »

Съжалявам, ако съм обидила някой с написаното за конкретната украса!
Нали все пак всеки е тук, за да си каже мнението?!Не съм критикувала дизайн и идеи, а това че са смесени твърде много цевотве!
Все пак-въпрос на вкус и виждане!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: април 09, 2008, 09:04:47 »

Конкретната украса ми харесва като изключим наистина голямото разнообразие от цветове на балоните! Иначе и цветята по масите и листенцата са много свежи!
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: април 09, 2008, 09:10:35 »

Нашата украса е бъде в бяло и златисто.Столовете ще бъдат облечени в бяло със златисти панделки.Ще има бели балони на масите.Нашата маса също ще е в  бяло и златисто, ще има едно голямо сърце от бели и златисти балони, арка, 6 бр. стойки с изкуствени цветя украсени със тюл.По масите ще има изкуствени листенца, жълти свещи.За цветята още незнам.Отделно пред всеки човек ще има папирус със златист надпис вътре "Благодарим Ви, че споделихте с нас един от най-прекрасните дни в живота ни !!!".Ще е вързан с жълта панделка, от едната страна е жълто изкуствено цвете, а от дрегата тейбъл картичката / на нея има 2 чаши шампанско и името на госта /.Ествено и подаръче, още не съм ги купила, но сигурно ще са сърца със златно цветенце и с надпис на нашите имена.
Дано да е станало ясно обяснението ми.Прикачвам снимка с подобна украса.
Само при нас папируса няма да е в чинията.
Моите папируси и тейбъл картичките са готови, но още не съм ги снимала.ом ги снимам веднага ще ви ги покажа.


* Украса.jpg (58.12 KB, 498x640 - видяно 347 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines