Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 18:19:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант - 2 част  (Прочетена 185735 пъти)
 
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: април 04, 2008, 20:31:54 »

Fidelia, някой от момичета беше писала хубави неща за Диаманти, но за съжаление не помня коя crazy.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: април 04, 2008, 21:06:30 »

fidelia аз много харесвам работата на Party Flowers. Имат страхотни неща, аз се запознах с тях по друг повод, не сватба, но нещата които видях много ми харесаха. Имат сайт, който е доста беден като информация, но като отидеш на място можеш да видиш доста красиви неща. Има и контакти в сайта.

И един въпрос: Ние решихме да наблегнем на плажна/морска тема за сватбата и по-специално на морските звезди. Чудя се ако сложим по една звезда на гърба на всеки стол дали ще седи добре? Не намерих в нета нещо подобно. Вие какво мислите?

Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: април 04, 2008, 21:12:09 »

На мен като идея ми харесва, но ти как го виждаш в комбинация с пандела или облекло за стол, а също зависи и от формата на стола, както и цветовете?
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: април 04, 2008, 21:27:54 »

На мен като идея ми харесва, но ти как го виждаш в комбинация с пандела или облекло за стол, а също зависи и от формата на стола, както и цветовете?

И мен най-много ме притесняват цветовете на ресторанта. В жълто-оранжево е. Аз съм харесала морски елементи в бежово, които ще се връзват с цветовете на ресторанта принципно, дано да не греша. Ето една снимка на ресоранта да си кажете и вие мнението. Може да заменя червеникавите карета с нещо в пясъчни нюанса. Имам я от една друга съфорумка, дано не се разсърди, че я показвам.


* DSC02113_small.JPG (27.74 KB, 448x336 - видяно 319 пъти.)
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: април 04, 2008, 21:31:01 »

И още една, на която масите се виждат по-добре.


* DSC02114_small.JPG (26.61 KB, 448x336 - видяно 314 пъти.)
Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: април 04, 2008, 22:04:03 »

Миличка, мисля, че цветовете много ще паснат на темата,която си избрала. good Моята сватба също беше в този ресторант и съм почти 100% сигурна, че няма да може да се сложат други карета на масите. pardon Но попитай – надявам се да стане.
Морската тема е страхотен избор! Bravo
Активен
tsvetenden
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52


Най-истинските неща са невидими, те се чувстват


« Отговор #171 -: април 04, 2008, 22:23:49 »

Струвами се, че столовете са светло сини и може да се комбинира нещо с този цвят.Например вместо тези карета да се сложат ленти в този цвят. И могат да се сложат такива панделки на облегалките, но съвсем нежни със морски звезди и там да са написани имената на гостите. Така и ще е в тон с морската тема.Това е моето предложение smile            



Нещо такова имам предвид разбира се в други цветове, а може и по друг начин да се сложат на столовете, но като цяли това е идеята ми.
« Последна редакция: април 04, 2008, 23:03:32 от tsvetenden » Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: април 05, 2008, 11:33:18 »

tsvetenden мерси за идеята. Стахотна е!  Bravo Само че столовете са бежови, не са светло сини. Но пак може да се измисли нещо.  pardon

lilsan знам че е почти невъзможно да махнем каретата, макар че последния път като ходихме изглеждаше склонна на някои промени, пък да видим.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: април 05, 2008, 14:13:58 »

misskapriss моето мнение е че на облегалките на столовете няма да се забелязват звездите, а сигурно и ще имате проблем със закрепянето, а и ако наемате покривалата от Джия Бийч ефдва и ще ви позволят да ги закрепите, то чесно казано аз не мога да си представя как точно мислиш да ги закрепиш.
Но си мисля че темата е чудесна и ако разпръснеш по масата миди и морски звезди в  различни размери ще е супер, може да има и нещо като вази с пясък-прмерно син и по светло жълт, а морски звезди може да подарите на хората като сватбен подарък ако ще имате подаръчета.
Но си мисля че преди да си се настроила е добре да говориш с управителакта какво тя е склонна да направи, ч екаквото съм чувала за нея...
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: април 05, 2008, 15:37:53 »

Зравейте и от мен ! Морската тема е супер и тези мидички са добра идея,но лошото е че когато се сложат-салати ,без. и всичко останало тези красиви елементи от украсата ще останат скрити!  Пробвай със висока аранжировка която да остане отгоре и да се вижда.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: април 05, 2008, 18:07:58 »

За столовете и аз вече се чудя, защото не съм сигурна че някой ще ги забележи тези звезди по тях.

roumyana аз не мисля да взимам калъфите на Джия Бийч, нещо не ми харесват как са ушити.

А за украса по масите не вярвам да остане място. Мисля да украся номерата за масите с миди и звездички и да няма друга украса. А подаръчетата за гостите да ги съчетая с картичките с имената на гостите(тейбълките). Още не съм го измислила това точно как да стане.
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: април 05, 2008, 18:28:07 »

misskapriss виж какво намерих ис нета. Мисля, че за нещо такова говориш. Дано ти свърши работа, на мен лично страшно много ми харесва
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: април 05, 2008, 19:26:05 »

niksha много е красиво, обаче 1-во не вярвам управителката на ресторанта да го одобри, тя е малко по-особена, не че е лоша де, просто не си пада много по промените.  pardon И 2-ро милото сега заяви, че с калъфи на столовете щяло да изглежда като запустяла къща.  crazy Баща му го каза това преди известно време и той реши че е прав.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: април 05, 2008, 20:16:46 »

Много ми хареса предложението на niksha. И аз мисля че трябва а вкараш някакък светлосин момент, макар и да бие на сиво, иначе става много "пясъчно". Защо не покажеш на милото ти снимки които си подбрала и да му промениш мнението. А относно управителката - Не се съобразявай с нея ! Това е твоята сватба и тя трябва да ти ПОМОГНЕ това да стане приказка, не да ти казва какво не може да стане. Бъди мила, но категорична.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: април 05, 2008, 21:07:58 »

misskapriss  Можеш да съчетаеш подаръците за гостите да са някакви керамични миди във които да поставиш тейбъл картичките ! Има такива миди така хем ще служат за украса ,хем ще са и подаръци за гостите .
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines