Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 10:18:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант - 2 част  (Прочетена 185486 пъти)
 
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #60 -: март 11, 2008, 14:29:04 »

На нас от ресторанта ни препоръчаха фирма, с която работят много често и са наясно с разположението и цветовата гама на ресторанта - те ще отидат сутринта в ресторанта и ще поставят украсата, която искаме. Много ми се искаше да има и свещи по масите, но като знам някой приятели че отдавна са се заканили да се почерпят стабилно за наше здраве drinkz , малко ме е страх да не подпали някой нещо diablo Затова мисля да наблегнем на балоните, и да сложим цветя само на нашата маса - тя ще е с по-малко хора и няма да е чак толкова претрупана като останалите.
А иначе подребата на масите и поставянето на тейбълкартите ще го направи персонала в ресторанта. Просто всички гости са дошли за да празнуват с нас, не ми се иска да ангажирам никого с организационни въпроси в самия ден.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #61 -: март 12, 2008, 09:18:42 »

Според мен украсата на ресторанта е много важна, за да се създаде празнична атмосфера. Но всичко трябва да е премерено. На мен украсата ще ми я правят 2 момичета ,които имат цветарски магазин. Все още се колебая какви цветя да избера. Аз искам рози ,но те казват,че ще излезне много скъпо. Предлагат ми да си избера други цветя. Направо незнам. Мисля си за оцветени в синьо калии или лилиуми. Не съм говорила още с момичетата ,за да чуя каво ще кажат те. Сигурно няма да е по-евтино отколкото с рози pardon
Ако някой попадне на хубава украса от сини цветя да ми прати снимки.
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: март 12, 2008, 09:40:40 »

Eто това смятам да  е моята украса за сватбената маса и за масите на гостите, тъй като ресторантът е достатъчно изискан за да му слагам и други украси


* rf.jpg (60.57 KB, 361x500 - видяно 281 пъти.)
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 12, 2008, 10:01:11 »

Алуцинадо благодаря ти за отговора, аз повечето неща предпочитам да си  ги правя сама,,но пък вие не сте в Пловдив така че за вас е много по-добре да си наемете агенция.Аз имам свободно време и многоооо се кефя да си организирам нещата, торта вече съм си избрала - проверих всички варианти в града, ще бъдем с наша кола, няма да имаме танцьори и други такива неща.
единствено обмислям въпроса за украсата на двора-със сигурност ще проверя на няколко места,все си мислия че е по добре с живи цветя,ама те са доста по-скъпи, то една малка жарданиера излиза към 10 лева, букета на колата 100, букета на булката 100,а за стоиките с цветя нямам инфо.
Гледах хотела който сте резервирали,къде се намира, че не можах да се сетя-много е хубав  Bravo
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #64 -: март 14, 2008, 16:10:06 »

Ани белите хризантемки който са като маргаритки  ги напръскайте със син шпрей и стават супер  така ги правят  по принцип в цветарските магазини.На сини цветя почти няма избор повечето лилавеят .
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #65 -: март 14, 2008, 22:32:13 »

Вече направо се отчаях, незнам каква да е украсата. Всички ми казват да я съобразя с моята визия, но аз искам моят букет да е розов, гримът също, а ресторанта е в синьо и златно и розово изобщо не се връзва. Първо мислех да избера за украса червени рози да контрастират върху покривката, но всички ми се мусят като го кажа. Реших да са сини и бели цветя, но пак ударих на камък- почти няма сини цветя.
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #66 -: март 14, 2008, 22:42:43 »

aniiii8, кога е сватбата ви? По датата можеш да прецениш какви сезонни цветя има тогава - пускаш сърч в интернет или направо питай в някой цветарски магазин - ще ти отговорят със сигурност. Така ще можеш да планираш в зависимост от наличността Wink
В момента за сини цветя се сещам за ириси, теменужки, незабравки... Със сигурност има и още!  give_rose
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #67 -: март 14, 2008, 22:52:05 »

Сватбата е в началото на юни. Говорих с две момичета ,които имат цветарски магазин, те ще ми правят украсата. Питах ги за мнение ,но нещо моето май не съвпада с тяхното. Те ми предлагат да е от цветя, които аз изобщо не харесвам. Искам цветя на всяка маса. Знам, че по-скъпо ,но не харесвам арки от балони и такива неща, затова реших да са цветя. Трудното е да избера цветя ,които хем да отиват, хем да не е прекалено скъпо.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: март 15, 2008, 07:51:46 »

Анииии 8 потърси и други места,където предлагат украси, щом не ти допада нещо със сегашните хора,които си наела.Много се дразня,когато аз знам какво искам и отида в някой магазин и те се опитват да си налагат тяхното мнение. Смятам, че вече почти няма невъзможни неща, а само непрофесионалисти.Това е твоята сватба-действай както ти харесва на теб  good
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: март 15, 2008, 10:45:42 »

Ани, сватбата ти е веднъж! (пожелавам ти да е веднъж) Ако не си я направиш както искаш ще съжаляваш цял живот! Знаем че всяко момиче си има идея за това как иска да изглежда всичко-затова отстоявай мнението и желанията си. Това си е твоят ден и трябва да бъде както ТИ си го представяш, а не както на някой му е по-лесно да го направи!
Активен
Baba_Marta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


И моето време дойде:)!


« Отговор #70 -: март 15, 2008, 11:35:43 »

Сватбата е в началото на юни. Говорих с две момичета ,които имат цветарски магазин, те ще ми правят украсата. Питах ги за мнение ,но нещо моето май не съвпада с тяхното. Те ми предлагат да е от цветя, които аз изобщо не харесвам. Искам цветя на всяка маса. Знам, че по-скъпо ,но не харесвам арки от балони и такива неща, затова реших да са цветя. Трудното е да избера цветя ,които хем да отиват, хем да не е прекалено скъпо.
В началото на юни има много български рози и калии, така че можеш да направиш някаква комбинация. Ако се притесняваш за цвета, опитай с бяло, хем е неутрално, хем си отива на вси4ко.
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: март 15, 2008, 15:25:19 »

Една информация, която мисля че ще е много полезна на момичетата от София. Преди няколко дни бях в магазин Джъмбо, който се намира до Билла на булевард България. Той по принцип се води детски магазин, но на долния етаж се продават най-различни дрънкулки, които са много подходящи за сватбена украса. Има разкошни свещи и свещници, ароматни сухи листенца и клонки, най-разнообразни малки вазички и други джунджурийки. Има и едни много семпли кристали, който като се сложат в малко вода набъбват и заприличват на истински скъпоценни камъни. Чак ме доядя, че магазинът не беше отворен за моята сватба иначе със сигурност щях да си купя доста неща за украсата от там. Заслужава си да отидете да видите.

Точно оттам смятам да си купя нещата за украсата - ще купя свещи, пеперуди и камъчета. Много са евтини, а са страхотни, Агенцията само ще украси нашата маса.

Тези, които имат дете, ще ги посъветвам да ходят там без него  insane
« Последна редакция: март 15, 2008, 15:28:55 от gadamer4e » Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #72 -: март 15, 2008, 17:43:16 »

Сватбата е в началото на юни. Говорих с две момичета ,които имат цветарски магазин, те ще ми правят украсата. Питах ги за мнение ,но нещо моето май не съвпада с тяхното. Те ми предлагат да е от цветя, които аз изобщо не харесвам. Искам цветя на всяка маса. Знам, че по-скъпо ,но не харесвам арки от балони и такива неща, затова реших да са цветя. Трудното е да избера цветя ,които хем да отиват, хем да не е прекалено скъпо.

Ани нека да ти покажат цялостната идея за украсата а не само цветята. Sweet Little Didka е права, трябва първо на теб да ти харесва, после на останалите. И тъй като ти си клиента, с теб и твоя вкус трябва да се съобразяват. За розите - мислила ли си за украса от изкуствени (знам, зву$и ужасно, но има страхотни имитации), но с истински злени листа или разни други естествени  треви
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #73 -: март 15, 2008, 21:35:30 »

Благодаря ви за идеите. Аз все повече се замислям за бяла украса, но като знам колко пъти вече си смених мнението не се учудвам това да не е окончателният вариант. Когато мога ще пусна снимка на ресторанта.
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #74 -: март 16, 2008, 11:48:39 »

Ании и аз съм с твоя проблем-ресторантът ни е в бяло и синьо, тоалетите ни са в екрю и синъо, абе цялата концепция за сватбата ни е в тези цветове. Съответно и украсата за ресторанта и всички допълнителни неща трябва да са в тази гама. И аз искам украса от живи цветя в синьо и бяло, като чета какви затруднения срещаш, направо не ми се мисли girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines