Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 08:28:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант - 2 част  (Прочетена 185437 пъти)
 
polly_84
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #30 -: март 01, 2008, 09:19:03 »

polly_84, във всяка сватбена агенция дават под наем, а има и много фирми за украса. И аз в началото си мислех как ще си правим всичко сами, но доста бързо си дадохме сметка, че после няма какво да правим с 20 еднакви свещника например. pardon
Цената на калъфите по мои наблюдения е между 2 и 4-5 лв.

Ох, и да питам нещо. КОЛКО ви излезе украсата на ресторанта? Ние ходихме на няколко места и суми от 600 и нагоре ми се струват малко прекалени... Вярно, че искаме букети с живи цветя на масите, ама все пак! crazy

много ти благодаря,звънях до една агенция,но май трябва да проверя дали ще станат на столовете smile нашата украса и всичко за сватбата е от англия,украсата е в златисто,това е и темата на нашата сватба-балони,салфетки,цветчета,късметчетата за хвърляне,цветя за масите(исках да са живи цветя,но са скъпи,затова взехме изкуствени),свещички с чашки и други неща за декорацията ни излезе около 1000лв,струва ми се,че е нормална цена,тъй като ми се иска поне малко сватбата да е изискана и малко луксозна,но ми се струва,че ако си купиш поотделно нещата,които искаш за украса на ресторанта,ще ти излезе много по-евтино..можеш да провериш и в интернет за сватбени реквизити под наем
Активен
polly_84
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #31 -: март 01, 2008, 09:30:24 »

 ето и моята идея за украса на масата като ще добавя и още някои елементи smile


* 3.jpg (52.54 KB, 240x240 - видяно 3750 пъти.)
« Последна редакция: март 01, 2008, 09:34:05 от polly_84 » Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #32 -: март 01, 2008, 20:27:47 »

Много е стилно, харесва ми! Bravo И ние си представяме нещо така изчистено и ненатрапчиво, дано да успеем! blum
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #33 -: март 02, 2008, 00:10:10 »

Polly_84, Fidelia, украсата е много красива, до момента в които масата е празна и тя се вижда. Не знам в кои ресторанти ще са тържествата ви и дали ще имате сервитьори на разположение до всяка маса, за да сервират и доливат напитки през цялото време, но ако не, имайте предвид, че от украската нищо няма да остане. Като лъснат онея шарени бутилки с кола, фанта и минерална вода и може и да ви се доплаче от гледката.
В колкото и агенции за украси да съм била, все ми дават да гледам снимки на току що украсени маси, т.е. преди сервитьорите да са минали. Като им кажа, че искам да видя снимки със сервирани маси и те подвиват опашка.
Та началната ми мисъл беше, че една такава украса ще бъде забелязана и евентуално оценена само ако на масата има единствено чаши и чинии, но не и бутилки.
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #34 -: март 02, 2008, 01:41:51 »

Polly_84, Fidelia, украсата е много красива, до момента в които масата е празна и тя се вижда. Та началната ми мисъл беше, че една такава украса ще бъде забелязана и евентуално оценена само ако на масата има единствено чаши и чинии, но не и бутилки.
Моята идея е да има помощни маси,на които да се сложат всичките бутилки! Не знам до колко осъществима е,но ще пробвам! масите ни ще са доста,но не много големи и си мисля че на 2,3 маси спокойно да има по една помощна и хората да си сипват от там! Е би било прекрасно сервитьорите да обслужват гостите,но не се надявам много.......
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #35 -: март 02, 2008, 21:26:36 »

KlaraFina, напълно съм съгласна! В нашия ресторант сами ни предложиха да не оставят бутилки по масите, а ако не го бяха направили, със сигурност тогава ние щяхме да повдигнем този въпрос. Това беше и една от причините да изберем мястото впрочем Wink
Активен
ками
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518


Алекс


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 02, 2008, 21:38:36 »

за нашата сватба помня колко много спорове имахме с управителката само и само да нямаме никакви бутилки по масата а само мин вода като седнат гостите и после да се сложат безалкохолните
а относно алкохола имаше помощни масички и така наистина не беше претрупано и се виждаше цялата украса на масите
Активен
LiLiSuPeRsTaR
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #37 -: март 05, 2008, 17:39:24 »

ето още


* 0000000126.jpg (16.18 KB, 360x240 - видяно 3607 пъти.)
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 06, 2008, 11:17:43 »

Баба Марта къде ще се провежда градинското ви парти?
Активен
Baba_Marta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


И моето време дойде:)!


« Отговор #39 -: март 06, 2008, 11:25:24 »

Баба Марта къде ще се провежда градинското ви парти?
Във вила в Бояна, наехме я от агенция за недвижими имоти, защото ще имаме 200-250 човека гости и няма къде да ги съберем, а пък и повечето са чужденци. Ще е около басейна, вече присъствах на подобна сватба, организирана от същата фирма, миналата година и искам по-бързо да идва августттттттттттттттт!!!!! Още повече тези от ресторантите ми говорят за часове, правилници, договори, абе я, много на сериозно са се взели. Всичко ще е с catering и вече знаем и менюто.  danceg
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: март 06, 2008, 11:32:41 »

Можеш ли да споделиш координати на фирмата, която организира всичко това? А не излиза ли по скъпо с кетъринг? Вие сте го замислили като коктейлно парти с бюфет или ще си е като в ресторант менюто само, че на открито?
Активен
Baba_Marta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


И моето време дойде:)!


« Отговор #41 -: март 06, 2008, 11:53:07 »

Можеш ли да споделиш координати на фирмата, която организира всичко това? А не излиза ли по скъпо с кетъринг? Вие сте го замислили като коктейлно парти с бюфет или ще си е като в ресторант менюто само, че на открито?
Ами не, не ми се струва, че излиза. Менюто ни е 50 лв./човек, блокови маси, като ние си го избрахме, защото искаме сьомги, филета и разни подобни работи, иначе имаше менюта и по 30 лв, но знаеш ли мястото вие трябва да си го изберете. Напитките ще се сипват от сервитьори по масите, а храната - който каквото иска, така е по- добре, защото едни предпочитат деликатеси, други- нашенски си гозби. Няма да има никакви бутилки, да ми развалят настроението. За украсата ще платим по 10лв./човек, но в нея влиза всичко - цветя, столове, драперии, покривки, дори факлите и свещите за комари, за които ние не се бяхме сетили. Ами агенцията е Амур. Ще ти напиша станицата им на лични, защото незнам, дали е позволено да се пишат такива неща във форума.
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 08, 2008, 16:31:06 »

момичета, дайте идея какви цветя могат да красят сватбата ми.. ресторантът е в цвят екрю и тъмно-червено, сезонът е пролет - май месец. благодаря ви  give_rose
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #43 -: март 08, 2008, 20:09:20 »

Според мен може да изберете тъмно червени рози. Малко скъпо е като украса ,но ще емного ефектно
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #44 -: март 09, 2008, 14:16:20 »

момичета, дайте идея какви цветя могат да красят сватбата ми.. ресторантът е в цвят екрю и тъмно-червено, сезонът е пролет - май месец. благодаря ви  give_rose

Мила zvezdiche,
Нали и ние се женим на същата дата, та сме спрели на божури, момини сълзи, фрезии. Във всеки магазин за цветя биха могли да те ориентират по-подробно как точно да ги съчетаеш. good Розите в бордо според мен също ще са много ефектни Wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines