Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 08:31:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант - 2 част  (Прочетена 185450 пъти)
 
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 25, 2008, 10:57:18 »

Ани, дали ще е скъпо от рози зависи кога е сватбата, защо края на пролетта, началото на лятото вече има и български рози, които са с по-къси дръжки и са доста по-евтини.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 25, 2008, 11:00:07 »

nina_nikole мисля, че сватбена агенция "Амур" в Пазарджик биха се справили добре с украсата.  good
Да, разглеждах им сайта, ахнах като им видях цената - 10 лв. на човек това прави около 1200-1300 лв. при нашия брой гости. Мисля че все трябва да има и друга агенция която предлага украса и да се спрем на нещо средно, но за момента не съм намерила.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #17 -: февруари 25, 2008, 11:34:57 »

Сватбата ми е през юни. Аз си мислех, че цветята тогава са по евтини ,но момичето от цветарският магазин ми каза ,че това което искам може да се направи с вносни рози ,защото са по едри.
Исках нещо подобно на снимката ,но трябва да е нещо друго защото излиза страшно скъпо


* 43415_1073655.jpg (48.36 KB, 404x600 - видяно 440 пъти.)
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 25, 2008, 13:06:33 »

Момичета това е снимка на ресторанта , в който сме решили да бъде нашата сватба. Според вас дали ще стой добре ако преобладаващия цвят на сватбата бъде бледо лилав и розов? Много разчитам и на вашето мнение  give_rose


* 10215_17.jpg (19.8 KB, 340x226 - видяно 4161 пъти.)
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: февруари 25, 2008, 13:44:41 »

Според мен в екрю и златно, вижда ми се, че е в топли тонове.
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 25, 2008, 13:58:12 »

Може и да си права! Но лилавото ми е страст и розовото също.
Много съжалявам май объркахме съвсем темите,защото това трябва да е в темата за цветовата гама  give_rose
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #21 -: февруари 27, 2008, 13:51:24 »

Мисля че тези цветове са подходящи до колкото виждам от снимката ако не се обличат столовите защото те са тъмни.А ако се облекат можеш и други цветове да избереш  като бордо  ,но лилаво и розаво е най нежно .До колкото за златното като идея е добре но на снимките не е така контрасно и не се получава ефекта от украсата .Това е мое мнение.По принцип ресторанта е изчистен няма много цветове така че имаш голям избор  също и зелено би стояло добре защото в далечината виждам кафява стена !Успех при избора ! ;)До колкото можеш ще помагаме!
« Последна редакция: февруари 27, 2008, 14:02:55 от Abii » Активен
lilsan/Лили
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 439


Любовта е поезията и слънцето на живота!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 27, 2008, 14:19:01 »

И аз мисля, че цветовете ще подхождат на ресторанта. И аз като Дидка смятам, че ще внесат свежест и нежност, особено ако цветовете са по-бледи.
Активен
Birbochukova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #23 -: февруари 29, 2008, 13:50:26 »

Може и някъде да сте го пуснали, но тук има доста добри предложения за украсаwww.sheila-bg.com пускам едно от предложенията, които ми изпратиха.Страхотни неща има.Наемам ги.Правят и букети.Казаха, че в момента обновяват сайта и ще пуснат и новите снимки.


* 804a.jpg (69.92 KB, 600x500 - видяно 483 пъти.)
« Последна редакция: февруари 29, 2008, 14:04:04 от Birbochukova » Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #24 -: февруари 29, 2008, 14:06:21 »

Ммм, тази украса я избрах за нашата маса. good Но снимката не е тяхна-сваляла съм я от чужд сайт,мисля  tease
Активен
Birbochukova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #25 -: февруари 29, 2008, 14:16:37 »

 :)Значи без да искам съм я улучила.Незнам дали е тяхна, но ми я пратиха.Преди малко ми изпратиха снимки на украси и букети и разни други нещица.Предполагам си ги наела щом си си избрала тази украса.Доволна ли си от тях.Сториха ми се мили.
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #26 -: февруари 29, 2008, 14:45:44 »

Не, мила, не съм и чувала за тази агенция  blum Аз си изрових тази снимка от някъде  pardon И я показах на моята агентка, но не можах да се организирам да ушием покривка като тази на снимката  Wink
По повод украсата- аз съм доволна от моята агентка, НО...направи ми лошо впечатление едно нещо- исках тъмнозелена лента по масите, а тя е купила светлозелена, защото после нямало как да я съчетава в други украси.. ohmyдоста неприятно ми стана-все пак моето виждане за украсата на ресторанта беше да е с тъмнозелено!  =]Ама нямам нерви вече с такива подробности да се разправям,та остана светлозелена лента /пуснала съм снимка в темата за моята сватба/.
Активен
Birbochukova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #27 -: февруари 29, 2008, 15:50:10 »

Оооо, извинявай. blush На нас тази фирма ми я препоръча фотографа.Каза да кажем, че се обаждаме от негово име и всичко ще е о'к.Наистина се отнесоха много мило.Даже искат ако сме съгласни другата седмица да видим в ресторанта кои калъфи най-добре ще ни стоят на столовете и ще ни направи отстъпка.Ще ходим да гледаме каталога им.Сори за агентката ти.Понякога такива дреболийки могат да ти направят деня черен, а и нали затова й се плаща на тази...........такива много ме дразнят.
Активен
polly_84
Новак
*
Публикации: 11



« Отговор #28 -: февруари 29, 2008, 19:04:17 »

Здравейте!
Може ли някой да ми каже откъде мога да намеря бели калъфи за столове без подлакътници под наем?Мислех дали да не купим плат и да ушием,но цените са фантастични,а и какво ще правя после със 150 калъфа?!
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #29 -: февруари 29, 2008, 23:36:21 »

polly_84, във всяка сватбена агенция дават под наем, а има и много фирми за украса. И аз в началото си мислех как ще си правим всичко сами, но доста бързо си дадохме сметка, че после няма какво да правим с 20 еднакви свещника например. pardon
Цената на калъфите по мои наблюдения е между 2 и 4-5 лв.

Ох, и да питам нещо. КОЛКО ви излезе украсата на ресторанта? Ние ходихме на няколко места и суми от 600 и нагоре ми се струват малко прекалени... Вярно, че искаме букети с живи цветя на масите, ама все пак! crazy
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines