Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 12:20:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант - 2 част  (Прочетена 185546 пъти)
 
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #300 -: май 19, 2008, 10:45:21 »

За  украсата и аз няма да слагам калъфи,а ще завържем панделки на столовете,ще поръчаме от някоя фирма\още търсим\50 болона с хелий да висят от тавана,а за масите още обмислям как точно ще го направим.
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: май 19, 2008, 13:17:21 »

В ресторанта поне калъфите и панделите към тях са безплатни Bravo Bravo Bravo

Така ще мога да отделя повече средства за останалата украса chee но още не съм решила каква да е тя
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #302 -: май 19, 2008, 13:29:40 »

Цитат
но...имам проблем свещниците са черни, а трябва да ги боядисам в златно и да им закрепя червени свещи за да паснат с интериора

Марианка, защо не пробваш с нянакъв спрей да ги боядисаш свещниците. Мисля че ще стане.

Иначе за калъфите - много е важно какъв е ресторанта. В най - предпочитания рестиорант в Бургас столовете просто няма как да останат без калъфи. Те са как да кажа доста "соц". Едни такива плюшенички и избелели абе  bad. Та щеш нещеш си взимаш калъфи и ресторанта става съссем друг.

Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: май 19, 2008, 13:40:54 »

Абе аз разбрах , че в ресторанта на България претапецирали столовете?! Някой чул ли е такова нещо и най-важното виждал ли ги е? shok
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: май 19, 2008, 13:45:27 »

Марианка, защо не пробваш с нянакъв спрей да ги боядисаш свещниците. Мисля че ще стане.

Иначе за калъфите - много е важно какъв е ресторанта. В най - предпочитания рестиорант в Бургас столовете просто няма как да останат без калъфи. Те са как да кажа доста "соц". Едни такива плюшенички и избелели абе  bad. Та щеш нещеш си взимаш калъфи и ресторанта става съссем друг.



Това е снимка на ресторанта преди ремонта обаче и сега изглежда в пъти по готино и приветливо. Както и да е, столовете са почти същите като форма.Ресторанта си има ушити готови калъфи за тях и ги дава за сватбите срещу наем, разбира се.Но поне са ушити специално за тези столове, които са доста нестандартни като размер и форма.Така че е препоръчително оттам да се вземат калъфите, защото на агенциите ще стоят като харизани. Виждала съм как стоят на тези столове калъфи, които са ушити за "всички по-нестандартни" столове. nea nea nea
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: май 19, 2008, 13:47:15 »

Това е снимка на ресторанта преди ремонта обаче и сега изглежда в пъти по готино и приветливо. Както и да е, столовете са почти същите като форма.Ресторанта си има ушити готови калъфи за тях и ги дава за сватбите срещу наем, разбира се.Но поне са ушити специално за тези столове, които са доста нестандартни като размер и форма.Така че е препоръчително оттам да се вземат калъфите, защото на агенциите ще стоят като харизани. Виждала съм как стоят на тези столове калъфи, които са ушити за "всички по-нестандартни" столове. nea nea nea

А имаш ли представа , колко излизат калъфите , ако ги вземеш от тях ? Пак ли 3 лв huhhuh.gif
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: май 19, 2008, 13:49:33 »

Да, поне миналата година когато за нашата сватба говорехме, бяха толкова.Хммм, хотел БЪЛГАРИЯ няма да се мине, нали се сещаш. Но са много хубави и не са от прозрачен фин плат, както обикновенно ги правят по фирмите, а са такива от плътна материя.
Активен
Princesa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


г-жа Трифонова


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: май 26, 2008, 14:43:42 »



Ето малко и от нашата украса girl_wink Който иска да черпи идеи.


Активен
Princesa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


г-жа Трифонова


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: май 26, 2008, 14:49:11 »

и още
таванът

масите

вход отвън
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #309 -: май 26, 2008, 18:45:23 »

аууу ПРИНЦЕСА, бравоооо Bravo, много ми хареса украсата ви, особено сърцето и имената как са ви направени просто е страхотно Bravo. Определено ще взаимствам тази идеика от вас.. give_rose
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: май 27, 2008, 07:21:32 »

В събота се събрахме с бившите съученици по случай 5 годишнината от завършването ни. Бяхме в ресторант, в който столовете са облечени с калъфи, очевидно напревени за тях или поне много добре им пасваха. Честно казано ме дразнеха калъфите, не ми беше много удобно. Пиша го за тези, които се колебаят дали да има или не.
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: май 28, 2008, 14:10:41 »

Тъй като днес ходихме до нашия ресторант, за да уточним менюто, бях приятно изненадана, че освен калъфите за столове (които са много стилни и хубави), ресторантът осигурява и цялата друга украса. Купили са нова арка, която е много хубава, разни поставки с цветя и т.н. За нас не остана почти нищо да  украсяваме, освен да сложим декоративни свещи по масите. Поръчахме  и балони, най-вече заради децата, защото на мен не ми допадат особено..А, оказа се, че даже менчето, платното, солта, меда са от тях  smile
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: май 28, 2008, 21:28:43 »

Момичета вижте 1 маса от нашия ресторант. Мен адски ме дразнят тези карета и мисля да накарам управителката да ги махне. Дано имам късмет, че тя е малко ината. Искам вместо каретата да сложи сатенени ленти. Показвам и тях. Вие какво ще кажете? Кой цвят ще е най-подходящ и по-важното: има ли смисъл да се разправям да махне каретата. Според нея нямало да се виждат лентите от бутилки и други подобни, но аз не съм толкова сигурна  nea




Само да кажа и че на края на всяка маса ще има табела с номер на масата, същата като поканата ни, но по-голяма като размер и малка тумбеста вазичка с камъчета, пясък, мидички, звездички и свещички. Аз исках и по дължина на масата да има още вазички, но според управителката нямало да се виждат и щяли само да пречат. Да видим как ще се разберем с нея за украсата. Стискайте палци...
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: май 28, 2008, 21:42:46 »

misskapriss, тези ленти се наричат органза, ние имахме такива на нашите маси, но върху бяла покривка. Цветът им беше оранжев и стояха много нежно и мисля, че са много по-добър вариант от тия там карета. Не ги слушай управилките какво ти разправят за тази органза, те са против, защото е много мъчно подреждането. При нас сервитьорите чакаха първо аранжьорката да нагласи органзата и чак тогва да редят приборите и другите му там дреболий. Отгоре органзата естесвено имахме малки оранжеви и бели стъклени камъчета и едни още по-малки като капчици бели камъчета, които стояха като роса в близост до листенцата от оранжева роза. Ако пък те притеснява това, че лентата няма да се вижда направи я с по-голяма ширина! Имаш поле на действие определено good А на управителката и кажи тя да си слага на нейната сватба каквото поиска по масите, а ти на твоята знаеш кое е доброто. pleasantry
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: май 28, 2008, 21:51:50 »

Къде се продават тези ленти? Много добра идея са.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines