Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 22:31:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти - 2 част  (Прочетена 136728 пъти)
 
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: май 26, 2008, 09:08:18 »

По време на нашата обиколка също минахме през Глория Палас. И аз увлечена от снимки гледани в интернет много настоявах да отидем и да погледнем, но там заварихме просто една строителна площадка. И да е имало преди зеленина вече със сигурност няма да има. Правят ремонт около басейна и всичко останало и както личеше всичко е залято с бетон с цел явно лятото да е като ресторант на открито. Доста пообиколихме в търсене на "тревните площи", но явно наистина вече няма такива.
Вътре положението беше много зле - калъфите едни захабени, прогорени с цигари, самото помещение видимо очадено и амортизирано, на пода имаше толкова олющен и остарял ламиниран паркет... Много ми е чудно тези хора не мислят ли, че като получават пари все пак трябва и да инвестират в името на своето реноме за поддръжка и т.н. - това са текущи разходи. Не може да имат големи претенции и изисквания и да не дават нищо в замяна от себе си.

Ходихме и до едно място, което няма интеренет сайт - 5 звездният комплекс на Витоша - "Копитото". Ресторантът е хубав, има гледка към цяла София, но побира само около 100  човека максимум. За куверт ни казаха между 30 и 40 лв. Лошото е че е малко отдалечено от София и ако няма организиран превоз хората няма как да се качват и да слизат после.
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: май 27, 2008, 12:47:53 »

Мдаа, аз отдавна бях писала за Глория Палас, че почива на стари лаври. Може преди 20 години да е било много хубаво, но в момента не виждам на каква основа искат тези цени за куверти. Добре, че го ремонтират, както разбирам, но има нужда от реновиране и вътре.

Чудя се няма ли хубави хотели с ресторанти в Драгалевци, Симеоново, Банкя? Това би бил хубав вариант...а ако има и градина...Живеещите по морето имат късмет с наличието на много и хубави хотели с градини и гледка към морето...а ние тук в София  sad
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: май 27, 2008, 12:52:21 »

Изобщо не ни завиждай на живеещите до морето. Незнам за Варна, но в Бургас е абсурдно трудно да намериш нещо подходящо за лятна сватба на открито. Имам предвид в града. Извън него - или цените на куверта ще са ужасни, или ще има други проблеми. Така, че мила - и ние не сме за завиждане. А ти горе главата сигурна съм, че ще намериш каквото искаш. good
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: май 27, 2008, 13:06:14 »

Аз намерих вече (Централ Форум), но е далеч от първоначалното ми желание да има градина. Не намерих нищо с градина в Сф.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: май 27, 2008, 21:34:22 »

РЕСТОРАНТИ 3 е ето тук
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines