Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 13:43:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти - 2 част  (Прочетена 138386 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: май 07, 2008, 14:59:56 »

Според мен не е логично да ви върнат капарото. Не пречи да пробвате да го поискате, особено ако има достатъчно време до сватбата ви, но то нали е точно за това - гаранция, че няма да се откажете.
Ако те успокоява - няма да сте първите, които се отказват и капарират и друг ресторант - имам приятели, които така направиха и са доволни.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: май 07, 2008, 17:15:40 »

Според мен не е логично да ви върнат капарото. Не пречи да пробвате да го поискате, особено ако има достатъчно време до сватбата ви, но то нали е точно за това - гаранция, че няма да се откажете.
Ако те успокоява - няма да сте първите, които се отказват и капарират и друг ресторант - имам приятели, които така направиха и са доволни.

Момичета, и аз не знам, сигурно няма да ни го върнат, а ако ги попитаме просто информативно, ще се получи доста глупаво. Освен това Моята скъпа половинка не иска и да чуе за отказване, ресторантът си бил много хубав. Моята непостоянност е проблемът, но нали все пак ...

Някой все пак не е ли бил на сватба в Той и тя, да каже лични впечатления? Тясно ли е за 90-100 човека?  huhhuh.gif
Активен
Didi_86
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: май 08, 2008, 14:43:43 »

no4ko24    Определено това двуомене "дали избрах правилното място " си е много типично за нас раците.И аз два дни след като капарирахме нащия ресторант "Централ" се двоумих дали сме направили правилния и точен избор.И аз се притеснявахдали няма да е тясно...и аккво рли още !!!! Но в крайна сметка вече сме си избрали ...!!! Няма смисъл излишно да се мисли  и притеснява човек.В крайна сметка важното е да си изкараме !!!!Въпреки че ние раците искаме всичко да е перфектно изпипано!!!  smile   wedding

Модератор:Писането на кирилица е задължително!!!!
« Последна редакция: май 14, 2008, 14:02:45 от gucci » Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: май 08, 2008, 15:51:40 »

no4ko24    Определено това двуомене "дали избрах правилното място " си е много типично за нас раците.И аз два дни след като капарирахме нащия ресторант "Централ" се двоумих дали сме направили правилния и точен избор.И аз се притеснявахдали няма да е тясно...и аккво рли още !!!! Но в крайна сметка вече сме си избрали ...!!! Няма смисъл излишно да се мисли  и притеснява човек.В крайна сметка важното е да си изкараме !!!!Въпреки че ние раците искаме всичко да е перфектно изпипано!!!     


Didi, чудна си!  Bravo твоите топли и приятелски думи направо ми сгряха душата  give_rose
Наистина трябва да се поуспокои човек и да не се вманиачава. Все пак, ако хората са усмихната и щастливи - всичко друго се нарежда.

А за Централ - да ти кажа е много хуваво. Ние искахме там, но е заета датата. Атмосферата е много празнична, за 100 човека е чудесно (аз съм била в Централ на бул. Христо Ботев). Бяхме там на коледното парти на фирмата на моя приятел, имаше повече от 100 човека, но имаше много място за танцуване, играхме хора, много весело беше.

Така че наистина - стига рачешки магарии danceg време е да се наслаждаваме малко  yahoo
« Последна редакция: май 14, 2008, 14:03:22 от gucci » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: май 14, 2008, 07:29:29 »

Някой да е присъствал или да е организирал сватбено тържество в ресторант "На върха" в Горна Баня?
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #290 -: май 14, 2008, 07:55:11 »

no4ko24,привет!Аз да ти кажа съм била там на доста мащабно частно парти и си беше супер!Няма какво да го мислиш повече!Там наистина е доста уютно и спокойно!
Сега ти остава само една готина украса и си готова!Имаш ли идеи вече?Кога ти е сватбата?
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: май 14, 2008, 11:02:03 »

no4ko24,привет!Аз да ти кажа съм била там на доста мащабно частно парти и си беше супер!Няма какво да го мислиш повече!Там наистина е доста уютно и спокойно!
Сега ти остава само една готина украса и си готова!Имаш ли идеи вече?Кога ти е сватбата?

Благодаря ти! И на мен започва много да ми харесва, наистина е много уютно, а и ние няма да сме повече от 100 души и ще си направим място за танци  danceg освен това, доколкото разбрах - собствениците ще правят ремонт, ще обличат всички столове, в градината ще има обновление, изобщо - ще го освежат още повече  blush освен това чух още 2-3 лоши отзиви за Феста Барчело, където толкова много исках да съм, и вече не съжалявам толкова  Bravo

а колкото до украса - не съм мислила много; собственикът каза, че сватбената маса се украсява от ресторанта, а за останалите украси също били насреща, имали идеи, снимки и т.н... въобще - творчески настроени са; аз си представям малки орхидейки по масите и бели балони, а понеже има и колони в ресторанта, може да ги увием с нещо; понеже ще правим изнесен ритуал на място в ресторанта - сигурно ще трябва да се направи арка. Сватбата е на 21 Септември .. Има време, но доста неща остават
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #292 -: май 14, 2008, 11:06:04 »

Някой да е присъствал или да е организирал сватбено тържество в ресторант "На върха" в Горна Баня?

Влизам в темата с идеята да попитам същия въпрос и гледам, че има и други хора, които се интересуват за местото  Wink

Ние мислим да отидем на обяд някой уикенд и на место да поразгледаме, поразпитаме и опитаме менюто. Ако някой сподели и опит от сватба там, ще съм много благодарна  give_rose
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: май 14, 2008, 11:34:43 »

Влизам в темата с идеята да попитам същия въпрос и гледам, че има и други хора, които се интересуват за местото  Wink

Ние мислим да отидем на обяд някой уикенд и на место да поразгледаме, поразпитаме и опитаме менюто. Ако някой сподели и опит от сватба там, ще съм много благодарна  give_rose

Здравей,

Доста съм чела из темата, сетих се, че някъде имаше инфо - и ето какво открих (от Krasunka):

"Ресторант "На върха" в Горна баня

http://www.navarha.com/cont.html

Места -90 човека в залата, навън в градината може да побере 200-300 човека, но не е покрита цялата и хората ще са разпръснати.
Куверт -35-40лв."

Иначе май никой от "форумките" не се е отчела да е правила сватба там...
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: май 14, 2008, 12:36:18 »

Аз съм ходила в този ресторант много пъти, не на сватби, а да хапнем. За лятна сватба е много приятно място, защото градината и гледката са доста хубави. Може да се направи и хубав изнесен ритуал. Храната е добра, обслужването също. Пак казвам, че не съм била там на сватба.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: май 14, 2008, 13:37:59 »

Аз да споделя вчерашните си впечатления. Отидохме за пръв път, тъй като сме в търсене на ресторант с градина или само на градина. Идеята беше да е нещо като градинско парти като подписването е на място с изнесен ритуал. Градината е много хубава, от едната страна се вижда Витоша и Копитото, а до нея цяла София на тепсия и за вечерна сватба би било много романтично. Като заведение не е нищо кой знае какво, но пък местоположението е много хубаво. Запазихме си конкретна дата, но още сме в чуденка. Казаха ни куверти между 40 и 50лв. shok, което на мен лично ми се вижда малко множко, все пак и във Феста Барсело кувертите не са такива.  Но пък и няма къде другаде да намерим такава гледка и те явно на това разчитат. Иначе храната е вкусна, вчера дегустирахме.
Затова питах някой има ли конкретни впечатления, отношение на персонала, цени и т.н.
Притеснява ме и това, че вътре не е много широко и ако завали недай боже не знам къде ще се поберем, но да се надяваме, че юли няма да е толкова дъждовен.
« Последна редакция: май 14, 2008, 13:42:01 от Zahira » Активен
vannny_84
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: май 14, 2008, 14:45:30 »

Здравейте всички.Пиша за първи път,но отдавна чета форума. :weddingday:Аз също тази година ще бъда булка и искам сватбата ми да бъде пиказна.За сега съм се спряла на няколко заведения, но фаворита ми е "Винпалас" с. Арбанаси.Ако някой знае нещо по подробно за сватбите там да пише.Благодаря!
« Последна редакция: май 14, 2008, 14:50:25 от vannny_84 » Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #297 -: май 14, 2008, 15:13:41 »

Аз аранижирах миналата година сватба там и мога да ти кажа, че наистина е приказка---определно си залужава.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #298 -: май 15, 2008, 08:31:08 »

Zahira, дали сте проверили хотел Триада? Там има ресторант с градина. Колега ще се жени там през лятото, те търсиха точно градина и избараха този вариант. Също и Биляна в ст.град и Лебед. Има и други ресторанти с градини, но са споменати в темата.
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #299 -: май 15, 2008, 09:09:21 »

ловен парк също е ок, дори защото е закътано е доста уютно и приятно!
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines