Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 07, 2024, 13:26:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти - 2 част  (Прочетена 138385 пъти)
 
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: април 16, 2008, 08:34:09 »

Dalia, мерси за мнението  good Бях я прочела тази темичка и именно заради споделно лошо мнение за ресторанта, малко се усъмних. Но положителните бяха доста повече и затова вчера си го капарирахме официално.  yahoo yahoo Смея да твърдя, че до тук са изключително коректни. А и още повече дано не прозвучи грубо, но въпросната дама, която беше недоволствала от ресторанта, е писала само там, в тази тема и това е, което ме наведе на мисълта, че в интернет пространството всичко може да се говори  girl_wink Аз понеже не обичам да мълча много директно заявих на управителя за лошите отзиви и какво ще каже по въпроса. Той каза, че наистина е имало проблем и че са се извинили и са компенсирали това, което не е удовлетворило младоженците.  Дано не съм се отклонила от темичката pardon
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #256 -: април 16, 2008, 16:53:39 »

Dalia, BIBKA_21, и нашата сватба ще бъде във Вега! blum Ние също се влюбихме от пръв поглед в ресторанта, много романтичен и изискан, спестява доста откъм украса, тъй като неговата собствена в голяма степен е достатъчна, а персоналът е много дружелюбен и допълва празника, което си е голям плюс, имайки предвид какво е предлагането като цяло...
Желая ти една страхотна, вълнуваща и супееер купонджийска сватба, мила Dalia! danceg
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: април 16, 2008, 17:03:56 »

Мерси, миличка, дано да е така   yahoo  паника ме обхваща вече...иначе и аз така разсъдих, че ресторантът дори и в този му вид да го оставиш, няма да сбъркаш и съответно спестява и разправии и разходи покрай украсата.
Активен
rkabzi
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #258 -: април 16, 2008, 17:52:11 »

Здравеи те момичета придстой ми сватба като единия вариант е да е някъде на к.к. Боровец, но за съжаление никога не съм ходила там на сватба. Някой може ли да ми помогне с идея за место (ресторант), които да побира около 100 човека и всъщото време да е с приятна обстановка. Много ще съм благодарна ако споделите впечатления. smile
Активен
ssiillvvyy
Любопитен
*
Публикации: 31


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: април 16, 2008, 19:05:02 »

Здравеи те момичета придстой ми сватба като единия вариант е да е някъде на к.к. Боровец, но за съжаление никога не съм ходила там на сватба. Някой може ли да ми помогне с идея за место (ресторант), които да побира около 100 човека и всъщото време да е с приятна обстановка. Много ще съм благодарна ако споделите впечатления. smile
Сестра ми беше на сватба там, на една нейна приятелка - в ресторанта на х-л Лион. Беше много въодушевена, но пък и хората са големи купонджии, така че може да не е само от ресторанта! weddingday
Активен
rkabzi
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #260 -: април 17, 2008, 09:55:52 »

Много ти благодаря ssiillvvyy ще проверя как стоят нещата там. Надявам се още някой да сподели впечатления  Bravo
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #261 -: април 25, 2008, 16:47:46 »

Някой има ли впечатления от ресторанта на Гранд Хотел София (по принцип залата се казва "Триадица")?
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: април 25, 2008, 18:55:05 »

Здрасти rozovka   smile Нашата фирма правихме семинар там, залата беше доста тъмничка, откъм дневна светлина, но осветлението е подходящо. Хората са професионалисти и си свършиха страхотно работата (имахме включени кафе-паузи и обяд). За сватба за съжаление не мога да ти кажа дали е подходяща, по-скоро е за бизнес срещи, но с достатъчно украса може да стане много стилно. Успех, дано мъничко да съм помогнала  good
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: май 04, 2008, 17:04:43 »

и аз да си похваля управителката  Bravo
бях дала на половинчо един списък с изисквания и тя е покрила всичките yahoo
цветята по масите, свещите, welcome drink и младоженчески апартамент се вкл. в куверта
казала че дори и да искам да има бутилки по масите няма да ги сложат  blum
салатите ще се сервират след като гостите седнат  good
калъфите по столовете също са в цената, защото по принцип ресторанта си е с тях, но имали няколко модела от които ни дават избор  Bravo
хепи сме вече  yahoo
pardon
Здрасти,

браво на теб !!  Wink а можеш ли да споделиш кой е твоят ресторант? smile
аз съм в "Голямоте търсене", вече от няколко места ме върнаха защото датат е заета. а от други сама се отказах заради "тъпо" отношение... ще съм благодарна да кажеш ти на кой ресторант се спря
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: май 04, 2008, 18:13:14 »

Dalia, мерси за мнението  good Бях я прочела тази темичка и именно заради споделно лошо мнение за ресторанта, малко се усъмних. Но положителните бяха доста повече и затова вчера си го капарирахме официално.  yahoo yahoo Смея да твърдя, че до тук са изключително коректни. А и още повече дано не прозвучи грубо, но въпросната дама, която беше недоволствала от ресторанта, е писала само там, в тази тема и това е, което ме наведе на мисълта, че в интернет пространството всичко може да се говори  girl_wink Аз понеже не обичам да мълча много директно заявих на управителя за лошите отзиви и какво ще каже по въпроса. Той каза, че наистина е имало проблем и че са се извинили и са компенсирали това, което не е удовлетворило младоженците.  Дано не съм се отклонила от темичката pardon
Babyt0, а еашата сватба дневна ли е или вечерна? Питам защото и аз си бях харесала тоя ресторант, даже ходихме да го разглеждаме, но го нямаше "шефа" да го питаме дали е свободно.. сега като чета - май за съжаление не е 
Активен
fleur_lilia
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #265 -: май 04, 2008, 21:49:03 »

Здравейте, много ми е приятно че се записах в този сайт!Ние сме двойка от 5 години и най-накрая решихме да се женим. Сватбата ще е на 14 август, почти всичко вече ни е готово като изключим най-важното почти - ресторанта!Искаме да си намерим скромен, не много голям ресторант, симпатичен, уютен, с приблизително най-евтините цени от 25 до 35 лв. на човек, с хубави менюта, романтична обстановка. Разглеждах няколко сайта, но не можах да намеря такъв сходен ресторант. Моля ви, дайте ни идеи!Мерси предварително!  give_rose

Модератор: Писането на кирилица е задължително!
« Последна редакция: май 16, 2008, 10:02:06 от maria_lakova » Активен
blond
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #266 -: май 05, 2008, 09:41:28 »

Привет

И аз съм от новите и се надявам да можете да помогнете

София, Сватба - 200 човека - търсим да е закрито
р-нт България - ще излиза в ремонт (неивестно до кога)
р-нт Форум Централ (Славия) - дата заета
р-нт Макси - залата наистина я затварят
парк х-л Москва - датата заета
Скай Плаза/ Континентал Плаза / Принцес - надвишават ценовия диапазон

Всякакви идеи са добри дошли
 smile

30-35лева Куверт е ОК, максимум до 40 (но без никакви такси, и други чудеса за ресторанта)
Иначе сме за Септември - ама като гледам - може да се наложи и да местим:)
« Последна редакция: май 16, 2008, 10:02:55 от maria_lakova » Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: май 05, 2008, 10:55:39 »

Zdraveite, mnogo mi e priatno che se zapisah v tozi sait! Nie sme dvoika ot 5 godini i nai-nakraia reshihme da se jenim.Svatbata shte e na 14 avgust , pochti vsichko veche ni e gotovo , kato izkluchim nai-vajnoto pochti- Restoranta.Iskame da si namerim skromen , ne mnogo goliam restorant , simaptichen , uiuten , s priblitrelno nai-evtinite ceni ot- 25lv , do 30 na chovek , s hubavi menuta , romantichna obstanovka.Razglejdah niakolko saita , no ne mojah da nameria takuv shoden Restorant.Molia vi daite ni idei! Merci predvaritelno  give_rose

Само, че не си написала за кой град  pardon


blond, пробвайте в р-т Либекс - http://www.svatbata.com/restaurants/libeks/index.htm

.... но няма хотел - това не разбрах дали е необходимо условие  pardon
« Последна редакция: май 05, 2008, 11:04:15 от Gerka » Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: май 05, 2008, 11:12:44 »

Здравейтееее,

от доста време чета във форума, и мноого полезни неща намерих. много услужливи булки има Wink))))

дали може някой да помогне - май го закъсваме с ресторанта, а си мислех, че до септември има много време  girl_impossible сега се оказва, че Парк хотел Москва, Глория палас, Лебеда, Фесто Барцело са заети.. търся си ресторант за около 100 души, 40 лв куверт е ОК, 50 вече си е много. иска ми се да е новичко и ... да е най-хубавият естествено  yahoo като на всяка булка. Истината е, че аз досега тази сватба май не я възприемах много много като реалност, не съм била кой знае колко ентусиазирана, ама с наближаването и започвам да се паникьосвам, защото искам да се получи ю, а не знам дали не съм закъсняла с приготовленията.. даже си мисля за смяна на датата, ако всичко, което е хубаво е заето  Oh my ...
Ще се радвам да помогнете !!
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: май 05, 2008, 11:59:27 »

Здравй, не се паникьосвай  good И мойта сватба беше септемви ,а от края на май започнахме с приготовленията и успяхме да се справим lol) Можеш да провориш в Скай плаца, комплекс Макси, Централ форум и др. Не е лошо да пообиколите в София. Успех  good
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines