Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 18:21:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти - 2 част  (Прочетена 142958 пъти)
 
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: март 17, 2008, 13:29:48 »

Всичко е въпрос на избор! Моята сватба беше през зимата и пак не исках да сме под земята, а камоли лятото. Интериорът е добър, но само заради него не си заслужава. За цена от 35 лв. кувер каде каде по-богато меню могат да ти предложат, а това, че ще се пазарите за алкохола забрави, ще стане много трудно. Не искам да си мислите, че преувеличавам, просто съм обективна!!! Нали съм минала през този път, а и имам опит в хотилиерския и ресторантьорски бранш.
Активен
Lina
Новак
*
Публикации: 15

сватбар


« Отговор #151 -: март 17, 2008, 14:39:35 »

mirindadimi,благодаря ти за превантивните съвети  :)Другата седмица сме решили да отиде на разузнаване и ще пиша как е минало.
Относно твоята сватба,гледах твоите снимки,които си качила-там в ресторант Помпей ли сте,защото като сравнявам снимките от сайта на ресторанта с твоите има голяма разлика.
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: март 17, 2008, 14:42:47 »

Не не са в Помпей. Помпей беше един от вариянтите, на които се бяхме спряли.
Активен
Lina
Новак
*
Публикации: 15

сватбар


« Отговор #153 -: март 17, 2008, 14:52:38 »

Доволна ли си от ресторант Метеор-видях,че там е било тържеството?На мен много ми хареса градината там,но като говорихме с моя приятел се разубедихме,защото малко е рисковано с времето,нищо,че е август..
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: март 17, 2008, 15:08:07 »

А ми какво да ти кажа - менюто беше превъзходно, порциите големи. Там рядко позволяват да е с твои ДЖ, но на нас ни разрешиха, защото кувертът беше висок. Интериорът е приятен само, че ресторантът е малко тъмен и този които ви снима трябва да го има впредвид да си вземе допълнително осветление. Снимките които сам качила са не толкова светли, но това е от компресирането. Оригиналните са супер.
Вие може да сте вътре - при нас роднините бяха в преднарта част, а приятелите в остъклената градина, която е много сладка. Като изключим, че се опитаха да ни прецакат в сметката накрая всичко беше ок, но бащата на мъжа ми е бил феш на сервитьорчето, което се опита да шмекерува и го изловихме! Така, че и това го имай впредвид. Внесохме си вино, ракия, уски, тортата и погачи вместо хляб. Искат - ако двама сервитьора обслужват да има задължително по един куверт като парична стойност за всеки от тях, което от общо 10 посещения ни беше казано накрая.
Активен
Lina
Новак
*
Публикации: 15

сватбар


« Отговор #155 -: март 17, 2008, 15:19:30 »

Ох,явно навсякъде има спънки :(Е ,важното е,че при вас всичко е минало гладко.От снимките се вижда,че е било купон и това е най-важното  :danceg:Дано и при нас мине без кофти изненади в последният момент..
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: март 17, 2008, 15:24:50 »

Да така е! На всякъде си има препъни камъни, но гостите останаха доволни и от купона и от трапезата, а това е най-важно! Другите неща ги видяхме само ние оранизаторите Wink
Активен
clovis
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 329



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: март 18, 2008, 00:43:35 »

Здравейте момичета, много се радвам, че съм в този форум, но ето притесненията ми започнаха.Днес си резервирахме в ресторант "Биляна" в Студ.град, но имам опасения, че е доста малко.Ние искаме сватба със 120 човека примерно и там ни увериха, че ще може да се съберат, но ми се струва невъзможно.Моля, ако някой е бил на сватба там да сподели.Просто не искам да е блъсканица и да няма място за танцуване.Чакам мнения.Благодаря
Активен
Birbochukova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #158 -: март 18, 2008, 10:04:19 »

Здравей Clovis!
Относно Биляната в Студ. град.Малък е да.120 души ще сте натъпкани като сърдели там. Не искам да те разочаровам, но....... Ние също искахме нашата сватба да е там и когато отидохме да разгледаме ресторанта се оказа, че наша позната работи там. Каза уж, че е управител, ама не е и така и аз не разбрах каква е.Така ни обясни нещата, че едно с едно не си съвпаднаха. На всичкото отгоре ни каза какво правила за по-близки хора, за да излезе по-евтино  bad и не искам да си помислям за непознати.Аз бях тотално разочарована.Аз имам основание да си мисля, че на нас ние казала така, защото от години ни завижда на това, което имаме и можем за разлика от нея.От друга страна като видях държанието й и това, че току-що беше свършила една сватба и младоженците се изнасяха, а в това време сервитьора изкарваха плата с мезета от сватбата към другата зала, защото шефката имала рожден ден.Дано при вас всичко е наред. Има и много доволни от там. А и не ти дават да си до повече от 2.00 часа дори и да си платиш.Пожелавам ти успех.Не се отчайвай, защото навсякъде има доволни и недоволни.Успех!
Активен
knadia
Регистриран

Публикации: 4


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: март 18, 2008, 13:11:14 »

Здравейте на всички.Търся някой, който е правел сватба в корал-св.константин и елена.
за менение и препоръки.
предварително балгодаря
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: март 18, 2008, 19:11:29 »

 Плачещо момиче момичетаааа бихте ли се съгласили в ресторанта където ще е сватбеното тържество да има и клиенти на свободна консумация, обидно ли ви е при тази мисъл или само аз съм така чувствителна на тази тема  crazy

hysteric какво се прави ако в менюто има включен десерт, то нали ще има торта, този десерт на кого му е изтрябвал  hysteric
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: март 18, 2008, 19:29:44 »

clovis , моята сватба беше в Биляна и си мисля, че ще ви е доста тясно. Ние бяхме 66 човека и когато всички танцуваха си се побутвахме. Незнам как са се съгласили на толкова хора, освен ако не сте в градината?! Нас изрично самия собственик ни предупреди, че за повече от 80 души не е удобно.
Wienerin , в кой ресторант ти предлагат такова нещо?! И изобщо кои нормални хора ще седнат в заведение, където има сватба?! А колкото до десерта - и при нас ни предлагаха такова нещо, и аз се замислих, ама не реагирах на време и си остана. Сервираха плодове - грозде, банани, ябълки и разни такива. Всичко веднага се изяде smile, защото в края на вечерта всички са разгорещени и всеки си мечтае за нещо свежо! Не мисля, че дори да ги откажеш, ще ти намалят кой знае колко кувертите, защото те предварително си знаят под колко няма да паднат. Най-много да измислят някоя такса още smile.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: март 18, 2008, 20:24:19 »

 Плачещо момиче в прехваления грийнвил представи си ни го сервираха това, да имаме впредвид че ресторанта ще приема и евентуални други клиенти, защото не покриваме капацитета  hysteric
при условие, че милото като е бил там е преценил, че техния капацитет от 80 места въобще не отговаря на истината и хората си дишат във вратовете едва ли не  aggressive
направо е безобразие според мен  beating
това за десерта е идея наистина да се замени с плодове! супер! мерси!
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #163 -: март 18, 2008, 22:15:56 »

И на нас в Ловен парк ни поискаха 800 лв,за да не пускат външни хора в градината,като същевременно ние също не можем да я ползваме! И на мен ми се вижда доста обидно гостите ми да чакат за лед ,докато сервитьорите тичат да обслужват външните клиенти,защото от тях ще вземат бакшиш....  angry
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: март 19, 2008, 02:39:13 »

И на нас в Ловен парк ни поискаха 800 лв,за да не пускат външни хора в градината,като същевременно ние също не можем да я ползваме! И на мен ми се вижда доста обидно гостите ми да чакат за лед ,докато сервитьорите тичат да обслужват външните клиенти,защото от тях ще вземат бакшиш....  angry

моля ти се не ми казвай, че сте се съгласили да плащате "за лудо"  shock да платиш за нещо, което няма да ползваш?!

ние имаме резервен вариант, но грийнвил покриваше до сега моите изисквания за ресторант.
НО! казах на милото да отиде и да се разправя ако трябва и с мениджъра на комплекса, защото това за класата, която претендират, че предлагат, е под всякаква критика и да си озаптят  или изпратят на трейнинг мениджърите на отделните отдели slap за да не стават смешни  и жалки diablo 
ако предпочитат да загубят сигурни пари, пред това евентуално да изкарат някой лев в ПОНЕДЕЛНИК СЛЕДОБЕД  *crazy*тогава Ок, ние си отиваме на второто място и хич и няма да се двоумим. vivasvat
надявам се и ти мила divna си им дала да разбереш, че ТИ си клиента, а те са обслужващ персонал  nea
« Последна редакция: март 19, 2008, 02:42:03 от Wienerin » Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines