Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 18:19:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти - 2 част  (Прочетена 142952 пъти)
 
Ruza
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #135 -: март 15, 2008, 18:47:02 »

Здравейте! От  доста време чета темите във форума но сега дойде и моят ред да се разпиша  danceg
Сватбата ни е на 19 април. След дълго обикаляне избрахме ресторант При Орлите. Обстановката е много елегантна, а за панорамата просто нямам думи Bravo Преди да го капарираме, ходихме два пъти на вечеря защото и храната и обслужването са много важни. Бяхме наистина впечатлени, надявам се че всичко на сватбата ни ще бъде на съшото ниво yahoo
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: март 16, 2008, 14:32:26 »

Момичета, може ли малко мнения за Грийнвил моляяя  give_rose

има ли някой тук който да си е правил там сватбата или да е присъствал на сватба там?? как беше? на мен ми се вижда страхотно красиво, светло, свежо, слънчево, елегантно...
половинката ми се притеснява от стъклата, че ще пече и ще стане като в парник  crazy. Ние сме малко хора 30/40 човека, и куверт от порядъка на 60 лв. е Ок, но искаме да е наистина хубаво, а за сега сме в доста затруднена ситуация с ресторанта
Континентал плаза отпадна защото е целия червен, а това не се връзва с цвета на сватбата
при орлите щели да ни отделят една част от ресторанта, а другата да се ползва  crazy, колко щедро, нали???  hunter
каза бояна мн. ни харесва, но чакаме управителката 4ти ден да се сети да ни прати оферта ...и започваме да се отказваме, защото си имаме принцип, че нещо което не стане от първия път, значи не е трябвало да стане въобще...


Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: март 16, 2008, 19:45:01 »

Wienerin  ние ходихме в Грийнвил. Страхотно ни хареса като обстановка, а обслужването беше на много високо ниво. Препоръчвам ви го!!!!
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: март 16, 2008, 20:00:02 »

Wienerin  ние ходихме в Грийнвил. Страхотно ни хареса като обстановка, а обслужването беше на много високо ниво. Препоръчвам ви го!!!!


 Bravo Bravo :bravo:и мъжо го е харесал, сега пратих запитване за оферта и ще чакам  Bravo
а вие защо се отказахте от него? знаеш ли дали имат апартамент за младоженците за първата брачна нощ или не знаеш?
Активен
radka88
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: март 16, 2008, 21:59:19 »

Здравейте нова съм в сайта и не се оправям много добре затова моля да ме извините.Искам да попитам някои правил ли си е сватбата в ресторант Финес в град Пловдив да ми дадете мнението си за него и ако може повече подробности и снимки.Благодаря ви предварително.
Активен
Lina
Новак
*
Публикации: 15

сватбар


« Отговор #140 -: март 17, 2008, 09:44:22 »

Здравейте,Момичета!!!

Fidelia ,много ти благодаря за контактите :girl_wink:Amya,благодаря и за твоето мнение по вупроса за Панорама.Да Ви кажа,и аз чух доста лоши коментари за ресторанта тази седмица.Сестрата на нашия кум и е била сватбата там(скоро) и имат доста забележки откъм обслужване:
1)Храната е била доста застояла,салатите били "завяхнали",както тя се изрази,порциите не били задоволителни и като цяло храната не била добра.Тук не мога да се въздържа да спомена по-подробно за салатите-имало руска салата,която отгоре цялата била засъхнала(имало коричка).Това,както се сещате не е била току-що купена и сложена за гостите.Кои знае от коя друга сватба е останала  bad
2)Обслужването :
 *Всички гости са имали различни чинии,нямало е един пълен сервиз,счупени по ръбовете чаши.
 *Поднасянето на основното ястие е било доста некоординирано.Имам впредвид,че на половината от гостите им е било поднесено основното,докато другите чакали повече от 40мин за тяхното.Това лично за мен е неприемливо.
 * И на края-Върхът на сладоледа!!!-когато дошло време за десерт(явно освен торта е имало и друг десерт),напоизлезли някакви възрастни жени с бели престилки(предполагам готвачки) с колички отрупани с кремчета.И така минавали през всички маси да раздадат десерта  :bravo:Всичко това много ми напомня едно време като сме ходили на лагери от училище за соц.столовете за хранене.

И накрая искам да отбележа,че техният куверт не е бил най-евтиният вариант,който предлага този ресторант-бил е 28 лева.Освен това ресторанта настоявал да се ползва техен DJ  nea

Сега наистина обмисляме да платиме малко повече за Помпей(ако е свободна нашата дата),но да сме спокойни ,че няма да има такава излагация. angry
Активен
pretty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #141 -: март 17, 2008, 10:06:27 »

Момичета, дайте мнения за "Помпей" - вече сме го резервирали, но взех много да се разочаровам от условията, които ни спускат впоследствие.
Активен
Lina
Новак
*
Публикации: 15

сватбар


« Отговор #142 -: март 17, 2008, 11:35:15 »

Здравей,Pretty!

Ще разкажеш ли малко повече за Помпей,тъй като и ние сме се спрели на него?Нашата сватба ще бъде на 23-ти август и искаме отсега да го резервираме.
Активен
pretty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #143 -: март 17, 2008, 11:39:14 »

Много ми хареса като обстановка, но няколко пъти се опитваме да отидем да опитаме менюто и все има куверти (които включват различно от предложените ни менюта) и вече започвам да се ядосвам
Куверта им е по-скъп отколкото на други места, но в крайна сметка ни хареса, като обстановка и сме решили да е там!
Внася се само твърд алкохол (поне така се разбрахме в началота, а в последствие се оказва, че се внася само домашна ракия Oh my ... но ще се преборя за това beating)
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: март 17, 2008, 11:44:11 »

Lina не се наемайте с Помпей !!! Първо е в мазе, второ - кувертът е много висок, а с малък грамаж, трето - не можеш да си вкарваш допълнителен алкохол освен "твърд алкохол", т.с без вино, а виното при тях никак не е евтино. Щях да ти изпратя ценова листа и снимки на ястията да ги видиш, но съм ги изтрила от pcto. За колко човека ти трябва ресторант? Моята сватба беше от около 50 човека и много трудно намерихме ресторант, но повярвай ми и аз от снимките в нета се бях навила за Помпей, но след двумесечно търсене и разпиртване на ресторантите в София ми се изясниха много неща. Така, че ако имаш нужда от нещо питай преди да действаш!Успех!
Активен
Lina
Новак
*
Публикации: 15

сватбар


« Отговор #145 -: март 17, 2008, 11:54:41 »

Здравей,mirindadimi !
Ще тибъда безкрайно задължена
ако дадеш още информация за него.Ние ще отидеме да го видиме естествено ,но все пак да сме подготвени.Преди малко и Pretty каза,че може да се внесе само домашна ракия...Ако е наистина така,това на нищо не прилича  P-За бирата и безалкохолните знам,че са от ресторанта,но да не можеш да внесеш вино,водка или пък джин(предвид това,че ще е лято) и при  куверт от 35лв.... beating

А знаеш ли дали може да си наемем наш DJ?Правят ли проблем за това?
Активен
pretty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #146 -: март 17, 2008, 11:56:40 »

За DJ няма проблем, ама всичко останало . . .
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: март 17, 2008, 12:00:15 »

Може и с твои ДЖ, но собственикът на Помпей  е музикант и свири заедно с група в заведение - т.е има жива музика. Собстеникът иначе е отзивчив, но ме издразни с това че се правеше на гъзар. Извинявам се за израза, но ни вика че това да вкарваш един куп алкохол от вкъщи за него е селяния. Айде бе, той ще ми казва!Баща ми е с връзки във Винпром и ако знаеш само какво вино си внесохме / в друг ресторант де/просто не върти така да те ограничават. По-късно ще пиша и още неща, които разбрах за рсторанта, че сега излизам. А ако искаш и на лични можем да си пишем!
Активен
Lina
Новак
*
Публикации: 15

сватбар


« Отговор #148 -: март 17, 2008, 12:14:11 »

Леле,ама какво значи селянин?!!!Аз ако мода да си позволя да не вкарвам алкохол,няма да си правя сватбата там,ами в Шератон например!!!
Ох ,да не се настройвам от сега лошо,ама ако е така май и Помпей няма да е... sad

А украсата от ресторанта ли е или вие си наехте фирма?Също така предполагам сте подписали договор с управителя?Ако можеш да кажеш после какви са клаузите.

P.S.Не знам защо ,но бях останала с впечатление,че Помпей не е под земята,а даже напротив -на последният етаж от някакъв бизнес център.. huhhuh.gif
Активен
pretty
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #149 -: март 17, 2008, 12:30:55 »

под земята е, но поне вентилацията е на ниво . . .
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines