Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 24, 2024, 00:50:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти - 2 част  (Прочетена 137818 пъти)
 
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: февруари 25, 2008, 13:26:49 »

И още една


* 10215_19.jpg (18.53 KB, 340x226 - видяно 2848 пъти.)
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: февруари 25, 2008, 13:28:01 »

аз мисля че този ресторант предразполага към всички цветове за украса good
diavalo давай смело с твоите цветове Wink
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: февруари 25, 2008, 13:34:46 »

Много странно....мисля че вече пуснах пост тук, но не го виждам!
Та исках да кажа че според мен цветовете са идеални. Ще внесат много свежест и нежност! good
Активен
e_v_e_t_o
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #93 -: февруари 25, 2008, 13:37:58 »

И още една

И аз мисля,че цветовете са подходящи и ще изглежда много добре.Моите насоки за цвят на сватбата са също в тази насока-бледо лилаво и розово.Ще се радвам да споделяме идеи.По късно ще се опитам да кача снимка на украсата,която аз съм си харесала.Ти какво си си избрала като украса?
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: февруари 25, 2008, 13:42:11 »

На снимките ресторанта изгелжда много добре, а пък с украса ще е направо страхотен, не се pleasantry приетснявай.
Активен
Smileface
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: февруари 25, 2008, 15:05:19 »

Gerka Чепишев е с два салона единият, който е на 1-вият  етаж е с капацитет 130 свободно седящи места
куверта е средно 40 лв има възможност за внасяне на твърд алкохол в неограничени количества (няма такса тирбушон) има няколко варианта на сватбени менюта.....а вторият салон е за около 50 човека и условията са същите.Младоженците имат подарък нощувка в хотела.
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: февруари 26, 2008, 09:53:08 »

Ние пък вчера ходихме да видим ресторанта на Хотел Св. Валентин .... и днес мислим да  отидем да го капарираме  smile

.... на мен ми се искаше по - просторно място, но пък те не са много такива или са заети вече .... или пък ни се струват захабени ....въобще ние ли сме претенциозни  blush ... но гледаме от почти месец и не ни върви особено  cray

Ако някой има впечатления или има нещо, което трябва да знаем за тях преди да капарираме май сега е времето да попитам  Wink

Мястото идзглежда приятно и ни увериха, че за 90- 100 човека няма да е никак тясно, куверта е доста изгоден и не се различава като съдържание от другите, които гледахме, има апартамент подарък за младоженците, ако не искаме никакъв алкохол и безалкохолно от тях ще ги махнат от куверта, можем да си украсим ние ресторанта /не че има нужда от това де  good/, правят една сватба на ден, нямат такси за нищо / нито тирбушон, нито сервиз, нито за това, което ще си внесем/ ..... и май не се сещам друго .....

Ако забравям нещо, разчитам на Вас да ме подсетите  girl_wink

Как Ви се струва  scratch one-s head
Активен
MayaB
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #97 -: февруари 26, 2008, 10:28:42 »

Звучи ми добре.  good Бях през ноември там на сватба и беше много хубаво. Сватбата беше към 110 човека, малко по-тесничко е, но пък е много приятно и обслужването е ОК. Според мен сте направили много добър избор. Bravo
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: февруари 26, 2008, 13:12:56 »

MayaB, благодаря,  че се включи ..... мнооооооооого ме притеснява дали няма да им е тясно на хората да танцуват .....

Все пак важното е да се забавляваме  yahoo

При вас беше ли удобно на обособения дансинг..... пък и ние ще сме 90- 100 човека  pardon
Активен
MayaB
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #99 -: февруари 26, 2008, 13:48:38 »

Ами да, нямаше проблем за танцуване, само за хората беше по-трудно, особено като са по-дълги. Ама стана голям купон. Мен лично много ми хареса и беше един от вариантите ни за ресторант. Така че, спокойно good
Активен
Birbochukova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #100 -: февруари 26, 2008, 15:02:49 »

Ако на някой му трябва информация за Триадата може да ми прати на ЛС имейл да му пратя. Когато се обаждах аз в търсене на "моя" ресторант ми пратиха по мейла менюто с всичко описано вътре  Wink. Исках да го кача тук, но не е в такъв формат.Скъпичко си е много, но това според възможностите на всеки.
Активен
Birbochukova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #101 -: февруари 26, 2008, 16:32:56 »

 girl_impossible Ох, забравих най-важното! Трябва ми информация за Централа на Ботев.Как е обстановката, обслужването, защото днес се обаждах и като условия, които предлагат ми хареса, но........ Искам мнение на вече били там. Благодаря ви момичета. Flower
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: февруари 27, 2008, 15:13:32 »

Ами .... вече е решено  - капарирахме Свети Валентин  smile

Надявам се всичко да бъде хубаво и най - вече удобно , за да се веселим безкрайно много  Wink
Активен
krisito
Новак
*
Публикации: 7


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: февруари 28, 2008, 15:53:26 »

 здравейте и от мен  smile някой има ли информация за ресторант феста барчело  sad
 някой ако е ходил или има някаква информация ще бъда безкрайно благодарна да сподели!
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #104 -: февруари 28, 2008, 16:14:13 »

Нашата сватба ще е във Феста Барсело!!!!  yahoo На мен лично ми харесва много като интериор, почти няма нужда от украса, само цветя по масите си мисля аз.

Кувертите са между 38 и 44 лева ако не се лъжа + куверти с напитки (най-евтиния, само безалкохолни  6лв.). Няма такса тирбушон и др. такси, тортата е от тях (и мноооооооооого красива -- има и избор), първата брачна нощ също е безплатна, ми не се сещам други неща, питай ако искаш. А, влез на уеб страницата на хотела, там има подрбона брошура за сватби, пише всичко,

Иначе единствения недостатък е, че не може да има пове4е от 100 човека, освен ако не искаш част от гостите ти да са в отделението за пушачи (което не е ужасно, но все пак са преградени, въпреки че виждат), тогава може мисля до 120 -- но няма да има място за танци-манци. smile
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines