Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 17:36:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти - 2 част  (Прочетена 138805 пъти)
 
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #75 -: февруари 21, 2008, 16:03:41 »

Здравейте!
Обръщам се към вас с молба за идеи, информация и съвети.
Планираме сватба тази година (късно лято) и много ни се иска цялото тържество да е "изнесено" от София, т.е. да не подписваме в стандартна ритуална зала и да не сме в градски ресторант. Ще имаме гости от други градове и затова решихме, че ако можем да заведем всички на някое местенце с хубава природа и добри условия, ще е чудно.
Имате ли идеи и предложения за такова място, където да се настанят 40 човека и съответно да има ресторант с минимум 50 човека капацитет, да не е в град и същевременно да не е далеч от София?

Благодаря ви предварително! Надявам се да ми погнете да се ориентирам в пълната бъркотия на подготовката!  give_rose

Мисля, че в Драгалевци има такива местенца. Не съм ходила от много отдавна, но знам за едно хотелче, малко след драгалевския лифт, което беше много подходящо за сватби. А ако наемете и хотелската част ще стане приказна сватба.
Активен
lil20
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #76 -: февруари 21, 2008, 16:24:44 »

Здравейте!
Обръщам се към вас с молба за идеи, информация и съвети.
Планираме сватба тази година (късно лято) и много ни се иска цялото тържество да е "изнесено" от София, т.е. да не подписваме в стандартна ритуална зала и да не сме в градски ресторант. Ще имаме гости от други градове и затова решихме, че ако можем да заведем всички на някое местенце с хубава природа и добри условия, ще е чудно.
Имате ли идеи и предложения за такова място, където да се настанят 40 човека и съответно да има ресторант с минимум 50 човека капацитет, да не е в град и същевременно да не е далеч от София?

Благодаря ви предварително! Надявам се да ми погнете да се ориентирам в пълната бъркотия на подготовката!  give_rose

Здравей, без да съм ходила там /все се каним и все нещо става/- виж "Езерото в Костенец- пусках линка в темата за Св. Валентин. /сега ми изскочи от главата blush/ 70лв някъде е стаята, а природата е страхотна.

Аз чух от познати лоши отзиви за там,но лично не съм ходила.
Защо не видите и на някое хубаво място в Бояна или Банкя?
Активен
Smileface
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: февруари 21, 2008, 16:30:10 »

Момичета токова съм тъжна Плачещо момиче Плачещо момиче,нашата сватба е на 21.06.08г времето си минава, а ние не можем да намерим ресторанта закойто си мечтаем там кадето ни харесва датата е заета другаде пък се оказва че салона е малък и няма да ни сабере.Вече какво  ли не гледахме къде ли не ходихме
отчаях се вече дори мислим да отложим сватбата.........
Просто исках да си споделя с Вас...
Надявам се никои да не попада в нашата ситуация.
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #78 -: февруари 21, 2008, 17:47:18 »

Smileface, ресторант за колко човека си търсите?
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 22, 2008, 09:44:40 »

Момичета токова съм тъжна Плачещо момиче Плачещо момиче,нашата сватба е на 21.06.08г времето си минава, а ние не можем да намерим ресторанта закойто си мечтаем там кадето ни харесва датата е заета другаде пък се оказва че салона е малък и няма да ни сабере.Вече какво  ли не гледахме къде ли не ходихме
отчаях се вече дори мислим да отложим сватбата.........
Просто исках да си споделя с Вас...
Надявам се никои да не попада в нашата ситуация.
миличка, как така ще отлагате сватбата - в никакъв случай huhhuh.gif, кажи за колко човека и кой град става въпрос, със сигурност ще намерите  good
Активен
Juje
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #80 -: февруари 22, 2008, 15:29:03 »

Благодаря, KlaraFina и lil20!
Замислили сме да отидем този уикенд до Костенец, тъй като това, което видях в страницата им много ни допада.
За Драгалевци не се бях сетила, така че ще проверим и там какви възможности има.
В Банкя най-много ми допада Банкя Палас, но там ресторантът не е много просторен, а ако е навън, то трябва да е отзад при басейна, което пак не е удачно според мен. Но сега се сещам за друг вариант  - Хармония, където не съм била, но може би си струва да се провери.
Активен
Smileface
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 22, 2008, 17:37:03 »

Ами става въпрос за 100 човека в гр. София
тази вечер ще гледаме ресторант Чепишев стискайте палци да ни хареса.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 22, 2008, 17:45:03 »

С моя приятелка ходиме да го гледаме във вторник - казаха и около 40 лв. куверт + стая за младоженците бонус. Нейната сватба е август и имало места. Иначе ми се стори прилично местенци
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #83 -: февруари 22, 2008, 20:40:01 »

И на мен Чепишев ми хареса! Очаквах да е доста по-битово,но ми се стори много уютно!
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #84 -: февруари 23, 2008, 00:24:06 »

Ами става въпрос за 100 човека в гр. София
тази вечер ще гледаме ресторант Чепишев стискайте палци да ни хареса.

Погледни също във Феста Барсело, Одаджийски, Триада, Витоша. Те са достатъчно големи за толкова гости и ми се струва, че вероятно има свободни места. Адресите им ги има в нета, а и доста е писано за тях тук във форума Wink
Стискам ти много силно палци и съм сигурна, че ще намерите не само ресторант, но именно вашия ресторант! Успех Wink
Активен
yanast
Новак
*
Публикации: 12


« Отговор #85 -: февруари 23, 2008, 00:28:25 »

Момичета токова съм тъжна Плачещо момиче Плачещо момиче,нашата сватба е на 21.06.08г времето си минава, а ние не можем да намерим ресторанта закойто си мечтаем там кадето ни харесва датата е заета другаде пък се оказва че салона е малък и няма да ни сабере.Вече какво  ли не гледахме къде ли не ходихме
отчаях се вече дори мислим да отложим сватбата.........
Просто исках да си споделя с Вас...
Надявам се никои да не попада в нашата ситуация.
И нашата сватба плануваме за тази дата, все си мислех че имам достатъчно време явно съм сбъркала. Търсила съм на малко места, бяха заети за тази дата, все си мислех че ще има нещо, но сега вече ме обхвана паниката и мен. Ние също мислехме в София да я направим и търсим ресторант с градина за 70 човека максимум. Може и да ми се наложи да търся в друг град, само незнам как ще настанявам всички гости повечето са от София, а бюджета ни е малък за хотел за всички, ужас незнам какво ще правиме.
Желая ти успех и дано да сбъднеш твоята приказка!
Активен
Smileface
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 23, 2008, 13:52:21 »

Благодаря на всички за подкрепата явно много силно сте ни стискали палци защото Чепишев е нашият ресторант много е стилно и уютно дори го капарирахме вече, ужасно съм щастлива и вече много се вълнувам.Сега ме чакат още толкова много неща и разбирасе роклята....
пожелавам на всички много щастие и още веднъж БЛАГОДАРЯ ВИ за Подкрепата kiss2 bouncinggirl
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: февруари 25, 2008, 10:00:28 »

Smileface, какви условия Ви предложиха в Чепишев и за колко хора е подходящ  smile
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: февруари 25, 2008, 13:25:49 »

Момичета дали случайно някой от вас не е ходил на сватба във Враца и още по случайно да е бил в р-т " Хемус "?  Нашата сватба ще е там и немога да намеря мнения за този ресторант.Знам, че в форума се е регистрирало едно момиче от Враца и август им предстой същото събитие и на тях.Много ще се радвам ако с нея обменим малко опит  blush


* 10215_17.jpg (19.8 KB, 340x226 - видяно 3063 пъти.)
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: февруари 25, 2008, 13:26:22 »

Ето още една снимка


* 10215_18.jpg (18.51 KB, 340x226 - видяно 2963 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines