Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 14:32:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти - 2 част  (Прочетена 142885 пъти)
 
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 18, 2008, 17:17:53 »

Момичета,  моята сватба няма да е в България и за това не съм търсила ресторанти ,но като чета през какви премеждия минавате и се чудя-На вас предлагат ли ви договор от ресторанта който наемате? Защото мисля че идеята да се подпише договор "черно на бяло" е много добро решение, ако случайно ресторанта реши да ви изпързаля и ви спести част от разходите.  writer
Идеята е много добра. Мисля че може също така да се използва оферта на ресторанта, в която е описано подробно кое колко струва и кое е безплатно. Надявам се няма да си добавят разни таксички, ако е има такава оферта, подписана от двете страни.
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 18, 2008, 17:27:31 »

MayaB, би ли казала какви условия Ви предложиха в Панорама, както и как изглежда сега ресторанта...

Ние много се чудим за него, защото чуваме разнопосочни мнения най - вече относно обстановката вътре ..... много ни се иска, обаче, заради гледката  Wink

Ще отидем да го видим по принцип, но за сега сме доста възпрепятствани и затова разчитаме доста на мненията на всички Вас момичета  smile
Активен
mizelinaG
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #47 -: февруари 18, 2008, 20:44:13 »

MayaB, би ли казала какви условия Ви предложиха в Панорама, както и как изглежда сега ресторанта...

Ние много се чудим за него, защото чуваме разнопосочни мнения най - вече относно обстановката вътре ..... много ни се иска, обаче, заради гледката  Wink

Ще отидем да го видим по принцип, но за сега сме доста възпрепятствани и затова разчитаме доста на мненията на всички Вас момичета  smile

Здрасти.
Да ти кажа, че ние бяхме там края на Януари на обиколка. Не ми хареса много. Хубавото е, че масите и столовете са в по-различен цвят от стандартния - масите са в цвят електрико синьо или нещо подобно, а столовете са с калъфки в светло шоколадено /или нещо такова/. Влез в интернет и ще намериш 5-6 снимки от ресторанта.
А иначе гледката не е знае колко хубава, защото отсреща се вижда стара срутена сграда, под която излезнаха основите на амфитеатър, ама не е изчистено и още е в руини. Иначе имам едни познати, които бяха там на сватба и ги поразпитах да съберат информация от младоженците, които са били. Доволни са, от ресторанта са си изпълнили всички условия, които предварително са казали, само че се плаща 100 евро на час след 12 - малко е скъпичко. Единствения им проблем е било, че сватбата им е била вечерна от 19 часа, но преди това е имало и дневна сватба и гостите се е наложило да чакат 45 минути, защото не са могли да "изгонят" някои гости от предната сватба.

никога не можеш да намериш перфектния ресторант. важното е да издбереш компромисен вариант, който да те удовлетворява.
Поздрави

А - забравих. От ресторанта ще ти кажат, че се събират и 150-170 човека, но мисля, че няма да стане. Проблема е, че по-голямата част от мястото, на което се слагат масите е надигнато на подиум, на който перпендикулярно на дансинга не можеш да сложиш маса за повече от 6 човека. Иначе трябва да правиш маси с гръб към дансинга, което е малко кофти. И за да събереш 150 човека трябва да използваш една допълнителна зала, която е малко изолирана.

Ти избираш
И УСПЕХ!
Активен
irina_elenova
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #48 -: февруари 19, 2008, 00:00:39 »

Привет.

Искам да се оплача от ресторанта в Царско село. В събота бях на сватба там - е толкова беше задимено, че всяка дискотека изглежда на гориста местност  Oh my ...
И то от самото начало. Половин час чакахме младоженците да дойдат /имаха фото сесия/ и за това време вече имаше толкова смог, че едвам ги виждахме на посрещането. Какво беше това чудо незнам. Отврат!!! Иначе храната и обслужването беше много добро, но въздуха  bad
А в фоаето където можеше да се диша температурата беше - 10 градуса.
Пропуснах да питам управителя на какво се дължи това, но нали няма да се женя там така че не се намесих. Който ще се жени там да има едно наум.
А да и още нещо. Вратите на залата бяха през цялото време отворени. Това малко нарушаваше уюта - постоянно някакви хора надничаха...
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: февруари 19, 2008, 09:42:59 »

Благодаря за инфото MizelinaG  smile  .....но аз по - скоро питах за Панорама в Парк Хотел Москва .

Сори, че не поясних, но понеже MayaB говореше точно за тази Панорама в парк хотела и затова  blush

Ти предполагам имаш предвид Панорама на Дондуков .....не сме ходили и там, така че информациятя ни е все така полезна  good

Благодаря  give_rose
Активен
MayaB
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #50 -: февруари 19, 2008, 10:10:21 »

MayaB, би ли казала какви условия Ви предложиха в Панорама, както и как изглежда сега ресторанта...

Ние много се чудим за него, защото чуваме разнопосочни мнения най - вече относно обстановката вътре ..... много ни се иска, обаче, заради гледката  Wink

Ще отидем да го видим по принцип, но за сега сме доста възпрепятствани и затова разчитаме доста на мненията на всички Вас момичета  smile

Значи условията са 30 лева куверт - салата, предястие, основно, торта, едно малко питие и безалкохолно, поне така мисля, че беше. Ако искате допълнително плато с мезета - по 3 лева отгоре на куверт. Внасянето на алкохол е без такси. Можете да внесете и ядки. По сто лева се доплаща за всеки просрочен час извън сватбата. Обстановката е приятна, не се нуждае от кой знае каква окраса - има доста растителност. Гледката е страхотна - вижда се цяла София, и много зеленина (нали е до парка). Мисля, че условията са добри. Събира около 150 човека, но най-добре е да са до 120. Другите маси са доста в края. Има широк дансинг. На нас ни хареса и не сме обикаляли много много. smile
Активен
MayaB
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #51 -: февруари 19, 2008, 10:12:56 »

А относно обстановката - самият хотел е малко по-олющен (фоайето), но пък ресторанта е добър. И в крайна сметка какво значение има фоайето на хотела - сватбата няма да е във фоайето. Wink
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 19, 2008, 10:19:00 »

Благодаря, MayaB !

Току що се обадих да питам за нашата дата, но за съжаление е заета  sad

Иначе цената ни устройва прекрасно, но уви ....

Явно продължаваме с опитите  scratch one-s head
Активен
MayaB
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #53 -: февруари 19, 2008, 10:29:24 »

Благодаря, MayaB !

Току що се обадих да питам за нашата дата, но за съжаление е заета  sad

Иначе цената ни устройва прекрасно, но уви ....

Явно продължаваме с опитите  scratch one-s head

Ами успех ви пожелавам  good, кога ви е сватбата? И колко човека?
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: февруари 19, 2008, 11:09:19 »

Сватбата ни е на 30.08.08 и ще бъдем ок. 100 души ......
 
Много се надявам скоро де си намерим място, което да харесваме , а не да изберем някое просто, защото е от малкото свободни ....

Много от рано ми се струва, че вече доста места са ангажирани ....дали закъсняваме вече  shok
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 19, 2008, 11:14:56 »

Gerka, не закъсняваш изобщо. Ще имаш време за всичко. Проучи още ресторанти, отдели тези, които отговарят на условията ти (обслужване, обстановка и стил, меню, цени за куверти и т.н.) и се срещни с управителите, за да ти дадат повече и по-конкретна информация и резрвирай  girl_wink Сигурна съм, че ще намериш това, което търсиш. Тук в София поне избора е доста голям. Успех!  good
Активен
MayaB
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #56 -: февруари 19, 2008, 11:26:27 »

Gerka, няма страшно, имаш още доста време. Скоро бяхме на сватба в ресторант Ловен парк и ми хареса. Проверете и там. Също била съм и в Св. Валентин на сватба - беше хубаво. Така че, споко, има места.... good
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: февруари 19, 2008, 11:35:01 »

Благодаря Ви  give_rose

Явно започвам да се занимавам по - активно с въпроса  girl_wink
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: февруари 19, 2008, 11:53:28 »

Gerka аз мога да ти препоръчам ресторант България, ние останахме доволни, и калъфите за столовете са безплатни. Също така и ресторанта в хотел Триада http://www.hoteltriada.com/?lang=bg&page=svatba
Също така и там където беше сватбата на Гери сега в събота, ходихме да го украсяваме и ми направи впечатление че е много светъл и се вижда всичко от всяка маса. http://gerigeri.hit.bg/
« Последна редакция: февруари 19, 2008, 11:57:38 от Little_Sweet_Didka » Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 19, 2008, 12:03:56 »

Little_Sweet_Didka, видях назад, че вашата сватба е била в р-т България - той е на 2 нива нали?

Ще се съберат ли 100 души на първото ниво .... или ще трябва да има и на второто ....така ще са малко откаснати  scratch one-s head

Как беше при вас?  Какви бяха кувертите .... blush
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines