Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 04:27:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти - 2 част  (Прочетена 136743 пъти)
 
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: май 15, 2008, 23:05:38 »

Хммм, от Ловен парк ме отказаха с изискването за ползване на градината да се добавят още някакви си 800 лв... Oh my ... crazy
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: май 16, 2008, 07:39:43 »

И мен също, като тия 800лв. са за да няма други хора в градината, не може сватбата да ти е навън, евентуално подписването само.

Да се оплача и от "Лебед" - такива комерсиалисти не бях виждала. По телефона отношението им беше супер грубо и първото нещо с което започнаха разговора и го повтаряха през цялото време е че за да си запазя дата трябва да донеса 1000лв. капаро. То е ясно че трябва да се капарира, ама постоянно да ми се повтаря при условие, че питам за други неща.
Активен
RRRR
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #302 -: май 16, 2008, 08:58:53 »

Здравейте и от мен:)))) smile Много съм притеснена....предстои ми сватба през юли, но още се колебая за ресторанта...Ако някой скоро е бил в Одаджийски моля да ми напише нещичко...на мен като цяло ми хареса smile, но не съм 100% сигурна все още
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: май 16, 2008, 09:59:27 »

Искам нещичко да чуя за Одаджийски....напишете мнение ако сте ходили.....

Здравей,

Аз бях в Одаджийски на 6ти май. Това ми беше единият вариант като ресторант (от свободните за моята дата, която се оказа много оборотна  sad). Хареса ми ресторантът, управителката е много любезна - всичко ти обяснява съвсем откровено, много човешки - алкохол се внася без такса, кувертите са от около 35лв., изглеждат богати, вече не си спомням имаше ли включена дегустация. Искат капаро 500лв., за да запазят. Правят украса, но ресторантът е с доста орнаменти и не му е нужна много украса. Просторно е, светло е, има градинка от едната страна, от другата има не особено хубава гледка към строеж, който е до никъде. Вътре в залата има едни сепарета, които не могат да се местят, но иначе не са лоши. Ако сте около 100 човека ще имате достатъчно място.
Дават апартамент за младоженците. Не са много очаровани от продължаване на сватбата много след 5тия час - трябва да се уговорите допълнително затова. Не заради парите, ами не било удобно, сутринта имали закуски и т.н. Иначе правят само 1 сватба. В градинката май може да се прави изнесен ритуал.

Аз много се колебах между Одаджийски и Той и Тя - и двата са в Драгалевци. В крайна сметка сме в Той и Тя. Одаджийски е по-нависоко, а и това, че са против продължаването на сватбата... Иначе Одаджийски е хубав, по-принцески е. Има и други мнения във форума, разтърси се  good

Това е от мен
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: май 16, 2008, 10:23:48 »

Благодаря ти no4ko:))) Прекрасен семеен живот ти пожелавам girl_wink

Но все пак ще очаквам да ми пише и някой който там е празнувал smile

Благодаря

 give_rose Моля
А имам и една приятелка, която е била там на сватба, много доволна, каза, че е било страхотно, и че младоженците много били доволни от организацията и от управителката. Да ти кажа според мен това им е плюс на тези семейни хотели и ресторанти - че си говориш директно с човека, който прибира парите - много повече може да се лавира. А не като при големите вериги - говориш с един мениджхър, завеждаш сектор Ресторанти е друг, а собственикът - трети  и четвърти smile
Активен
RRRR
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #305 -: май 16, 2008, 10:31:45 »

Благодаря ти още веднъж... girl_wink
Много си мила...имах нужда да чуя нещо от някой който е ходил...
Ще се обадя и ще отида още веднъж да го видя този ресторант:) Радвам се, че управителката е отворена за разговори,...още не съм се срещала с нея(защото била в чижбина), а разговарях с един господин...и той беше много мил:)))
Активен
RRRR
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #306 -: май 16, 2008, 20:42:44 »

А нещо за Биляна??? Колебая се между Биляна и Одаджийски girl_impossible

Модератор: Пишете само на кирилица!
« Последна редакция: май 17, 2008, 12:54:36 от maria_lakova » Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: май 17, 2008, 07:49:34 »

А нещо за Биляна??? Колебая се между Биляна и Одаджийски girl_impossible

Модератор: Пишете само на кирилица!
За Биляна незнам - аз не съм ходила, но по-напред в темата има инфо  good

Модератор: Пишете само на кирилица!
« Последна редакция: май 17, 2008, 12:55:36 от maria_lakova » Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: май 17, 2008, 12:30:12 »

A nesto za restorant Biliana???? Kolebaq se mezdu Biliana i Odadzijski girl_impossible

Ходих и в двата когато ние търсихме. Биляна го задрасках от списъка още преди да излезем от там. Не знам дали съм писала по-назад в темата. Първо ми заявиха, че много рано отиваме и нямат тефтер, в който да си запишат - "Ама вие сега искате заради вас нов тефтер да отварям?" crazy, но и не могат да кажат кога да отидем, за да сме сигурни, че друг няма да запази датата. Правят по 2 сватби на ден, цитирам "И да не си мислите, че можете да правите и размествате каквото си искате. То лятото като почнат сватбите една след друга, една след друга и трябва някаква оргазницация". Повече от 5 часа не може - ако е дневна трябва да гласят за вечерната, ако е вечерна нямало да работят през ноща за да е готова за дневната. И часовете им бяха горе долу фиксирани. Тоест не може дневната сватба да започне в 14:00, трябва от 12:00, за да има време и за вечерна.
Активен
RRRR
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #309 -: май 17, 2008, 12:40:26 »

Благодаря ти мила:) а за Одаджийски какво ще кажеш?
Активен
gilgamesh
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #310 -: май 23, 2008, 16:04:19 »

Мога ли да помоля, някой който вече е празнувал в ресторант Москва за мнение за ресторанта. Искам малко информация от човек, който вече е бил на тържество там или още по-добре се е женил там. Става дума за ресторант Москва на ул. Леге, а не за парк хотел Москва.
Много благодаря предварително.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #311 -: май 23, 2008, 16:21:59 »

gilgamesh, съвет не мога да дам, защото не съм била на тържество там, но съм била по други поводи и мисля, че това е един от най-хубавите ресторанти в София. Не е за много голяма сватба обаче.
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: май 24, 2008, 18:46:50 »

Някой ходил ли е скоро в Централ Форум да каже кака са цените? Ние сме го резервирали преди 6-7 месеца и оттогава не сме се вясвал итам изобщо. Но трябва да отидем скоро и да не съм неприятно изненадана от много повишените цени, затова питам?
Активен
Биa'
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


Директор!.......на цирка.


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: май 24, 2008, 20:57:57 »

Здравейте!Ние резервирахме ресторант вече "Бали" на ул.Николай Коперник,ресторанта е малък за 70 човека,ние ще сме точно толкова,но се притеснявам дали не избързахме с избора,не знам дали ще има място да се играе хоро много съм се паникьосала,някой има ли отзиви за ресторанта? give_rose
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: май 25, 2008, 18:03:50 »

Здравейте!

Вчера се отбихме в Дипломатически клуб Глория Палас и исках да споделя впечатленията си от там!

В началото разглеждайки снимки и други сватби организирани там останах с впечатление, че имат голяма градина, в който може да се организира изнесен ритуал и т.н. Оказа се, че в момента от едната страна на басейна правят ремонт на единия тенис корт и едновремено с това ремонтират и самия басейн.  Вярно, че е Май месец, но ми се стори малко странно. Второ, имаше бал и ресторанта беше зает. Портиера ни пусна най-спокойно да си влезем в комплекса, въпреки че му казахме, че искаме да ползваме ресторанта, а той дори не каза, че има тържество вътре! Надзърнахме в залата все пак, но ми се стори много тясно и дълго помещението.  Изобщо не ми хареса. Попитах колко човека се събират вътре, но не получих точен отговор. Бях остана с впечатлени от рекламите в интернет, че капацитета е от 100=120 души!!! Това според мен е силно казано!!!. Много съм разочоравона  sad sad sad.  Така си бях намислила за там...

Някой може ли да сподели други мнения за този ресторат. Останах с впечатление, че е един от силно  препоръчваните за гадинска сватба, но моите впечатления са, че там освен около басейна, друга зеленина няма Oh my .... Поправете ме, ако греша!

Инъче разгледахме хотелската част. Къщичките които предлагат ми се струват доста добре обзаведени и чисти като за цената си. Нямаха свободни двийни стаи и апартаменти ,зада видим и там как е.

Обиколката ни вчера завърши в ресторант "На Върха". Изумена съм от градината им. Наистина страхотна голяма гради със страхотен изглед. Нещо невероятно, но до там... Ресторанта, който е закрит е доста мизерен и според мен не може дори и 50 човека да побере вътре. Стените бяха доста мръсни с една дума не ми се стори добре. За градинско парти бих казала, че мястото просто е вълшебно, като изключим че е доста далечко и пътя е малко разбит до там.  Не мога да споделя мнения за храната и  обслужването. Не можахме да изпробваме храната, тъй като имаше частно парти, а както казах вътре не ми се стори уютно.

Казаха ни че, ако икаме да резервираме цялата градина за нас, за да не влизат чужди хора повреме на сватбата в случай, че гостите ни са по малко от 100 човека заплащането е 5 000 лв, в което се включва и куверта. Т.е. излиза приблизително 50лв. на човек.

Надявам се съм била полезна на тези, които са се насочили към тези ресторанти.

Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines