Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 13:12:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти - 2 част  (Прочетена 138421 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: март 19, 2008, 07:52:02 »

Здравейте на всички.Търся някой, който е правел сватба в корал-св.константин и елена.
за менение и препоръки.
предварително балгодаря
мила аз съм бил на сватбат там и на мен ми хареса.но нищо повече засега не мога да ти кажа.ще питам моята позната на която бях на сватба там дали са доволни.но сватбата не беше много скоро и може да са се изменили нещата.
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #166 -: март 19, 2008, 08:18:07 »

Здравейте на всички.Търся някой, който е правел сватба в корал-св.константин и елена.
за менение и препоръки.
предварително балгодаря
не е лошо като обстановка но зависи за колко човека , много харесвам ресторан Термал  ако сватбата е до 100 човека  но не повече защото е тясно за повече но и кухнята и персонала и обстановката е супер .И коверта е между 27-30лв поне така беше до 02,08 год
http://www.biznesa.com/modules/icontent/index.php?page=276
« Последна редакция: март 19, 2008, 08:26:18 от Abii » Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #167 -: март 19, 2008, 23:29:08 »

моля ти се не ми казвай, че сте се съгласили да плащате "за лудо"  shock да платиш за нещо, което няма да ползваш?!

надявам се и ти мила divna си им дала да разбереш, че ТИ си клиента, а те са обслужващ персонал  nea
ООООО,Wienerin ,само им пожелах хубава вечер и се врътнах на петите си..... NO
не мисля че има смисъл да си губя времето в излишни полемики..... Според мен те осъзнават,че са нагли,но пък ако им се върже някой на ненаситността-ок!
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: март 20, 2008, 17:08:49 »

Момичета и ние вече си имаме рестурант.мн се радвам ама от др страна мн са ядосана angry моито сланце искаше един оркестар,ама тия мангали ем искат много пари ем и неискат да отидат в кащата на
младоженеца да закарат и кумовете и нак рая и булката.искали само в рестурнта да пеят.неи с е занимавало вече с такива работи.пален ъпсърт.и незнам какво да направя
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: март 20, 2008, 17:56:18 »

И на нас във Форум така ни казаха, че понеже сме малко хора, няма да отворят за нас допълнителните зали, но не могат да гарантират, че там няма да има хора. Но ние не разпитвахме подробно, защото аз не го харесах. Не мога да го разбера това, явно разчитат, че все някой ще се хване или чакат по-голяма сватба, за да вземат повече пари.
В парк хотел Витоша ни попитаха колко сме само първият път, за да са сигурни, че ще се съберем. Когато капарирахме и питахме ВИП салона, който е отделен дали ще се ползва, без изобщо да попитат за броя гости казаха, че естествено, че няма да се ползва, освен ако не настаним ние гости там.
Активен
Darikche
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #170 -: март 22, 2008, 11:49:36 »

Момичета дали случайно някой от вас не е ходил на сватба във Враца и още по случайно да е бил в р-т " Хемус "?  Нашата сватба ще е там и немога да намеря мнения за този ресторант.Знам, че в форума се е регистрирало едно момиче от Враца и август им предстой същото събитие и на тях.Много ще се радвам ако с нея обменим малко опит  blush

Аз съм била на сватба в Хемус,дори бях кома, след ремонта. Всичко беше много хубаво, с мнго малко ураса и малко цветя става чудесен. Храната беше хубава, ако наредите масите всички около дансинга, по - различно както са по принцип става идеалн, вие виждате всички, вас ви виждат и гостите стигат много лесно до дансинга. Това беше една от няй - хубавите сватби, на която съм била. Много хубав избор.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: март 23, 2008, 09:29:06 »

Ние вече си харесахме ресторант Централ Форум smile
Бяхме там миналата година септември на сватба,на сестрата на мъжа ми.
Беше доста хубаво,ест. не всичко беше перфектно,но и няма и как да е.
Но поне ще знаем какво да очакваме,порцийте бяха големички,украсата на ниво.
Много съм щастлива
Активен
mu6moro4ka
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #172 -: март 23, 2008, 15:58:13 »

Момичета помагайтееееееее!!!!!
Не можем да си намерим свестен ресторант ва центъра на София/на приемливи цени естествено/ , а вече е спешно !!!
Ще съм Ви благодарна за всякакви идеи Oh my ...

Модератор:Не пишете само с главни букви!
« Последна редакция: март 23, 2008, 17:22:38 от gucci » Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: март 23, 2008, 16:07:22 »

кажи си лимита на куверта и капацитета за да можем по-бързо да се ориентираме в препоръките  smile но не се притеснявай, ще се намери и вашия ресторант  good
Активен
mu6moro4ka
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #174 -: март 24, 2008, 00:22:10 »

надяваме се да намерим нещо до 40 лв. В Метеор много ни хареса, но в петък следобяд придвижването през центъра ще бъде Ад  crazy Затова се отказахме и решихме да търсим нещо наоколо...
Активен
mu6moro4ka
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #175 -: март 24, 2008, 00:24:00 »

Забравих - ще бъдем около 90 човека макс. good
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: март 24, 2008, 12:25:31 »

Проверила ли си вече на някои места, защото според мен всичко ще е заето....аз бих ти препоръчала ресторанта, който ние сме запазили - Централ Форум, както и Скай Уей в Симеоново, също и Феста Барсело, а и едно много хубаво място - ресторанта на новия хотел до Пилоните на НДК, там е обаче за максимум 80 човека, иначе е страхотен, май се казваше Central Park.


Сега видях, че търсиш в центъра, тогава Феста Барсело и Скай Уей отпада, но Central Park е перфектен като място.
« Последна редакция: март 24, 2008, 12:31:15 от gadamer4e » Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #177 -: март 24, 2008, 13:52:30 »

mu6moro4ka, за центъра можеш да провериш как стоят нещата и във Военния клуб. Нямам идея ценово дали ще ви допадне, но иначе е доста добър вариант.
Пробвай също в Континентал Плаза в малкото НДК и ресторант Александър (мои приятели ще бъдат там в началото на юни).
Успех! good
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #178 -: март 24, 2008, 15:53:00 »

Военният клуб е много хубаво, но излиза доста скъпо като вариант. Освен това организацията е малко натоварваща, защото е бална зала, а не ресторант и трябва да си организираш отделно всичко - украса, кетъринг и т.н. Иначе става приказка  good.
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #179 -: март 24, 2008, 15:57:31 »

За 90 души на мен много ми харесва ресторанта на Гранд Хотел София - зала "Триадица". Почти го бяхме капарирали, но щеше да ни е малък.
« Последна редакция: март 24, 2008, 16:27:05 от rozovka » Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines