Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 14:22:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти - 2 част  (Прочетена 142876 пъти)
 
melena
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #120 -: март 06, 2008, 23:27:26 »

ООО,ами аз бях на сватба там мин. година,ноември.Беше супер.Мисля ,че и младоженците останах много доволни.Даже си мислех за нашата сватба да го резервирам,но е зает на датата.Беше,обаче, по светло отколкото трябва ,според мен,но пък навсякъде  май е така.Мястото е супер,и е просторно и можеш да го украсиш,приказно.Има там едни колони,които вече со ги представям увити с панделки,воали...А и има "комлементари"-хотелска стая за малдоженците,което е адски удобно!
Активен
nad_28
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #121 -: март 10, 2008, 11:47:59 »

Здравейте,

Някой от Бургас да знае какъв капацитет има ресторант Университета? tease smile smile (не можах да открия във форума)
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 10, 2008, 11:53:57 »

Момичета ето какво открих сърфирайки из нета за ресторанта на бившия хотел Амбасадор настоящ Роял Виктория:

http://www.ambassador-bg.net/bg/weddings.php
Кувертите са до 40лв. май доколкото видях. Иначе нямам никакви преки впечатления.
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 10, 2008, 15:01:02 »

Аз пък имам преки впечатления то Амбасадор  nea

На мен лично не ми допадна ..... когато отидохме миризмата беше като в стол  Oh my ... .... а имаше само двама души вътре !

Столовете бяха със сътенени калъфи .... но пък едни захабени и скъсани тук там  shok

Аз много се учудих .... имах съвсем различни очаквания.

И ми се струва тясно - има една колона насред ресторанта, която доста пречи и заема много място,  има отделна зала за непушачи, отделена със стъклени врати, които се дърпат настрани....но все пак ги има   sad

Може и да сме нацелили лош момент, що се отнася до миризмата и калъфите, но аз като цяло останах с отрицателно впечатление ....  ако някой има други впечатления ще ми е интересно да ги сподели  huhhuh.gif
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #124 -: март 11, 2008, 13:38:05 »

Аз съм напълно съгласна с Герка за Амбасадор. Много се чудих и аз за него, понеже е евтин, обаче мен мокета просто ме отврати  bad И така, ние се спряхма на Феста Барсело, там поне всичко е новичко и чистичко, пък и персонала изглежда свестен. Нас всъщност един сервитьор ни нави колко готино щяло да бъде lol Ще ви кажа след сватбата как точно е било де!
Активен
Iviana
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #125 -: март 11, 2008, 14:03:55 »

Ох и аз съм с много гостии  smile  Моля дайте отзиви за големи ресторанти (около 150)
Активен
Lina
Новак
*
Публикации: 15

сватбар


« Отговор #126 -: март 13, 2008, 17:43:05 »

Здравейте,всички бъдещи и скоро встъпили в длъжност "съпруги" smile Сега се регистрирам,но от 1 месец чета подобни форуми.
Тъй като и мен ме чака такова мероприятие през август,отсега започнахме да се оглеждаме за ресторант.Въпросът ми е към всички,които имат някаква информация за ресторант "Панорама" на Дондуков.Знаете ли как вървят кувертите там?Аз се обадих онзи ден и ми казаха,че цената на кувертите започва от 25лв нагоре.Интересува ме тази цена какво включва.Ние сме си дали лимит за куверт 30лв.Също така,нашата сватба ще е вечерна и ми е любопитно ресторанта до колко часа работи,дали след 24h се заплаща допълнително за престой.
Между другото сме хвърлили око и на ресторант "Бялата къща" до стадион Славия.Има хубава градина с навес(това е добре в случай на метеорологични изненади  shok)Ако някой има инфо и за него ще е супер  smile

Хайде, доскоро,когато надявам се ще сме събрали повече информация,а може пък и да сме намерили Нашият ресторант   danceg
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #127 -: март 13, 2008, 18:13:11 »

Здрасти, Lina!
Ресторант "Панорама" беше сред тези, които обиколихме, като търсехме къде да бъде партито за нашата сватба. Условията там са много изгодни, наистина кувертът е около 25 - 30 лв., а и мястото е много голямо и позволява повече гости - над 120 - 150. Доколкото помня, нямаше такса за допълнително внесен алкохол, а за над 5 часа се плащаше около 100 лв. - но това го провери отново. Човекът, с когото говорихме, беше много приятен, мога да ти дам координати, ако искаш, само ми пиши Wink
Иначе това, което на нас не ни хареса, беше соц обстановката. Но пък си мисля, че ако се направи подходяща декорация, всяко място би могло да стане по ваш вкус и да бъде "вашето" място! Успех!! Wink
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #128 -: март 14, 2008, 11:46:39 »

Една приятелка скоро беше на всатба в ресторант Панораама и каза ,че много и е харесало и като обстановака и като обслужване и като храна
Активен
Lina
Новак
*
Публикации: 15

сватбар


« Отговор #129 -: март 14, 2008, 17:06:33 »

Здравейте,момичета!Много ви благодаря за информацията.Другата седмица мислиме да отидеме на вечеря там и да добиеме по-ясни впечатления.
fidelia,ще бъде супер ако пратиш координатите на този човек  Bravo
А DJ вие ли си наехте или беше от ресторанта?Ние мислиме да наемеме DJ-a  на нашите кумуве,защото много ни хареса как водеше тяхната сватба.
Само дано ресторанта е свободен за нашата дата,че като чета е голям проблем     nea
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #130 -: март 14, 2008, 17:43:59 »

Здравейте,

мили момичета и съветнички безценни  heart, аз искам да се върна малко назад в темата, където стана сума за ресторант Макси.  Не ще и дума, красиво е, и ние с милото го проверявахме, преди да изберем, обаче менютата им са много странни за сватба според мен, и не заради друго, а защото включват алкохол. Не знам друг ресторант, в който менюто за сватба да включва алкохол. Добре, ще платя 75 лева куверт, гостите ще изпият по една малка ракия от тяхната, и ... какво...ще трябва да наливаме от внесена, ама доколкото си спомням, те не даваха да се внася, или имаше някаква безумна такса тирбушон /или може би ще трябва да се купува алкохола на техните цени, ужас/.

Мисълта ми е, че дори и по-заможните хора си внасят алкохола на сватбата, и ресторантът да ме задължава да купя определено количество бутилки, щото кувертът го включвал...Кувертът донякъде се оскъпява именно заради алкохола. Струва ми се много тъпо - никой няма да мине с 50 грама ракия и чаша вино, или поне повечето хора, защо ми е това в куверта тогава...да те скубят само  beating
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: март 14, 2008, 18:08:52 »

rozovka, незнам вие в какви ресторанти сте проверявали, но във всички ресторанти, които проверихме ние кувертът включва по 50гр алкохол.
На мен лично ще ми е много по-странно ако попадна на ресторант, който не те задължава по никакъв начин да поръчваш от техния алкохол и на всичкото отгоре не ти иска такса "тирбушон" (или такса за съхранение и обработка на външни продукти)
Активен
amya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 300



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: март 15, 2008, 11:04:19 »

Lina и аз се бях спряла на Панорама в началото, но това което ме отказа бече въздуха, беше доста задушно. И моя бъдещ мъж там е бил на фирмен купон, като поразпитал колегите разбрал, че доста от тях не били доволни от храната. Иначе като условия е много изгодно от 25-30лв. няма такса за внасяне на алкохол и безалкохолно и в цената мисля, че влизаше посрещане на гостите със шампанско (но не съм сигурна). Аз все пак да си кажа и за нашия, който капарирахме вече - "Света София" на Пиротска  yahoo. Кувертите са от около 26-30лв., интериора много ми хареса - въпреки, че е със сепарета. Храната е невероятно вкусна, а порциите са доста големи.
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: март 15, 2008, 15:18:07 »

amya аз съм била на сватба там, но не ми хареса много. Няма прозорци, подходящо е за максимум 60 човека, а храната не беше нищо особено. Това беше  септември миналата година. Всъщност не ми харесва основно това, че е под земята ресторанта. Иначе е добро място.
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: март 15, 2008, 18:45:17 »

ЗДР на всичи бих искала да получа някакво инфо за рестурант Яворите.гр ПЕТРИч.БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО Bravo  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines