Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 20:53:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ресторанти - 2 част  (Прочетена 138815 пъти)
 
kaliq
Регистриран

Публикации: 2



« Отговор #105 -: февруари 28, 2008, 17:10:27 »

Kittcat, всичко звучи страхотно, видях хотела и в страницата, супер е good Браво на вас, много ми харесва,само не виждам градина дали има и могат ли да се правят венчавки на отрито, ако има.
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #106 -: февруари 28, 2008, 17:16:48 »

До колкото знам няма градина, ресторанта е на 2рия етаж. Честно казано не съм се интересувала де sad
Обади се и питай  good Успех!!!!
Активен
krisito
Новак
*
Публикации: 7


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: февруари 28, 2008, 18:48:55 »

Много благодаря и аз гледах примерното меню само дето не разбрах май алкохола се доплаща
охххххх мноого се чудя между Феста барчело и Амбасадор
Вие какво ще ме посъветвате  crazy
Активен
Birbochukova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #108 -: февруари 29, 2008, 09:05:18 »

ето една много добра и много скъпа възможност за тези, които ще правят голяма сватба. Мястото е страхотно, но много скъпо cray  shok http://www.maxisofia.com/display.php?page=wine_dine
най-отдолу е добре описано сватбеното меню.
« Последна редакция: февруари 29, 2008, 09:08:29 от Birbochukova » Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: февруари 29, 2008, 09:13:02 »

Наистина е много красиво, стилно и класно, но не са много хората, които могат да си позволят 65 лв. куверт  sad
Активен
Birbochukova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #110 -: февруари 29, 2008, 10:11:43 »

 cray понякога живота е много несправедлив.Някой да е бил на сватба или да е правил в Крали Марко. От много търсене и лутане и заети ресторанти този беше свободен и то само на нашата дата.И ще трябва доста украса да го приведа в ред. angry
Активен
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« Отговор #111 -: февруари 29, 2008, 11:15:41 »

Крисито,

миличка и аз като теб се колебаех между Феста Барсело и Амбасадор!!!! lol)
Да, алкохола се доплаща, но пък ще ви излезе по-евтино да си го вкарате сами (няма такса тирбушон все пак).

Амбасадор е адски изгоден, бях пред голяма дилема, обаче МОКЕТА  nea Просто е ужасен, не е истина как може хубав хотел и хубав ресторант да има такъв под. Майка ми ме разубеди за него, а тя е основен спонсор на нашата сватба и след като е готова да даде повечко парички.....

Но ти сама си преценяваш, определено има разлика в цената между двата sad
Активен
krisito
Новак
*
Публикации: 7


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: февруари 29, 2008, 19:04:26 »

Да и на мен не ми хареса мокета GROAN оххх аз все едно къща ще къпувам докато се чудя то ще заемат датата
Такъв карък съм че още се чудя как има свободна дата!
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: февруари 29, 2008, 22:57:25 »

 
ето една много добра и много скъпа възможност за тези, които ще правят голяма сватба. Мястото е страхотно, но много скъпо cray  shok http://www.maxisofia.com/display.php?page=wine_dine
най-отдолу е добре описано сватбеното меню.
Аз пък не харесвам ресторант Макси - такава голяма открита зала с огромни маси, хлъзгав под и осветено сякаш си на разпит - не, мерси.....
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #114 -: февруари 29, 2008, 23:14:23 »

cray понякога живота е много несправедлив.Някой да е бил на сватба или да е правил в Крали Марко. От много търсене и лутане и заети ресторанти този беше свободен и то само на нашата дата.И ще трябва доста украса да го приведа в ред. angry

Здрасти, Birbochukova!
Съвсем случайно попаднах на този сайт, докато си сърфирах на сватбена тематика из нета: http://sheila-bg.com/. Точно след това пък прочетох твоя постинг. blum Та въпросната фирма прави декорацията на Крали Марко и мисля, че се получава добре - виж сама! Wink А освен това предимно гостите и музиката правят изкарването наистина готино, така че където и да сте, се забавлявайте! yahoo
Активен
melena
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #115 -: март 05, 2008, 20:40:48 »

Здравйте!
Не знам дали ще повторя някоя тема,но много се рових в интернет за ресторант ......Е след като
повече от 20на бяха заети резервирахме "Биляна" в студентски град.Много се притеснявам.
Никога не съм била на сватба в толкова малко заведение.А и много лоши коментари прочетох за тях,за персонала.....Знаете ли нещо за него?Някой празнувал ли е там сватба и с колко души?
Е,не спирам търсенето до тук,но ще съм ви много благодарна ,ако ме насочите към не толкова популярно място,но пък просторно и хубаво??Разбира се куверти от порядъка р-т "Лебед" не бихме могли да наемем.Вече се чудя,ако бяхме наели агент дали би се справил с тази непосилна задача....нали всички казват-"ще сбъднем мечтите ви"!Да ама как!!Като всичко вече е заето??
Активен
melena
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #116 -: март 05, 2008, 21:04:41 »

Така,изчетох подробно темата.Крали Марко с повечко парички можеш да го украсиш прекрасно.И аз някъде го гледах,потърси и ще видиш.За съжаление аз съм претърсила всички от гореспоменатите ресторанти и или са заети/повечето/ или не ми харесват ,твърде много, или са скъпички/Макси .Лебед,Триада-все чудесни/.Честно казано най ми харесва х-л България,но уви като се обадих казаха,че временно не правят сватби.Сега обаче ми дойде на ум друг въпрос-знаете ли ресторант с по дискретно осветление?Така де,на всички сватби на които съм била винаги е светло като ден ,ама не случайно в дискотеките  е тъмничко....е това е,съжелявам за дългите постове,ама много зор и вълнения!!!!
Активен
SamanthaJones
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #117 -: март 06, 2008, 15:30:24 »

Здравейте моля дайте идея за ресторанти в СФ за над 150 човека. Някъде толко ще е бройката при нас   GROAN  smile

За края на август - началото на септември...
Активен
melena
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #118 -: март 06, 2008, 17:57:16 »

Макси ресторанта-Grand Hall-знам,че е за около 200-300 души,абе за много.На мен ми казаха,че с нашите 80 човека няма да мойе да се намерим из залата :)Но е категория лукс.Най -добрия вариант е да почнеш да въртиш телефони и да питаш.
Активен
krisito
Новак
*
Публикации: 7


Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: март 06, 2008, 21:49:57 »

Момичета помагайте моля ви ! кажете нещо за ресторант Акорд как ви се струва как са цените  GROAN
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines