Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 01:51:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 2 част  (Прочетена 179544 пъти)
 
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: май 17, 2008, 14:16:10 »

Кутийката е страхотна  good
И вече я пробвах .... става супер симпатична ....но в офиса няма как да я снимам  pardon

Аз от картон  А4 направих квадрат със страна 21 см, а дъното - 20,5см. и става много бързо и лесно  smile

Кутийката стана с размери 7,5 х 7,5 х 3,5 см.

....пробвах и с други размери - просто трябва да е квадрат  good
« Последна редакция: май 17, 2008, 14:18:19 от Gerka » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: май 18, 2008, 13:40:19 »

Гостенке, имаме желание и намираме време smile Ако нямаш желание да се занимаваш сама, тогава си купуваш нови. Това с кошничките звучи добре, ако са някакви сладки и хубави  Bravo

ех, за времето - намира се, стига да имаш желание, тук си права,

ама ... и да си сръчен поне, мен никаква ме няма, честно, затова ще ги купувам... иначе щях да си ги направя сама, но ... туй то, не ме бива и това си е

кошничките ми се видяха наистина много сладки, лично мн ми харесаха, а и милото много ги хареса.

Като гледам темата за поканите .... замислям се поне това да пробвам, може пък и да направя нещо, знам ли, все ще успея един картон да срежа равно (и тук малко се съмнявам, ама с такъв нож за хартия и линия ... може пък и да се справя)

Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #392 -: май 18, 2008, 13:51:10 »

На мен по-едно време ми хрумна да "маскираме" поканите като такава кутийка и вътре на рулце да е написан текста на поканите върху т.нар. паус. Така гостите ще получат по-оригинална покана, но вече съм направила нашите и някак не ми се започва отначало  laugh
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #393 -: май 20, 2008, 12:51:39 »

kopche, до къде стигна с твоите кутийки? Сигурно си на привършване , а аз още не съм ги разпечатвала, а какво остава за сгъването и украсяването. Реших да им посмаля размерите, защото ми се видяха много огромни, пък и по мънички са по симпатични, но после пък изникна другата чуденка - какво ще сложа в тях? pardon Някой беше писал за лятните сватби, че ако в кутийките имам шоколадови бонбони в големите жега ще стане  *db*само на бонбон pleasantry. Сега се замислям, далипък  да не е някакъв сувенир, картичка или мидичка или морска звезда- някакъв морски символ /понеже милото е от Варна/  pardon Оф и аз незнам..... Ти какво си решила за твоите?
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: май 20, 2008, 14:56:17 »

Може да сложиш от тези продълговатите бонбонки дето вътре са с бадем.може да сложиш папирусче с надпис,може да сложиш от тези стъклените топки можеш да сложиш ключодържател,сушени цветя лавандула ,табелка с името направена от тел,гривни на приятелството,морски нещица с малко пясък даже,свещички,пеперуда,калинки и всякакви дреболийки, и въобще каквото ти дойде на ум.
Аз да питам колко ви е разликата между кутийката и капачето като я правихте така че да пасва и да влиза идеално едното в другото.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #395 -: май 20, 2008, 16:55:57 »

johnsons, нашите кутийки са готови вече - направих бели и зелени, "обших" ги със златен кант с маркера и им сложих по една лепенка - халки или сърца. Станаха точно като последните две снимки, които постнах, макар че на белите кутийки не сложих лепенки, че някак се сливаха с бялото и ми се стори ненужно да хабя материали  nea Иначе ние в нашите ще сложим по едно малко шоколадче, вече си харесахме кое точно, но ще ги купим в деня на сватбата и ще ги сложим точно като подреждаме масата. А кутийките ще сложим до чашите на гостите, за да си ги отворят, тъкмо ще ги използваме като част от декорацията. А те могат да си вземат празната кутийка вкъщи после след като си хапнат шоколадчето. Решихме да е шоколадчета най-вече заради децата. На децата направих светлосини кутийки. Ама то кой знае каква идея ще ни хрумне в следващите 2 месеца, де smile Засега сме на вълна шоколадови изкушения  heart Тук няма опасност да стане жега през лятото, така че няма да се стопят smile
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: май 22, 2008, 07:55:10 »

Здравейте мацки искам и аз да си покажа моите подаръчета мен много ме кефят Girl_hide



Гълабчета са дано ви харесат Girl_hide girl_wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: май 22, 2008, 08:10:54 »

Доста се колебая дали да имам въобще подаръчета за гостите или не.
обмислям варианта за снимка от деня на сватбата, поднесена на самата сватба, но проблемът е че няма да минаваме по масите, а ще приемама поздравленията на двора след  гражданския ритуал.
другата ми идея беше за бонбониерки, гледах в интернет но там цените се движеха между 2,50 и 3 лева, но после отидах на място ( за Пловдив ) става дума, в магазина за белгийски шоколад и много приятно се изненадах -имаше по 1,50, много хубави, и по 2 лева,заедно с бонбонките,които са вътре като се изчислява ценат а според бонбоните вътре, но кутийките бяха с камъчета отгоре или с панделки. Имаше и по-скъпи, които бяха по-масивни. Сега обаче се чудя този шоколад на слънцето дали няма да се разтопи, защото е хубаво,когато ни поздравяват гостите тогава да им дадем подаръчетата?
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: май 22, 2008, 08:16:02 »

Дафни, стархотни са подаръчетата ти, много свежо си го измислила с тези панделки отгоре!
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: май 22, 2008, 09:10:52 »

Skylife,

Много са готини тези мечоци за подаръчета!  Bravo
Не знам ти на каква цена си ги намерила  huhhuh.gif, преди 2 седмици ги видях в един магазин в Гърция и бяха 9 евро бройката!

Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: май 22, 2008, 09:13:19 »

Даф, супер са подаръчетата Bravo
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: май 22, 2008, 09:44:02 »

Skylife,

Много са готини тези мечоци за подаръчета!  Bravo
Не знам ти на каква цена си ги намерила  huhhuh.gif, преди 2 седмици ги видях в един магазин в Гърция и бяха 9 евро бройката!



Ами като смятахме така - с транспорта до Бг и отстъпките за количество, ни се връзват на около 5 паунда, което е към 12 лева. Знам, че е множко, ама така като гледам, пак е по- малко от 9 евро  yahoo yahoo Какво да се прави - много ни харесаха.   Offtopic Аз от малка обичам мечоци, а и си имахме историйка с тез мечки - преди много, много години, когато бяхме още млади и зелени  Eeager Eeager милото ми подари една "висулка" за едно синджирче. "Висулката" има 3 мечки. Той ми я подари с думите "Ти си едната мечка, аз съм другата мечка, а третата още я няма, ама ще си я направим.  blush blush" Е - ние още не сме си направили трета мечка, ама... и до там ше стигнем. Та така - около - вече не знам колко години по- късно, ще правим мечешка сватба  Bravo Bravo  Offtopic
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #402 -: май 22, 2008, 10:20:19 »

Oooo skylife колко романтично  cray
Ако досега темата ви просто много ми харесваше и я намирах за безкрайно сладка и оригинална, сега вече придоби и смисъл (т.е тя смисъл си е имала, за мен се изясни). Няма по-хубаво от това , че е изградена върху ваш личен момент. Аз квато съм философка и все търся смисъла на нещата... много ми допадна тази история и ме развълнува. Невероятно красиво, мило и интимно !
А по въпроса за цената (не че ми влиза в работата пък и знам, че ти нямаш двоумения) да не изпусна да се изкажа - парите не са малко, но те се забравят, а този прекрасен смисъл и спомените от сватбата и перфектната й организация ще останат за цял живот и винаги с удоволствие ще си спомняш, че си направила това, което ти е било по сърце.
Ммм пак ти казвам колко е хубава историята ви, ще си я мисля цял ден сега  Girl_sing
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: май 22, 2008, 10:25:47 »

dafni85, и ние сме се ориентирали към керамични фигурки, но още не сме решили какви точно да бъдат.  girl_wink Мислим например мъжки обувчици за момчетата и женски за момичетата или нещо от този сорт smile
Твоето гълъбче е много сладурско  Bravo Колко ти излезе заедно с лентичките с имената и от къде го поръча?
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: май 22, 2008, 10:29:58 »

Благодаря ти мила @}->--ами поръчах ги в Пловдив ако искаш мога да ти дам координати на лични на магазина има и такива обувчици и доста интересни неща *THUMBS*а гълъбчетата са 90 бр и ми излезна всичко 156 лв значи около 1.70лв на бройка give_rose
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines