Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:04:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 2 част  (Прочетена 179581 пъти)
 
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #345 -: май 13, 2008, 22:15:04 »

Ами и аз не знам вече, толкова различни кутийки ... сигурно утре ще се вдъхновя за още пет вида и накрая ше избера един със затворени очи pleasantry По принцип на мен повече ми харесва канта на последните две и наистина те нямат нужда от месечинки. Хм, ще видим кое ще изберем накрая, а другите момичета могат да вземат идеи от тук за техните подаръчета  good Благодарности на всички, които даваха идеи  Bravo
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #346 -: май 13, 2008, 22:20:21 »

Момичета Вие сте невероятни  БРАВО  кутийките са от хубава по хубава  особенно последните са  много издържани и красиви!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #347 -: май 13, 2008, 23:04:44 »

Да дам и своя принос-схема на кутийка със слънчогледи :

http://webzoom.freewebs.com/mardar/5-0505/curvetop04.jpg
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #348 -: май 14, 2008, 01:07:34 »

С дръжка ли е? На хубава хартия наистина може да изглежда добре  Bravo
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: май 14, 2008, 09:14:03 »

Ехаааа  Bravo kopche, голям си майстор. Много са ти хубави кутийките  girl_wink, но и аз подкрепям
 наденцето™ , че последните дв са най-сладурски  blum
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #350 -: май 14, 2008, 10:58:34 »

kopche страшн оми хареса варианта със спиралката  Bravo и както ти е по дебел маркера е станало като бродирано  good ИАз ще си купия такъв и ще пробвам на червеното как стои и ще го пусна тук. Вариантите със листенцата също са страхотни като ги гледам все едно ме хипнотизирват  smile като перчици са  tease
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #351 -: май 14, 2008, 11:25:52 »

Точно като бродерия е наистина, а и не е лесно да направя идеална права линия  pardon Купих си два маркера - тънък и дебел и експериментирах и с двата. Този е тънкия маркер, дебелия е наистина дебел и е по-подходящ за запълване, не за изписване. По-тънки като твоя нямаше. Чудих се между сребърно и златно, но предпочетох златното, защото точно това зелено е по-скоро топъл нюанс. Чакам с нетърпение твоите идеи  good
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: май 14, 2008, 14:33:52 »

момичта помагайте искам да си направя папируси  yahoo ама нз как :\даваите савети от каде да започна.приемам всякави предложения girl_wink kopche  браво на теб  Bravo :bravo:стархотни с атези кутики good judges
« Последна редакция: май 14, 2008, 14:37:03 от radinka » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: май 14, 2008, 14:58:13 »

Папирусите може да са от пауст или от хартия.Има такава хартия дето е изкуствено състарена.Печаташ текста на нея на принтер.Навиваш на руло и завързваш с панделка.Може да декорираш и с някакво цветенце калинка пеперудка или каквото прецениш.Важно  хартията да е тънка за да не се пречупва като я навиваш.По желание може с запалка да обгориш края на хартията.Размера ти си го преценяваш.Може да ги навиеш и от двеет страни и да сложиш тейбълкартичката вътре.Избора е доста голям.айде супех и чакаме да покажеш.
Копче гледам ги и все още не съм рещила коя ми е фаворит ама като реша ще пиша ако дотогава не си сътворила някой нов модел.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: май 14, 2008, 15:38:51 »

Kopche, и на мен последните две ми харесват страшно много...направо сте гении, момичета smile
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #355 -: май 14, 2008, 17:36:18 »

Ами да ви кажа май ще са последните две като моделчета, просто ще направя бели и зелени  good И ще им сложа или сърца, или халки лепенка, а на дъното на кутийката от вътрешната страна ще напиша символите ни. Това е, мързи ме да мисля повече  pardon laugh Сега остава да намерим какво да сложим в кутийките.
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #356 -: май 15, 2008, 09:04:54 »

Моята идея за подарък е малко по нетрадиционна.Мисля си да си направим по един диск за всеки от гостите само с любовни балади , останали във времето, хитове на Witney Housten, Bryan Adams и т.н. Някъде около 20-30 парчета в диск , като искам самото cd да е с наша снимка и в някаква картонена опаковка като джобче примерно...Абе нещо такова ми се върти в главата , но незнам колко ще ми струва и към кой да се обърна за изработката...Мисля и за вариант аз да си ги запиша като mp3-ки , а да дам да ми направят опаквката отпечатана с нашите снимки ...
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: май 15, 2008, 09:12:27 »

да си направим по един диск за всеки от гостите само с любовни балади , останали във времето, хитове на Witney Housten, Bryan Adams и т.н. Някъде около 20-30 парчета в диск , като искам самото cd да е с наша снимка и в някаква картонена опаковка като джобче примерно...Абе нещо такова ми се върти в главата , но незнам колко ще ми струва и към кой да се обърна за изработката...Мисля и за вариант аз да си ги запиша като mp3-ки , а да дам да ми направят опаквката отпечатана с нашите снимки ...
След дълго умуване и ние решихме нещо подобно! Да направим 15-минутен диск, нещо като клипче. Съкратен вариант от сватбата, с най-важните моменти от нея! За обложка ще разпечатаме наша снимка!
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #358 -: май 15, 2008, 09:39:32 »

Да това хич не е лошо като идея. Бях чела нещо подобно. Ако е добре направено е чудесен спомен. Ние май се спираме окончателно на малката бутилка "Пещерска". Сега се чудим под какъв вид да я представим-обвита в хартия или да сменяме етикетите. Тук няма как да се сдобием с оригинален етикет, за да го преработим, но все ще измислим нещо.
Но идеята за "The best of..сватбата" е много добра  girl_wink
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: май 15, 2008, 10:06:36 »

Благодаря ти Inaxastra, че ти харесва идеята ми! give_rose
А за бутилките "Пещерска", по добре направете ваш етикет! Снимка, имена, дата...
Ние си пазим такава бутилка от преди три години, от сватбата на един братовчед на милото! Даже си я пълним редовно с домашна  Wink ! И винаги като извадим тази бутилка се сещаме за сватбата им!
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines