Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:37:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 2 част  (Прочетена 179575 пъти)
 
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #270 -: май 10, 2008, 22:43:29 »

Wienerin идеята ти е супер!  yahoo  Такива  маркери ще свършат страхотна работа , а в комбинация с лепенките които предлага kopche няма да си личи че кутийките не са от магазина  girl_wink Бравос момичета Bravo Радвам се, че обсъждаме това yahoo yahoo......... ето как се раждали идеите.... danceg danceg
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #271 -: май 10, 2008, 22:48:01 »

johnsons, единствения е проблем е, че тези лепенки съм си ги взела от Норвегия и в интерес на истината не са много евтини ... но предполагам в България ще има поне нещо подобно, ако не същите. Продължавам да се чудя как да ги залепя и подредя тези малки цветчета, но определено първо трябва да мина със златист маркер и може би после да лепна тук-там по едно цветенце. Милото пък се вдъхнови да сме направели всякакви такива кутийки като украса и на масата и да сложим в тях малки бонбони или шоколадчета или други неща, та който гост или дете си отвори случайно кутийка, да си вземе подаръче  danceg Имаш ли други шаблони или сайт, от където ги взимаш?
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: май 10, 2008, 22:49:37 »

 good kopche тези лепенки са супер, може да се разположат по две еднакви на срещуположните страни на кутийката. Не ми се сърди, но ми идва претрупано на мен специално с тези цветчета отгоре, мисля, че ако се кантова със златист маркер ще ти се получи по-добре. Сега някак си цветенцата прикриват голямото цвете, което се е образувало от краищата. Може например да сложиш тук там по страните на кутийката цветенца ако толкова държиш да има  blush give_rose
johnsons то и моите кутийки не бяха от магазина  tease а една жена ги прави и станаха прекрасни, така че който си е сръчен в ръцете винаги ще измайстори красиви нещица  good
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: май 10, 2008, 22:51:08 »

аз пак на всяка манджа мерудия  give_rose

копче, ако са скъпи тези лепенки може със златен фулмастер да ги нарисуваш, не с толкова сложно  girl_wink виж в галерията моите подаръчета на ръка са рисувани халките и са доста сполучливи! другото, което ми хрумва е да преплетеш инициалите ви и да ги напишеш на едната страна на кутийката  Bravo
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #274 -: май 10, 2008, 22:55:33 »

Ами аз писах в гугъл template box, после даваш ИЗОБРАЖЕНИЯ  и ти излизат много и различни шаблони , пробвайте има и други интересни
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #275 -: май 10, 2008, 23:02:04 »

Wienerin твоите кутийки наистина са много оригинални!Аз търся нещо подобно като цвят за моите кутийки в комбинация със златист маркер.Идеята за преплетени имена или букви много ми харесва, ще си купя и златист маркер и ще направя и аз нещо такова. Само не ми е ясно сърчицето като капаче ли е pardon или е просто като допълнение към кутийката  и бонбона pardon blush
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: май 10, 2008, 23:06:26 »

 blush ами сърчицето е един вид благодарствена картичка с две лица и стоеше над бонбончето отгоре girl_wink
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #277 -: май 10, 2008, 23:07:02 »

Wienerin, и аз мисля, че толкова много наведнъж е претрупано, но какво ли не пробвах вече като комбинации и накрая просто ги сложих всичките  laugh Иначе хубавото е, че те се отлепят лесно с нокът и могат пак да се залепят. Като взема златист фулмастер ще си поиграя повече. Аз исках да обсипя с цветенца ръбовете на голямото цвете, но ми трябват по-малки цветчета, за да се наредят едно до друго. Или просто ще си ги нарисувам, както казваш.

Сега махнах повечето от цветенцата, оставих само 5 равномерно разпределени от вътрешната страна и мисля, че със златистия фулмастер по ръба ще се получат много добре (дори и без украса отстрани).
А галерията изобщо не мога да я отварям, откакто съм се регистрирала и не знам защо, изглежда проблемът е технически ... Иначе ще пробвам с цветенца, без цветенца, с инициали, без инициали, абе всякак ще пробвам в понеделник. По принцип много обичам да си правя такива неща и да работя с ръце, като малка винаги правих украса за Коледа, с голямо удоволствие рисувах Великденски яйца и прочие творчески неща, но то трябва и вдъхновение да има човек, за да стане нещо наистина хубаво, или пък да има такива добри съветнички като вас!  Bravo Ще направя няколко различни и ще ги кача, за да си кажете компетентното мнение smile Защото нали знаете, че два и повече чифта очи виждат по-добре :Р

Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #278 -: май 10, 2008, 23:17:13 »

еееее неееееееееееее tease tease просто се зарибих tease вижте тук http://www.paperscrapz.screentastic.ca/templates.html
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #279 -: май 11, 2008, 12:57:21 »

johnsons и всички останали, намерих още един шаблон за хубава кутийка:

http://www.thepeaceofpaper.com/wp-content/uploads/2007/07/5sidebox_smalllock.pdf

Ето как изглежда в завършен вид:



Шаблонът се отваря с програмата acrobat reader, която е безплатна за сваляне.

А тук не особено труден начин как да си направим звезди  Bravo

http://www.geocities.com/SoHo/7795/stars.html

И едно видео за направата на хубави кутийки!

http://danniesdesigns.typepad.com/my_weblog/2008/04/box-with-scallo.html
« Последна редакция: май 11, 2008, 13:37:22 от kopche » Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: май 11, 2008, 13:05:54 »

Момичета, помогнете ми в избора на подаръчета за гостите. huhhuh.gif
Не искам да са керамични фигурки, или поне не стандартните, не искам да са торбички пълни с бонбони и др.такива, а от бурканчетата с мед се отказах. Изобщо не мога да намеря подходящи такива.
......чудя се какво да бъде!? crazy
А пък тези хартиени (картонени) нещица....нямам нерви и време да ги правя.
Определено ще е нещо готово, но какво??
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: май 11, 2008, 13:10:13 »

 Agent T каква ти е темата на сватбата за да ги вържем по някакъв начин идеите за подаръчетата.Дай и някаква оринтировъчна цена до която да се простираме.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: май 11, 2008, 15:21:30 »

Момичета и аз да се похваля с нашите късметчета  chee най-сладките ангелчета  yahoo


* Photo-0055.jpg (35.31 KB, 640x480 - видяно 176 пъти.)
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: май 11, 2008, 15:27:05 »

Много са хубавки fiamaa браво чудесен избор! Bravo
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #284 -: май 11, 2008, 16:20:16 »

Ето аз какво правих днес danceg
Е, не се получиха мн добре, но поне добих представа как се правят


* IMG_7407.jpg (69.03 KB, 523x392 - видяно 189 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines