Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:02:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 2 част  (Прочетена 178148 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: април 29, 2008, 15:07:16 »

Ами от Англия ги поръчвахме, вече ги имаме всичките. За родителите ще са по- големи
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: април 29, 2008, 21:11:08 »

Ами от Англия ги поръчвахме, вече ги имаме всичките. За родителите ще са по- големи
а ако е от някой сайт-би ли споделила blush
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: април 30, 2008, 08:56:20 »

Ето и нашите подаръчета за гостите  yahoo


* Photo-0121.jpg (71.49 KB, 1280x1024 - видяно 313 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: април 30, 2008, 11:52:25 »

а ако е от някой сайт-би ли споделила blush

Ами да - тези по принцип са от ebay, защото са от миналогодишната колекция, но от тазгодишната има мнооого - http://www.heavenlyjewellery.co.uk/wedding-range-80-c.asp - ние пазарувахме от този сайт и от ebay. Иначе се водят - Tatty Teddy или Me to You teddy, ако се поразровиш виз нета има още много неща  pardon
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: май 02, 2008, 17:40:14 »

Ето ги и нашите подаръчета:


Днес ги купихме. Много си ги харесвам. Не съм решила обаче как да ги укася. В бели кутийки са (има ги в галерията ми), но не са "идеално" бели и освен това на всяка кутийка на капачето има по два дребни китайски йероглифа в синьо. Чудя се между три варианта:
 - да им вържа по една розова панделка (така йероглифите ще се виждат, защото не са по средата);
 - да им сложа по една цветенце като на картичките с имената на гостите, точно върху йероглифа;
 - да ги опаковам в бяла/розова хартия и да сложа противоположният цвят панделка, така оаче хората като с ги отварят и целите маси ще се затрупат в хартии.

И щях да забравя - купихме 90 фигурки, след досадно отваряне и развиване на всяко едно подаръче, установихме 3 счупени sad и едно много сладурско друго животинче, което подредихме в една витринка с наши спомени, решихме, че ни е късметче, защото в магазина не продаваха такива danceg
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: май 02, 2008, 18:14:55 »

Арлина, много са сладки  Bravo

Тези лебедчета бяха един от нашите варианти преди да открием слънчогледчетата си  pardon

Поздравления за избора ви  good

Моят съвет за кутийките, обаче, е да ги опаковаш целите в хартия - техните кутийки на мен не ми допадат въобще  pardon  Никак не са като за подаръче .

Според мен не трябва да се притесняваш от разпилени по масите хартийки - персоналът на ресторанта би трябвало да се погрижи за това ... все едно да не сменят пепелници или да не изхвърлят употребени салфетки ....но това е лично мнение  girl_wink
« Последна редакция: май 02, 2008, 18:21:52 от Gerka » Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: май 02, 2008, 19:14:48 »

Gerka, благодаря. На мен също най-мид допада варианта да ги опаковам. Мисля, че дори няма всички да ги отворят, защото един-двама на маса като видят едно и също и другите ще предпочетат да си ги отворят в  къщи. Така, че няма да се покрие в хартия, а и да се покрие ще е в цветовете на сватбата blum

(Сервитьорите не съм сигурна, че ще се сетят да съберат хартиите...)
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #202 -: май 02, 2008, 19:39:30 »

Арлина, много са хубави лебедите  Bravo Би ли споделила от къде си ги взела? И да си казала, пропуснала съм  blush
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: май 02, 2008, 19:49:10 »

Арлина, виж на маслинка подаръчетата - опаковани са и са сладички
http://forum.svatbata.bg/index.php/v/maslinka/nova-papka/20070530.jpg.html?action=gallery
 Good luck


* 20070530.jpg (23.24 KB, 200x200 - видяно 3646 пъти.)
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: май 02, 2008, 20:20:05 »

kopche, купихме ги от Илиенци. Честно казано нямаше голям избор и само на 2 места видях някакви сватбени фигурки, но за късмет тези много ни харесаха. Имаше и едни много сладки дребнички фигурки на младоженци, които също харесахме. И едни сладурски кошнички, пак стъклени, но от тях нямаха бройка.

Anichka и аз си мисля за подобна опаковка, евентуално отгоре ще завържа и папирусче с благодарсност за присъствието. Ще помисля още малко, имам време.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #205 -: май 02, 2008, 20:24:27 »

Арлина, в Норвегия има много хубава традиция след сватбата да се изпраща благодарствена картичка на гостите (може 1 на семейство), в която младоженците благодарят за подаръка и за това, че са уважили и посетили сватбата им. Според мен е много културен завършек на сватбата smile Понякога към картичката се прикрепя снимка от тържеството, на която са младоженците и получателя на картичката.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: май 02, 2008, 20:33:31 »

kopche, според мен също това е много хубаво, но не съм решила дали да правим така.  Ние веднага след сватбата ще заминем на почивка и като се върнем вероятно ще имам изпит и ще мине доста време. Затова мислех за благодарствено папирусче на сватбата, а снимките ще разпространяваме по интернет. Освен това имам лош опит с българските пощи, особено при писма за чужбина, а при нас ще има доста  гости, които не живеят тук  diablo
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: май 03, 2008, 13:54:17 »

Арлина, а няма ли да е добре да им вържеш панделка като за подарък - 2 кръстосани лентички и голяяяяяма панделка отгоре?
Активен
ssiillvvyy
Любопитен
*
Публикации: 31


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: май 04, 2008, 13:33:01 »

Ето ги и нашите подаръчета:



Много са красиви!
И аз ходих там на оглед! Wink
Харесахме нещо подобно - два лебеда един срещу друг - по този начин оформят сърце с главите си!
Още се чудя какво да избера:
1. лебедите - поставени са в червени кутии с прозрачен капак - така че се вижда какво има вътре
2. Едни златисти кошнички направени като от тел - в тях може бонбони или нещо друго да се сложи.
3. Пак стъклена фигурка, но кубче, като вътре по някакъв начин са вградени лебеди или пък младоженци - те са в малки сини кутийки, които се затварят с магнитче! smile
Сега ме е яд, че не ги снимах - можеше да направя анкета тук във форума! smile

Сетих се нещо да попитам: подаръците за всеки гост ли ще са? Много ми се ще всеки да си има, но пък от друга страна: какво ще прави едно семейство с 3 или пък 4 еднакви фигурки?
« Последна редакция: май 04, 2008, 13:39:40 от ssiillvvyy » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #209 -: май 04, 2008, 14:49:20 »

kopche ние точно така ще направим. Не е само в Норвергия-в повечето западни страни се прави така и го намирам за много възпитано. Заедно с поканите поръчахме и благодарствени картончета, които са в същия стил. И имат същия плик като самите покани.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines