Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 08:16:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 2 част  (Прочетена 179596 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: април 08, 2008, 11:15:08 »

Първото предложение на Гери ми харесва страшно много. Така и обаче не открих нищо подобно на тези "железца". Адски са симпатични и оригинални smile.
В Слънчогледа във Варна/може бии в София/ има такава тел различни цвутове синя златна сребърна бяха лилава.продават се на макара.адена макара е 3-4-5лв в зависимост от дебелината и цвета.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: април 08, 2008, 12:22:23 »

Katitka 2,70 лв. е едното бонбонче  huhhuh.gif
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: април 08, 2008, 13:25:51 »

такааа...в завод Победа в Бургас нямат нищо подходящо за съжаление  cray
майка обаче е открила шоколадова къща Валентино, която има магазин в Бургас до Пиргос базара на Кирил и Методи и в София в МОЛа на Хемус..аз им разгледах сайта и имат доста добри попадения (хванаха ми окото цветя от шоколад, само цвета на цветето без дръжка, в три цвята: бял, кафяв и черен). На сайта им видях и фигурки от марципан  blush всяка си е самостоятелно опакована в прозрачна или кутийка или пакетче и почвам да си мисля дали пък не е по-добра идея марципанова фигурка ? гостите пак ще могат да я излапат ако искат tease
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #123 -: април 08, 2008, 13:38:58 »

Katitka 2,70 лв. е едното бонбонче  huhhuh.gif

 Oh my ... Как 2,70? Аз ще имам такива подаръчета - два бонбона - сърца с нашите инициали,в к утийка с панделка, и офертата е 3,10 на подаръче!
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #124 -: април 08, 2008, 13:44:00 »

rozovka , къде ги намери? 
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: април 08, 2008, 13:45:57 »

ами не знам, аз им писах имейл преди няколко дни и бройката ми беше 50  huhhuh.gif може би ти си поръчала по-рано при други цени или пък си поръчала повечко  huhhuh.gif

да не би пък аз да не съм разбрала като са ми казали 2.70 лв. на брой да са имали впредвид едно подаръче от две бонбонки   crazy

ето го отговора от тях:

....Два бонбона във формата на сърце, с лешников крем, с Вашите инициали върху тях, опаковани в кутия от луксозен картон в избран от Вас цвят, при количество от около 50 броя, цената е 2,70лв за 1 брой.....

« Последна редакция: април 08, 2008, 13:47:41 от Wienerin » Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: април 08, 2008, 13:46:49 »

Wienerin, фигурките са страхотна идея, но имаш ли представа от цените? На едната снимка видях, че цената на единия вид шоколад е 6.50 за 100 грама. Колко ли ще излезе едно бонбонче тогава или по-точно фигурка?
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #127 -: април 08, 2008, 13:50:05 »

ами не знам, аз им писах имейл преди няколко дни и бройката ми беше 50  huhhuh.gif може би ти си поръчала по-рано при други цени или пък си поръчала повечко  huhhuh.gif

да не би пък аз да не съм разбрала като са ми казали 2.70 лв. на брой да са имали впредвид едно подаръче от две бонбонки   crazy

ето го отговора от тях:

....Два бонбона във формата на сърце, с лешников крем, с Вашите инициали върху тях, опаковани в кутия от луксозен картон в избран от Вас цвят, при количество от около 50 броя, цената е 2,70лв за 1 брой.....



Според мен е това, цената от 2,70 е на подаръче.

Katitka, писах ти на лични.
Активен
vanillyz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94



« Отговор #128 -: април 08, 2008, 13:50:33 »

Момичета аз засега съм се отказала от подаръци за гостите, просто не ми харесват по-евтините фигурки, а всичко, което ми се струва стилно е доста скъпо. А честно казано ме е и срам да им подаря някакви неща, само за да отбия номера, ще имам гости от чужбина, шефовете ми и т.н. Може би и защото аз самата не харесвам такива неща, имам и спомен на една сватба ми дадоха фигурка със златист прашец и цялата ми чанта стана в злато... Дано да успеете да намерите вашият подарък!
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: април 08, 2008, 13:51:12 »

Wienerin, фигурките са страхотна идея, но имаш ли представа от цените? На едната снимка видях, че цената на единия вид шоколад е 6.50 за 100 грама. Колко ли ще излезе едно бонбонче тогава или по-точно фигурка?

Bybet0 нямам представа да ти кажа  blush ще кажа на майка утре да отиде да пита в магазина тези фигурки по колко излизат и дали може да се поръча друга фигурка

но си мисля, че във всяка сладкарница работят с този марципан (отгоре за украсите на тортите) и че може там да се поръча фигурка по твое желание, аз както искам калии да имам в букета си мисля, че мога да поръчам по една малка кала за всеки  blush

аз лично ако бях с по-сръчни ръчички щях сама да си ги направя фигурките, знам че това марципанено тесто се продава свободно и е като пластилин лесно за оформяне на каквото се сетиш и със сладкарска боя се оцветява  girl_wink
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: април 08, 2008, 13:52:52 »

Rozovka сега ще им изпратя втори мейл да питам пак, щото аз направо се  Oh my ... като сметнах 5,40 лв. за едно подаръче

vanilly и аз не искам традиционните подаръчета и за това търся накаква по-различна идея, защото аз пък не искам да "закичвам" гостите си и де факто ако и подаръчета нямам нищо няма да им остане за спомен  huhhuh.gif но съм решила че компромис с подаръчетата няма да правя, ако нищо не ми хареса няма да има подаръчета и толкова nea
« Последна редакция: април 08, 2008, 13:55:46 от Wienerin » Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: април 08, 2008, 14:02:30 »

Katitka 2,70 лв. е едното бонбонче  huhhuh.gif
Мила, цената е и за двете бонбончета  good . Имам тяхна оферта за бр. над 100 и цената на 2 бонбона в кутийка е 2.80лв. Разбирасе за по-малко от 100 бр. ще е малко по-скъпичко  beating . Ще ти пратя на лични копие от e-mail.  good
« Последна редакция: април 08, 2008, 14:08:26 от fiamaa » Активен
nqma me
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 654


« Отговор #132 -: април 08, 2008, 14:05:18 »

Ето това бонбонче, с инициалите на младоженците е на цена от 1лв. В магазина " 100грама сладки" Цената на кутийката беше някакви дребни стотинки.

За жалост бонбона не се вижа мн добре- но формата му беше сърце.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: април 08, 2008, 14:43:16 »

 give_rose от ателието за бонбони отговориха, че 2,70 лв. е на подаръче за поръчка от около 50 броя.
толкова съм станала малоумна покрай сватбата, че не съм разбрала правилно!  blush
имат нужда от около 2-3 седмици за направата им в моя случай, иначе по-бавно ставало
ами това е, ако се спра на тях ще пиша впечатления после  pardon
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: април 08, 2008, 22:08:48 »

В сайта на 100 гр. сладки също видях меденки и курабийки във формата на сърчица   heart
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines