Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 07:32:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 2 част  (Прочетена 179594 пъти)
 
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: април 04, 2008, 22:08:06 »

Ето една шоколадова идея от мен за fiamaa: мисля че е лесна за изпълнение- на малки шоколадчета може да се махне външната опаковка и да се опаковат по някакъв интересен начин, с панделка, инициали на младоженците или кой каквото му е на сърце  girl_wink  Не мисля че трябва да има проблем с горещото време- надявам се в ресторанта да не е 35- 40 градуса smile ама преди това със сигурност трябва да се съхраняват на хладно. Нямам представа колко обемни са например 100 такива шоколадчета? Дали могат да се поберат в хладилник?


* dreboliiki_idei6.jpg (23.87 KB, 800x502 - видяно 225 пъти.)
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: април 04, 2008, 22:52:26 »

момичета кокичета, аз щото много обичам шоколад и тази тема просто не ми излиза от ума  blush казах на майка ми (ние сме от Бургас) да пита в завод Победа, който произвеждат всякакви сладки работи дали не изработват нещо във формата на сърца (бяло и черно) и така две по две да ги опаковам в прозрачни кутийки и да ги завържа с панделка с надписи (ако не намеря къде да ги печатат в Бургас или София ще те обезпокоя Anichka).
Надявам се в понеделник да имам повече информация и ако е нещо интересно веднага ще споделя  Bravo и може да се комбинираме няколко булки  yahoo yahoo

ааа в момента даже се сещам, че Милка имат такива бонбони във формата на сърце ама на тях май има надписа Милка  nea nea

krasunkata мен не толкова ме притеснява в ресторанта да не е горещо ами докато стигнат шоколадените работи до ресторанта  blush най-големия ми кошмар е да ги напече слънцето примерно по пътя до ресторанта или нещо от сорта  girl_impossible
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: април 05, 2008, 00:17:05 »

Wienerin, аз преди да реша да използвам заахросани бадемчета в подаръчетата на гостите мислех да сложа в кутийките фереро бели бонбонки.Много са стилни и ако ги сложиш в една хубава тюлена опаковчица в цвета на сватбата с панделка ще е доста изискано а и те са обжити със кокосови стърготини и май няма да се разтопят толкова лесно колкото шоколадчетата.Това е само идея. А за Милка какво като пише на шоколада, не мисля че е кой знае колко от значение, не си струва да се издребнява толкова- гостите така ще се зарадват на сладичкото, че само отварят и хоп в устата.Кой ще ти гледа че на шоколада пишело с малки букви Милка. Поне аз гледам да е нещо оригинално но с подръчни средства.Успех  good
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #93 -: април 05, 2008, 17:51:07 »

Момичета и на мен ми е страшно трудно да реша какво да подаря на гостите ни sad Не ми се иска да са порцеланови фигурки, защото аз лично съм ги насъбрала и се чудя къде да им търся място. Тезишоколадови нещица много ми допадат, поне като си ги хапнат гостите ще им остане сладкия спомен за нашата сватба! Torte
Снимка също не е лоша идея, особено колажчетата girl_wink
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: април 05, 2008, 17:59:17 »

Wienerin, аз преди да реша да използвам заахросани бадемчета в подаръчетата на гостите мислех да сложа в кутийките фереро бели бонбонки.Много са стилни и ако ги сложиш в една хубава тюлена опаковчица в цвета на сватбата с панделка ще е доста изискано а и те са обжити със кокосови стърготини и май няма да се разтопят толкова лесно колкото шоколадчетата.Това е само идея. А за Милка какво като пише на шоколада, не мисля че е кой знае колко от значение, не си струва да се издребнява толкова- гостите така ще се зарадват на сладичкото, че само отварят и хоп в устата.Кой ще ти гледа че на шоколада пишело с малки букви Милка. Поне аз гледам да е нещо оригинално но с подръчни средства.Успех  good

Gery79 това с бонбонките фереро е супер идея, защото те нали са опаковани всяка самостоятелно в целофанче. Последно като видях фереро бяха пуснали един вид с много приятни кремави цветове като резидаво, светло розово... добре ще изглеждат  good
а ти тази тюлена опаковчица как си я представяш? като тези късметчета дето се хвърлят през ритуалната или имаш нещо друго впредвид? благодаря  give_rose
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: април 05, 2008, 18:42:05 »

Wienerin само идеи да искаш. Та значи за бонбонките имам две идеи.Едната която по ми харесва и би ти спестила малко парички е (снимка 1). Та значи хем подаръче за гостите хем посочва къде кой да седне. Втората е идея за подаръче само като цилофанчето може да се замени със тюл но не този на дупчиците от който се прави булото например а по-финния без дъпчици подобен на този който с еизплозва при роклите То тва дали и така се казваше не се сещам. Успех


* ferrero.jpg (19.52 KB, 517x344 - видяно 245 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: април 05, 2008, 18:51:43 »

Ето и втората снимчица а цилофанчето можеш да замениш с каквото мислиш че ще подхожда най добре на цветовете и темата на сватбата ти. Относно първта снимка исках да ти кажа че можеш да си купиш от тази тел която електротехниците използват за заваряване- не знам каке на български но е много мека и лесна за огъване и естесвено евтина.Продава са на макара или нещо подобно.Питай мъжа си със сигурност знае за какво става въпрос ако ли не ми пиши на лични и щи ти обясня по добре.


* ferrero2.jpg (24.17 KB, 300x400 - видяно 3195 пъти.)
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #97 -: април 05, 2008, 19:05:56 »

milenium80  ето и моето предложение за подаръче на гостите доста добре се възприема от булките ми .Поздравителен папирус към всеки гост като благодарствено писмо че е част от вашето празненство.Ако имаш интерес може да ти пусна примерно текстче! Wink
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: април 05, 2008, 21:34:07 »

misskapriss  ето такива мидички можеш да си ги поръчаш светло сини да ти ги направят и вътре да им сложиш светло син тюл със панделка .
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: април 05, 2008, 21:36:01 »

Нещо не можах да си кача снимката .


* 88d2b4042cafb12f2b9bc507991fc082 [800x600].jpg (58.32 KB, 800x600 - видяно 236 пъти.)
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: април 06, 2008, 19:41:53 »

Първото предложение на Гери ми харесва страшно много. Така и обаче не открих нищо подобно на тези "железца". Адски са симпатични и оригинални smile.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: април 06, 2008, 19:48:26 »

gingerina първото предожение на Гери наистина е много хубаво, аз си мислех вместо картонче с името да е картонче, на което да пише нашите имена, Благодаря и датата ни  Bravo

ти къде гледа за такава телчица? аз мисля да питам баща ми ако се спра на такъв вариант, защото той си е техничарче и би се сетил предполагам за тази тел  blush
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: април 06, 2008, 20:27:24 »

Ами аз нали се занимавам с експерименти и ми се е налагало в работата да използвам подобна тел и знам че е много лесна за огъване и работа особенно да се правят разни декорацийки с цветчета листенца и такива подобни.В българия не знам къде има сигурно магазини за електрочасти. На английски се казва "Reels of solder".Успех
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: април 06, 2008, 20:58:13 »

Значи загубих един час да се ровя в интернет да намеря тази тел.И ако искате питайте вашите бащи или приатели за тел за поялник или пък направо в някой магазин за домашни потреби или електро материали. Успех
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: април 06, 2008, 20:58:21 »

По повод подаръчетата, аз четох сега какво сте обсъждали тук, но аз бях на една сватба, където подаръчетата бяха едни ангелчета в различни пози - имаше поне 5-6 вида, т.е. ако подаръчетата са нещо подобно, няма да има проблем на едно семейство да се дадат няколко (по едно на всеки поотделно)...
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines