Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 19:28:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 2 част  (Прочетена 187676 пъти)
 
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #60 -: март 26, 2008, 23:37:40 »

Днес ходихме в Манисто. Никак не ми хареса. Мислех ,че има по-голямо разнообразие. Момичето в магазина беше много любезно. Имаше хубави сватбени книги. не можахме да изберем фигурки ,а аз така се надявах. Сега ще търсиме на друго място
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: март 27, 2008, 11:50:52 »

А в кой магазин ходи? Стария или новия? Аз също искам да отида, но все не ми остава време sad Особено сватбените им книги ми зглеждат хубави, също и едни камбанки, на които мога да сложа номерата на масите. И до Илиенци не съм отишла още. sad
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: март 27, 2008, 14:50:52 »

на сватбата на моята приятелка подаръчетата бяха такива...много ми харесаха... smile


а на последната сватба на която бяхме...и на която кумувахме се прибрахме с всичко това goody hurrah  букета,който дойде при мен...жартиера при мъжлето ми...и подаръчетата за гостите които изглеждаха така...картичка сърце и вътре имаше мартеничка понеже сватбата беше на 08.03.08

Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: март 27, 2008, 15:20:57 »

не знам защо на мен ми се върти на последък малко по странен тип подаръчета за гостите...мислих си за снимка от сватбата...след ритуалната зала или преди нея се отделят няколко минути за направата на хубави снимки...предварително е подготвен някакъв хубав колаж и се дават веднага във фотото за лека обработка и изкарване докато мине ритуала около подписването и в църквата...към снимката ще има и от онези стойчици малките за примерно младоженци или мечета,сърчица или каквото и да са на които стърчи една такава като щипка на която се слага снимка...надявам се да обясних така че да се сетите...май не ама... nea
и си мисля че всичко може да е готово до влизането в ресторанта и подаръчетата да чакат гостите на масата...а и другото което си мисля...е дали няма пък всичките тия стърчащи снимки на масата да ми скриват окрасата...и другия вариант е да се раздават от нас по време на наздравицата...така може на семейство да се дават различни снимки да за да не се повтаря една и съща...

мислите ли че това е добра идея...приемам всякакви критики Girl_hide
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: март 27, 2008, 15:40:00 »

BeRa и аз така искам но милото ме отряза с много аргументи, които няма да ги пиша, защото не ги приемам. Смятам идеята за чудесна.
Моя позната ми предложи същото. Правите си снимките и отива някой от родата до фотото, където предварително сте се уговорили, харесва 1 снимка, на която сте излезли хубаво, принтира се и се слага в малки сладки рамки и после се раздават в ресторанта.
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: март 27, 2008, 15:48:57 »

Много ми се иска подаръчетата да са малки пантофчици, на които да има малка панделка с имената ни. Но като гледам сайтовете за сувенирчета няма нищо подобно. Е има едни, но не ми харесват.
Преди няколко години на една сватба имаше такива и от тогава са ми останали в главата, но уви никъде не съм виждала да продават такива sad
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: март 27, 2008, 17:12:23 »

eli_m ,не помня дали си от софия,тези пантовчици за ноито казваш съм ги виждала и то точно с надписана панделка с имената на младоженците в безистена на Пиротска,салон Оксана,те там имат два ,във вътрешния...много са сладки и намирам панделката много оригинална, замислила съм се и аз за тях  bouncinggirl bouncinggirl bouncinggirl

Успех, може да сме с еднакви  подаръчета  good  danceg danceg
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 27, 2008, 17:26:09 »

Marchela, от София съм.  smile Но само да уточна, че не искам от чисто белите, а цветни! Другата седмица ше ги взема от майка, ще ги снимам и ще ги пусна! Да видим дали говорим за едно и също нещо! good
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #68 -: март 27, 2008, 18:31:30 »

Като цяло идеята за подаръчета-снимки е добра, но незнам дали ще може лесно да се осъществи. Колаж се прави по-трудно и изисква времи. Иначе само снимка с надпис на нея може да стане и за половин час.  Фотото което ние наехме ни предложи такъв вариант- цена 0,50ст. на снимка. Не могат да са готови веднага, а например за наздравицата и събирането на подаръци. Може шаферките да ги раздават. Ние се отказахме от тази идея, макар,че доста по-евтино излиза от други подаръчета, защото милото не иска.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: март 27, 2008, 19:49:06 »

ами по принцип идеята е добра и е сладка но ние за нашата сватба се отказахме/по-точно аз/70%от гостите не ги познавах а не зная дали сте чували че не е хубаво да се подарява снимка на непознат особено като не нзаеш какво ти мисли *THUMBS*и за да ми е мирна главицата си избрах друг вариант :\но за който не робува на такива неща може спокойно да измисли вариант и снимката да е предварително избрана и направена така че да стане като подарък и да е готова като бройки още преди сватбата  *THUMBS*не е задължително да е от сватбения ден!но пък това е снимка-знам ли може да се забрави полее да я скъса някое дете не зная дали е най-подходяща за подарък-спомен pardon
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: март 31, 2008, 09:42:42 »

BeRa,
и на мен много ми се искаше да намеря такива стойчици, но честно казано не открих нищо което да ми свърши работа. Намерих само на сайта на мънисто, но на мен ми се искаше нещо по-изчистено:

http://www.manisto.com/image.php?id=558

Аз се отказах от други подаръчета, ще има сигурно цветчета за закичване за всички (тези ,които си харесах са по 20 ст.) и на масите ще има за всеки кошничка (късметче). Гостите ще са около 130-140, а аз мисля сама да правя кошничките :-).
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #71 -: април 01, 2008, 09:50:17 »

Ето малко идеи за булките, които искат като подаръчета да има снимка или колаж


* 0269835111.JPG (65.36 KB, 480x320 - видяно 300 пъти.)
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #72 -: април 01, 2008, 09:52:16 »

Ето и друг вариант:


* 02698358111.JPG (47.14 KB, 420x280 - видяно 3631 пъти.)
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #73 -: април 01, 2008, 09:56:20 »

А пък този колаж е много свеж  smile


* 02698354111.JPG (71.45 KB, 480x320 - видяно 276 пъти.)
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #74 -: април 01, 2008, 09:58:55 »

Намерих ги в един руски сайт и много ми харесаха като идея и мисля,че повечето добли фотографи могат да направят нещо подобно. Има изписани имена и дата на сватбата


* 02698355111.JPG (59.63 KB, 480x320 - видяно 309 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines