Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 09:55:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 2 част  (Прочетена 179359 пъти)
 
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #420 -: май 23, 2008, 11:11:44 »

Много хубави мишоци наистина, но на този тип подаръци не ми харесва, че не са цветни sad Аз бих грабнала четката и боичките и бих ги оцветила  crazy
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: май 23, 2008, 11:30:55 »

Много благодаря на всички момичета.Радвам се,че ви харесват.:)Поръчахме ги в Троян.За интересуващите се ще пусна и линк.http://conevski.tscomp.net/index.html
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: май 24, 2008, 00:30:28 »

ellie_bellie прекрасни са камбанките. Откъде ги купуваш ? Много нестандартно - не мисля в България да се намира нещо подобно и със сигурност гостите ще бъдат впечатлени и ще им достави удоволствие. Пък идеята за бонбоните също е много добра-чудесна връзка правят с камбанките. Браво  good

Благодария ти, inaxastra. Да, и аз реших, че ще няма да е лошо. Плюс това те звънят и могат да се използват за тост, горчиво и т.н. Ето от тук ги купувам.

Също така ще имаме и малки благодарствени палусчета.  girl_wink
« Последна редакция: май 24, 2008, 00:32:09 от ellie_bellie » Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: май 24, 2008, 09:01:31 »

ellie_bellie, този сайт съм го разглеждала 100000000 пъти, има невероятни нещица girl_impossible Ето тоша е фаворита на милото


* KA13001NA-L.jpg (73.89 KB, 515x373 - видяно 698 пъти.)
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: май 24, 2008, 09:06:19 »

А аз харесах тези разделители за книги... много са им красиви и практични подаръчетата, обаче и цените..... И това, което ме притеснява е и самата доставка, не само че излиза повече от покупката, а и времето, за което пристигат. Моля за повече инфо smile


* LeafBookMarkM.jpg (43.28 KB, 275x215 - видяно 9527 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #425 -: май 24, 2008, 11:29:48 »

Ауу страхотни са !! Откъде си ги намерила ? Много са добри като идея за спомен от сватба и са много красиви. Ако можеш да си ги позволиш не се чуди изобщо !
Активен
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: май 24, 2008, 19:21:16 »

Нали са много хубави  yahoo Цените не са чак толкова високи, но доставката до България ги оскъпява много. Ето и подаръче, което е подходящо за деца.


* KA14005-S.jpg (17.87 KB, 180x144 - видяно 9315 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #427 -: май 24, 2008, 20:22:08 »

ellie_bellie Тоя сайт е върховен просто. Останах запленена. Чак ми стана мъчно, че ние не можем да имаме такива красиви неща. Всичко е много стилно. Не съм довършила разглеждането още, но оставам с впечатлението, че и разделителите на vanyusha са оттам (не съм сигурна). Има наистина нескъпи неща. То цените в България вече се изравняват с международните стандарти.
Ма как ги намирате тея сайтове ?! Вие сте страшни...  good
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: май 24, 2008, 20:30:52 »

vanyusha, това за доставката сигурно е така, ако се поръчват до България. На мен ми излиза безплатно доставката, имам купон за намаление, но това е само ако се поръчва в САЩ. Иначе идват за 5-7 дни. Хубавото също е, че идват в комплект с тейбъл картичките. Аз ще изчакам още малко с поръчката, защото нямам финализиран броя на гостите.
А тези, които са за маркиране на страниците на книги, аз много бях ги харесала, но мъжа ми ме разубеди, защото май много малко хора четат книги напоследък...

inaxastra, намирането е много лесно: търсиш в google "wedding favors" и ти излизат. Аз също доста от тези сайтове съм ги изнамирала в булчинските списания, които съм гледала, там има доста реклами.
« Последна редакция: май 24, 2008, 20:33:24 от ellie_bellie » Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #429 -: май 27, 2008, 12:17:33 »

Преди известно време някой беше споделил идея за малки бурканчета с мед като подарък за гостите. Търсих назад в темата, но не намерих отговор от къде могат да се купят малки бурканчета. Знаели ли някой? Дядо ми е пчелар, така че меда ще си бъде съвсем домашен и пресен, само бурканчета трябва да намеря, а и да убедя бъдещата ми свекърва де, че тя като е залитнала по тези гипсови фигурки...
Активен
mariqna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: май 27, 2008, 13:37:32 »

Ние много0 се чудехме дали да купуваме нещо специално за гостите и накрая измислиме вариант, които хареса и на двамата - след излизане от дома на младоженците 6те ни снимат заедно, снимките ще ни ги изкарат веднага и това ще ни е подаръка. Мисля, че ще остане наистина добър спомен всеки да има снимка от сватбата.  yahoo
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #431 -: май 27, 2008, 14:49:04 »

Да, това за снимките и на нас ни го предложиха, и го намирам за много добра идея, но накрая се спряхме на бутилките с ракия. И вчера беше супер смешно, защото излизахме с приятелите на Фабио. На италиански думата за подаръчета за гости е бонбониери. И те ни питат, а какви бонбониери сте избрали и аз като казах бутлки с ракия, отвориха ей такива очи -  Oh my ...
Пък и ми стана много смешно от играта на думи  laugh
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: май 28, 2008, 10:26:31 »

Момичета, откъде да си поръчам магнитчета за хладилник, не мога да намеря хубави, обиколих Бургас, ама все едни грозни ...Исках да са слънчогледчета, ама явно няма да се намерят, ама поне да са по-симпатични на вид...
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: май 28, 2008, 12:48:03 »

Здравейте момичета  smile
Днес си получиг захаросаните бадемчета  yahoo много са готини, но искам да сложа по 5 в кутийка а изглежда едно такова празно и не зная как да направя така че да изглежда добре  crazy
Дари да сложа някакъв плат под бадемите ....незная crazy
Маля ви давайте идеи  girl_impossible
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: май 28, 2008, 12:53:51 »

Момичета,
Да ви покажа и аз моите кутийки, които измайсторих.....станаха много добре. Същите са като кутийките на Johnson...
Сложих само сухи цветенца.... това разбира се е работния вариант, но съм довална как станаха... големината ще е като на червената. Bravo

Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines