Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 00:01:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 2 част  (Прочетена 179434 пъти)
 
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: март 10, 2008, 18:09:12 »

Според мен идеята е хубава, а и на семейство можеш да подариш две лаленца различен цвят. Така няма да се повтарят подаръците Wink Ако цената те притеснява, не бързай да ги купуваш и потръси още. Може да намериш на по-добра.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: март 10, 2008, 20:59:43 »

аз лично мисля че на дву или тричленно семейство е безмислено да се подарява едно и също по няколко бройки =]на моята сватба на семейство по едно подаръче давахме!за какво на мъжа жената и 16годишния им син(например)да давам по едно за всеки  *crazy*няма смисъл!!!но това е мое мнение!ако имаш 100 човека гости например доста от тях ще са по двойки така че няма да ти излезе толкова парички защото просто няма да купуваш за всеки поотделно
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: март 10, 2008, 21:53:36 »

kleo, аз принципно съм съгласна  с теб, но на нашата сватба всъщност ще има много малко женени двойки. Има такива, които не са женени и живеят заедно и много такива, които дори не живеят заедно. И не мога примерно на колежка от университета и приятелят и, с когото живеят заедно да подаря 1 подарък, а на друга колежка от университета, която седи точно до нея на масата и нейният приятел, с когото не живеят заедно да подаря 2. Осъзнвам, че ако не измисля нещо различно ще се поватарят, но няма как.
Активен
nikoleta9
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #33 -: март 10, 2008, 22:54:46 »

nikoleta9, може ли да пуснеш снимка и да кажеш от къде са  blush
Ами няма как да пусна защото не съм ги купила но като си взема тел. ще ги снимам в магазина и ще ви кача да ги видите.Дано не ви е късно -ще е след 22 март.Извинявай за късния отговор но нямах нет дълго време cray
А ето на какъв сайт попаднах има страхотни идеи направо не знам кое повече ми харесва.Някой го е показал но не помня кой-благодаря му все пак.
http://www.myweddingfavors.com
« Последна редакция: март 10, 2008, 23:08:18 от nikoleta9 » Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: март 11, 2008, 09:11:17 »

реално погледнато, наистина няма смисъл в едно домакинство да има два еднакви подаръка, но пък е много по-лесно и за декорация и за организация, ако всеки получи подарък за себе си. Дали ще са различни за мъжете и жените или ще са различни по принцип - все е вариант. Ние сме се спрели на едни стативчета с различни пейзажи и ключови архитектурни забележителности, като ще имаме достатъчно различни на брой картинки, така че нито хората на масата да имат еднакви подаръчета, нито пък хората, които са в "една компания" (да речем).
Зълва ми беше избрала за тяхната сватба порцеланови обувчици - по една на семейство. Не знам как бяха сметнали как да ги наредят, тъй като нямаше определени места за сядане - хората бяха разпределени само по маси, но ми се стори, че се получи на двама души, седящи един до друг (без да са двойка, семейство или друго, предполагащо съвместно съжителство) да се пада едно подаръче. И така, много от гостите не си взеха подаръчетата, защото не беше ясно, че са си за тях - изглеждаха повече като декоративни елементи.

Но, всеки си избира за себе си smile
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: март 11, 2008, 09:47:28 »

Аз също не исках в едно семейство или двойка да има еднакви подаръчета и така решихме на мъжете и жените различни  girl_wink

При нас хубавото е , че почти нямаме многочленни семейства .... повечето са двойки - дори и по възрастните, защото младежите им вече са се отделили  Bravo

А в малкото семейства с деца те са мънички и за тях ще има различни подаръчета  Wink

Така че в общи линии в едно семейство няма да има повтарящи се  danceg
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: март 11, 2008, 17:12:09 »

Моля ви момичета за помощ!Някъде във форума видях подаръчета за гостите с панделка,която беше надписана с имената на младоженците.Ако не се лъжа бяха подаръчетата на Ели.Въпросът ми е с какво или къде се надписват панделките.Идейката много ми допада,но незная как точно да я осъществя.Ще съм благодарна ако някой помогне.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 13, 2008, 10:22:57 »

ето какво ми прати една приятелка http://ceramictoys.hit.bg/
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: март 13, 2008, 10:26:21 »

ето какво ми прати една приятелка http://ceramictoys.hit.bg/
Аз мисля от там да си поръчам подаръците. Писах им и ми пратиха оферта. Повечето булчински салони купуват от тях фигурките и само ги украсяват или направо ги взимат украсени. Ако искаш ми напиши мейла си на лични и ще ти изпратя офертата  good
Активен
elenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 130



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: март 13, 2008, 11:06:22 »

И аз от тях си поръчах подаръчетата за гости, много са бързи и коректни, даже за втората ми поръчка, която беше доста малък брой фигурки, ме забавиха с 2 дена , и ми ги изпратиха за тяхна сметка за да ми се реваншират за закъснението*THUMBS*
Активен
nikoleta9
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #40 -: март 14, 2008, 12:03:07 »

Аз разглеждах подобни в един магазин и там предлагаха да има малка хартиена табелка с имената захваната за подаръчето(подобно на цена на стока) и такива с панделки.Когато си ги поръчаш в този магазин обясняваш какви искаш да са  и това се заплаща допълнително но не  скъпо.А ако не греша тези на Ели тя си ги беше писала но не съм сигурна с какво(беше обяснила в старата тема)Ако си от пловдив или имаш път насам мога да ти дам координати на магазина или да ти обясня къде е-има много полезни неща и е много евтино.Там по принцип ако нщо се напечатва не се плаща за всяка броъка поотделно а си има фиксирана цена която еднаква и да 50 и за 150 бр.
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: март 14, 2008, 12:14:48 »

на нас надписването на имената на панделките не ни го таксуваха допълнително.............иначе на всякъде по булчинските магазини предлагат подаръчета и надписването на панделките...........!
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: март 14, 2008, 15:57:57 »

Mim4ok, защо не пробваш с нещо такова?


Парманентен маркер Edding 750, сребрист   
Универсален перманентен маркер с алуминиев корпус.
Подходящ за писане върху всички повърхности - метал, стъкло, PVC, платмаса, дърво, кожа.
Бързосъхнещо мастило, устойчиво на вода, светлина и топлина, нетоксично.


Перманентен маркер Edding 750, златист   
Универсален перманентен маркер с алуминиев корпус.
Подходящ за писане върху всички повърхности - метал, стъкло, PVC, платмаса, дърво, кожа.
Бързосъхнещо мастило, устойчиво на вода, светлина и топлина, нетоксично

Цената им поне до колкото видях е около 4  - 4.50 единия. Има ги по книжарниците, предполагам и в Office1 също ще има подобни. Има и други цветове, зависи какво търсиш.
Аз също мисля сама да си надпиша панделките на подаръчетата и смятам да пробвам с нещо подобно. Успех! good
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #43 -: март 14, 2008, 22:36:13 »

Освен в булченските салони и в магазин Манисто,някой знае ли други магазини за фигурки в София?
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #44 -: март 17, 2008, 00:00:36 »

Освен в булченските салони и в магазин Манисто,някой знае ли други магазини за фигурки в София?

aniiii8, търсейки подходящи подаръчета, попаднах на тези сайтове, дано са ти от полза:

Успех в избора! Wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines