Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 01:47:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 2 част  (Прочетена 181461 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: май 10, 2008, 00:25:39 »

Ми мъжа като каза, че не е перфектно, изведнъж и аз ги видях с други очи и се разубедих... Та сега се чудя да мисля ли нещо друго... Ма понеже отстрани по-добре се вижда, викам чакай да ви питам първо. Пък то и той като видя снимката дет му бях пратила каза, че е супер, а сега на живо не било хубаво... Ох, не знам... Моменти на отчаяние ме спохождат  girl_impossible но денят на сватбата така или иначе идва и минава...  Май много ровя в детайлите  huhhuh.gif

inaxastra , не се притеснявай, на мен също много ми харесват твоите нещица.

А на Фабио не му обръщай много-много внимание smile
То и аз изпадам постоянно в такава ситуация с милото - уж каза, че каквото си реша, това ще е, нямало значение за него и тъкмо се въодушевя по някоя идея и му я споделя и...там ми е грешката.
Изведнъж се оказва, че не му харесва и все намира кусури, а уж нямаше претенции.
И аз като тебе почвам да се самонавивам, да търся кусури, направо приемам неговото мнение за правилно, без да се усетя.
Имам чувството, че подсъзнателно искам да му угодя и не се усещам колко лесно си променям мнението.

После обаче се усещам, че дълбоко в себе си искам да реализирам тази идея и всъщност мнението ми реално не се е променило и тогава му казвам, че това ще е и точка. Е, може и да поотстъпя малко, но спрях да издребнявам толкова за маловажни неща.
Щом ми харесва - ок, опитвам се да убедя милото и почти успявам, ако не - спирам много-много да му обръщам внимание. smile
Ама ние сме още на етап само идеи, не знам какво ще стане като почнем с реализацията!
Съжалявам за офтопика.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: май 10, 2008, 00:29:45 »

аз мисля че твърде обикновен подарък не може да има. Нали целта на тези подаръчета е да напомня ВАШАТА сватба  pardon ,така че щом се връзва с темата ти - ДАВАЙ СМЕЛО!!! good give_rose

Ами добре казано, не знам откъде ми хрумна за магнитчетата.
Може би защото се отказах от гипсовите фигурки, които определно ми бяха първоначалната идея, но и които определено някои хора възприемат като "прахосъбирачки".

Реших, че магнитчето за хладилник е една полезна вещ и много симпатична същевременно. Сега обаче ще се чудя къде из Бургас да намеря магнитчета-слънчогледи или като краен вариант свещички във формата на слънчогледи.
Активен
sbride
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #257 -: май 10, 2008, 16:33:53 »

и на мен много ми харесва тази традиция
първоначално си помислих "още разходи", но после измислихме много сладки и изгодни подаръци, за което пък благодаря на рекламното бюро(Марк системи в Стара Загора), което ми прави поканите и подаръчетата, за хубавата идея и спестения разход
Подаръчетата са стъклени цветни свещници гравирани с нашите имена и цялото удоволствие е 2лв (един за свещника и един за гравиране)
При това ми предложиха много други идея и разказаха за желания на техни клиенти, като примерно надписване на чаши за всеки гост с името и всякакви идеи. А избора в Асеновград на леко кичозни сърчица с перца за 2-3 лв или торбичка с 4 камъчета за 4 лв ми се видя направо смешен
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: май 10, 2008, 18:38:53 »

Ей, това със свещника е страхотна идея и не е кичозна фигурка, тип "прахосъбирачка", а нещо, което може и да се ползва. Браво на тези хора за идеите.

Аз пък съм се запънала за тези магнитчета-слънчогледи или свещички-слънчогледи и ще търся до дупка smile По принцип идеята много ми харесва за подаръци за гостите, но не смятам, че трябва да е голямо перо в бюджета.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: май 10, 2008, 20:02:02 »

Vanilly ето го обещаното корабче.Малко е лошо качествето но утре на светло ще се опитам да направя по хубави-
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #260 -: май 10, 2008, 20:08:15 »

Гучи, хубави са, нищо че не се виждат ясно smile Аз пък в понеделник ще си купя хубава хартия за кутийките, които джонсън показа и шаблончето й в галерията и да видим какво ще излезе  Bravo
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #261 -: май 10, 2008, 20:14:54 »

Здравейте!
Днес търсих м-ли за кутийката, която ви показах, но се оказа че не е така лесно. На мен ми трябва по твърд картон и то да е в бордо  pardon ,оказа че има всякакви други цветове, но не и този който търся. Искам да е такъв защото ще си пасва с украсата в ресторанта, но ще продължа да търся.Ако има момичета от Варна, моля ви кажете къде мога да намеря такива твърди цветни листи. Ходих в офис 1 срещу съда, но там няма.Ако някой може да ме насочи ще съм благодарна. Wink Wink girl_wink
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #262 -: май 10, 2008, 20:19:58 »

johnsons, дано намериш, пробва ли в някакъв магазин за опаковане на подаръци например или голяма книжарница? Аз ще потърся тук по местните книжарници нещо по-твърдо, макар че картонът мис е струва прекалено твърд, но ще пробвам, не пречи. А като размери се чудя за кутийката ... колко сантиметра е страната на квадрата в основата и колко сантиметра да са дълги "пипалата".
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #263 -: май 10, 2008, 20:34:32 »

Ако имаш принтер направо разпечатай снимката така както си е. Аз така направих и после изрязах амото шаблонче,и след това го сгънах и се получи. Значи, така разпечатно е с размери 7см -страната на квадрата, а от средата на тези 7см до върха на едното пипало е 8,3см
В началото малко се чудих как трябва да се завъртят тези пипала за да се напасне, но с комбинации се справих smile danceg
Активен
johnsons
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


Колкото повече, толкова повече...


« Отговор #264 -: май 10, 2008, 20:37:23 »

Забравих да кажа, че направих една кутийка от обикновена картонена папка за документи и стана доста добре . Имам предвид, че тази твърдост на картона е добра, но жалко че не е цветна, въпреки че може да се направи някаква украса с цветни химикали или нещо да се измисили-някаква панделка, розичка..... give_rose
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #265 -: май 10, 2008, 20:40:28 »

Ами май така ще направя, да. Иначе аз си играх да направя шаблонче на ръка и също се получи доста успешно, макар и малко по-голямо като размер. Страната на квадрата ми е 10 см, а височината на пипалата са ми по 13 см. Даже сега си мисля, че стана малко висока кутийката  laugh То зависи и какво ще слагаш в нея, де. Мисля за децата да има отделни малки подаръчета, в една такава кутийка да има няколко бонбона (тук поне има голямо разнообразие на всякакви видове бонбони) и всяко дете да получи кутийка. Може би техните кутийки ще са по-шарени, зависи какви материали си намеря. Аз имам тук един тъмнозелен картон, от който изрязвах шаблончета за поканите, така че май ще се пробвам на остатъците от листа (нали ми е жал да го изхвърля).
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #266 -: май 10, 2008, 21:20:41 »

Ето я първата кутийка от картона, който ми беше останал. Понеже са малко високи пипалата, се получават едни отворчета отстрани, така че сега на втория опит ще ги направя по-малки smile А в понеделник ще си потърся нещо гланцирано по възможност или поне нещо, което да изглежда по-луксозно.

 

Ето и по-малката с размерите, които johnsons даде. Тази определено изглежда по-добре, а?



Друго, което си мисля е дали не може да се "обримчи" някак кутийката с нещо ...
« Последна редакция: май 10, 2008, 21:39:29 от kopche » Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #267 -: май 10, 2008, 21:58:20 »

Мда, аз вече съм се замислила по темата да ти кажа  girl_wink Тук в книжарниците продават едни 10-метрови ленти за украса на подаръци във всякакви цветове и отблясъци. Нещо сребристо или златисто може би? Ще купя лентички в понеделник и ще видя какво може да се направи. Ах, направо ми се иска утре да е понеделник! Тук вече стана 22ч, а Слънцето грее ли грее ... бели *безсънни* нощи. Иначе тъй като нашата сватбичка има зелено в темата си, в поканите и за кутийките ще има този цвят smile
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: май 10, 2008, 22:10:19 »

извинявайте, че се намесвам ама се сетих, че може ръбчетата на цветенцето да се минат с лъскав фулмастер (има едни такива дето пишат в сребро или в златисто) или пък с брокат  girl_wink просто идейка  Girl_hide
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #269 -: май 10, 2008, 22:33:03 »

Виенерин, точно за нещо такова си мисля. Но трябва да видя тук има ли такива (не може да няма, де) фулмастри. Иначе мислех да облепвам с опаковъчна лента с брокат/златисто/сребристо, но по тези заоблености не виждам как ще стане. Та направо да търся нещо да рисувам/лепя по края на цветенцето. Може и някакви малки цветенца smile

Докато пишех този пост, обяснявах на милото каква ми е идеята за украса на кутийката и той извади останали златисти лепенки, които бях купила като украса на поканите и ето какво се получи:



Но се чудя как да наредя цветенцата отгоре, че така малко разпилян и претрупан вид имат, а и са останали само тези. Другите две лепенки са халки и сърца.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines