Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 03:23:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 2 част  (Прочетена 179372 пъти)
 
bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: май 08, 2008, 08:40:53 »

Здравейте момичета !
Имаме затруднения в избирането на подарък за гостите  sad
Харесали сме ето това -->> http://www.wrapwithus.com/Favors/5353-fc.html , но не знаем дали ще можем да ги получим. Имаме роднини в Калифорния и те могат да ги получат след като ги поръчаме, но не знам дали ще имат проблеми на летището, като идват за сватбата   huhhuh.gif И смятаме ако е този вариант да сложим тейбъл картичките за гостите .... за семейство ще има по една  smile
Иначе лично на мен адски много ми хареса пак от горе посочения сайт .. бурканчетата с мед..има страшно сладки етикетчета ...но мисля,че няма начин да минат на летището... все пак е храна ..могат да имат проблеми ... все пак ще разпитаме ,но този вариант ще ни излезе скъпичко
В София ми казаха, че някъде продавали малки фигурки на младоженци .. малки дечица ( имало и ангелчета) и било много сладки и цветни ... Някой ако знае подобни фигурки къде предлагат нека ми сподели . Не искаме подаръчетата да са от тези от тези бели порцеланови фигурки
Поздрави, Вили !  Curtsey
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: май 08, 2008, 09:14:24 »

Ами bunny - щом могат да ги получат в Клифорния, защото после не ви ги пуснат по пощата. Ние така си поръчваме от Щатите - имаме един познат там и като от сайта нямат доставка до България, ги поръчваме до него (като плащаме с нашата си карта) и той ни ги изпраща по пощата (като след това си му плащаме пощенските разходи). Пристигат за 1-2 седмици, а може и по- малко. Та - понеже виждам, че този сайт няма международна доставка - защо не помолиш роднините си да ги поръчат и да ти ги пратят, и ти ще им дадеш паричките после. Само да ти споделя едно лично наблюдение - има много голям шанс хората да не разберат, че това им е за подарък и да ги оставят на масите.

За фигурките - аз знам, за едни такива фигурки, но те пак са керамични бели, само дето могат да ти ги нарисуват много сладко. Аз първоначално смятах да си поръчам фигурки на мечета- младоженци и да ми ги рисуват. Щеше да излезе около 2 лева едното (да го купиш и да ти го нарисуват). Не знам от къде си, но аз където ходих е в ЦУМ на последния етаж има детски кът дето се оцветяват такива фигурки. Та жената си има фирма и ателие, и ги правят. Поръчват фигурките от този сайт - http://www.keramikcenter.com/xhtml/BG/katalog.html#tab4. Виж там какво има, а може и да отидеш до ЦУМ да ги видиш на живо - те там имат доста от фигурките.

Ако искаш някакъв координат - пиши, ще ти пратя.

Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #227 -: май 08, 2008, 10:00:01 »

Gery 79, снимката с "thank you" е много идейна  good

Marchela, стана ми адски любопитно за тейбълките с бръшлян. Имаш ли снимки на тях ? Звучи наистина интересно, искам да ги видя. И аз много обичам бръшлян пък той има и специална символика-непрекъснатост на жизнената сила и постоянност на страстта. Даже някои казват, че е почти задължителен за сватбените украси. Много исках и аз, ама хич не ми се връзва с темата.

Момичета, тая тел откъде я купувате ? И на мен ми трябва тел, за да свържа с нея епруветките, в които ще бъдат поставени цветята по масите и се чудя каква и откъде да я намеря   girl_impossible
 
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: май 08, 2008, 10:26:08 »

inaxastra и на нас символика на бръшляна много ни харесва и ни пасва,затова бръшлян ще ни е украсата по масите по дължина в средата и с разпръснати листчета от рози , бели и червени  (това са ни цветовете) и затова реших тейбълките да се по различни, те ще бъдат и подарък заедно с 5 бр. захаросани бадеми (май и ти ще ги имаш ако не се лъжа) ...та ще направя перличките и имената така като на снимката но моите листа са си форма на бръшлян (11х11 см) girl_wink

А телта аз я взех от една книжарница където има такива неща за саморъчно правене на украса и тн


* 90da_1.JPG (16.12 KB, 400x275 - видяно 3325 пъти.)
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: май 08, 2008, 10:44:31 »

Какво ще кажете за това?


* vase-callalily-candle-M-S.jpg (53.85 KB, 180x144 - видяно 3214 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #230 -: май 08, 2008, 11:04:44 »

Marchela страхотни са !!  good
И 5 бр. бадеми  Bravo това е точно броят, който по традиция се подарява  Bravo В какво ще са сложени ??

Книжарницата, за която говориш коя е (къде е) ?
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: май 08, 2008, 11:14:56 »

inaxastra и на нас символика на бръшляна много ни харесва и ни пасва,затова бръшлян ще ни е украсата по масите по дължина в средата и с разпръснати листчета от рози , бели и червени  (това са ни цветовете) и затова реших тейбълките да се по различни, те ще бъдат и подарък заедно с 5 бр. захаросани бадеми (май и ти ще ги имаш ако не се лъжа) ...та ще направя перличките и имената така като на снимката но моите листа са си форма на бръшлян (11х11 см) girl_wink

А телта аз я взех от една книжарница където има такива неща за саморъчно правене на украса и тн

И аз искам някакви украси от бръшлян по дължината на масите, макар че само ме убеждават, че не подхождало за украса на сватба, въпреки че ме заболя устата да повтарям за символиката на бръшляна.
Ама нещо не мога да разбера идеята ти, нещо като гирлянд ли имаш предвид, през средата на масата опънат? Може ли да пуснеш снимка на нещо подобно.

Аз си мислех по края на масите, ама ще пречи май, освен ако от едната страна не седят хора.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: май 08, 2008, 15:50:43 »

Момичета - изказвайте мнения - мисля си към кътийките с подаръци да има прикрепена благодарствена картичка, отпред ще е с едно мече, което държи подарък, а вътре отдясно всички ще са с еднакъв балгодарствен текст, а отляво ще са различни за всички "умни мисли за любовта". Какво мислите? Постоянният текст мисля да бъде точно този, който е на файлчето.


* untitled.GIF (3.85 KB, 463x235 - видяно 384 пъти.)
Активен
ssiillvvyy
Любопитен
*
Публикации: 31


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: май 08, 2008, 15:58:11 »

Момичета - изказвайте мнения - мисля си към кътийките с подаръци да има прикрепена благодарствена картичка, отпред ще е с едно мече, което държи подарък, а вътре отдясно всички ще са с еднакъв балгодарствен текст, а отляво ще са различни за всички "умни мисли за любовта". Какво мислите? Постоянният текст мисля да бъде точно този, който е на файлчето.

Мисля, че е чудесна идея - ние също мислехме да направим нещо такова: В самото начало идеята беше тейбълката да бъде папирус с панделка и името на госта, след като се разгъне: отвътре да има текст, с който благодарим на гостите за това, че с присъствието си са уважили нашето тържество, да им пожелаем весело изкарване и добър апетит! Понеже сменихме концепцията за тейбъл картите, сега идеята се модифицира на писъмце с благодарност вътре в подаръчето! Вашия вариант е идеален!
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: май 08, 2008, 16:05:45 »

Kiksi, аз си го представям така , понеже нашата маса ще е една такава дълга във формата на буквата  П
и мисля че няма да пречи дори от двете страни да седят хора...


* P5280025.jpg (53.45 KB, 800x600 - видяно 278 пъти.)
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: май 08, 2008, 16:09:23 »

А пред нас ме се иска нещо такова да е


* Hochzeit.jpg (68.5 KB, 800x600 - видяно 241 пъти.)
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: май 08, 2008, 16:19:31 »

inaxastra , телта ми е от една книжарница тука във Виена ама знам че майка ми беше питала в Слънчоглед че ще ни трябва и за там, и там има , дори днес видях в една дрогерия по голяма, така че ще намериш...
А бадемчетата ще са в кутийки с форма на сърце, защото сърца са ни нещо като тема, на поканите , чаши и всички дреболии...нашите ще са с червена панделка  girl_wink
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: май 08, 2008, 17:21:57 »

marchela, страхотно изглежда тази бръшлянена украса.
За дълга маса е идеална, при мен масите са къси, даже имам и 4-ки и няма да пасва май много.
Може би ще е по-удачно венчета да сложа от бръшлян около вазите по масите, а в тях - свещи.
Съжалявам за  Offtopic

Чудя се, дали подаръците за гостите ми да не са някакви свещички или пък, ако темата ми е слънчогледи - магнитчета (за хладилник) със слънчогледи, ако намеря такива, защото не съм виждала? Ама само магнитче - не ви ли се струва твърде обикновен подарък?
 
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: май 08, 2008, 17:47:09 »

тъй като аз вече се поожених  yahoo да покажа моите подаръчета в целия им вид


гостите много им се зарадваха и бяха очаровани  blush няколко жени дори ми казаха, че ще пазят кутийките за бижута  blush
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #239 -: май 08, 2008, 19:05:19 »

Блазе ти, че ти се махнаха разните тревоги от главата. Аз се дребнавя тука с едни... Ние нямаме точно подаръчета, само по една кутийка с дражета. Днес я снимах точно как ще изглежда и съвсем се подтиснах. Фабио каза, че заради гънките по хартията не стояла перфектно (но това е оригами, не може да няма гънки). И хем се чувствам глупаво защото като гледам вашите снимки, колко са красиви, моята кутийка ми се вижда много глупава (ама се запънах на нея, че се връзва с темата, цвета и материла), хем се чувствам глупаво, защото ми изглежда, че се вглеждам в някакви супер детайли, което е напълно безсмислено.


А Wienerin твоите са приказни...




Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines