Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 18:44:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 2 част  (Прочетена 179622 пъти)
 
amya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 300



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: април 10, 2008, 18:08:18 »

Да аз разбрах за кутийките, утре отивам на лов. Аз сега малко се чудя имам идея за подаръка, но първо ще пробвам да видя как ще стане. Замислила съм да си нправя сърчица от тесто тип скаличка и ще ги потопя в шоколад. Ще купя кутийки и ще сложа по 3-4 на всеки. Утре ще видя дали ще намеря подходяща кутийка и ако ги направя ще сложа снимки  girl_wink . hristi ако не намеря ще ти пиша за повече информация.
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: април 10, 2008, 21:26:00 »

искам да попитам момичетата които сами са си надписвали панделките на подаръчетата за гостите-с какво точно изписвате имената с маркер ли ........и ако да какъв точно е той?благодаря предварително give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: април 10, 2008, 21:29:09 »

аз искам да ви дам идея за подарък за морска сватба.взимате една мидичка от тези керамичните и я намазвате с лепило.овъргалвате я в пясък и отвътре слагата перличка а отвънка на края на мидата слагате панделка.може и да я надпишете.аз не знам обаче как става надписването.много оригинално става.
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: април 11, 2008, 07:48:27 »

Това с пясъка не ми звучи добре.Колкото и да го залепяш все ще се рони и като сложиш въпросната мида пред всеки на масата,ще стане едно пясъчно....... pardon
Активен
amya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 300



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: април 12, 2008, 19:10:20 »

Ето ме с още малко инфо за момичетата, които се интересуват от шоколадови подаръщи  girl_wink .
Днес ходих до халите и там има ръчно правени бонбони на невероятна цена 23лв., това сравнено със 100гр. сладки - 55лв. си е супер. Та там правят сърчица за подарък и има два вида - едните, които са с надпис са малко по-малки (не знам колко точно, но мисля че са по-голями от 100гр. слаки) и цената с опаковка и надпис е 40ст., а има и едни малко по-големи които не се надписват а са с щампичка от горе ( сюжети от Ромео и Жулиета) и те са много красиви и са по 60ст. с опаковката. Ето и снимки - два варианта за подарък.


* bonbons.jpg (57.76 KB, 700x529 - видяно 206 пъти.)
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: април 12, 2008, 19:36:38 »

amya много добре изглеждат. А тези бонбони в кутийката как се купуват - на килограм или ги продават в такива кутийки? И къде точно в халите?
Активен
amya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 300



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: април 12, 2008, 19:49:32 »

Кутийката струва 65ст. в магазин Рая, а бонбоните са на грамаж 23лв./кг. - това излиза около 1,20лв. А щанда е на първия етаж в една от прекичките в ляво от централния вход.
Активен
HeYkpoTuMa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


обичана!


« Отговор #157 -: април 12, 2008, 20:55:20 »

Моите подаръци ще са картонени бели кутийки с бонбон "Рафаело" в тях, завързани с цикламена панделка ( това са цветовете на ресторанта).
Активен
Noni
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #158 -: април 15, 2008, 19:44:08 »

някой знаели къде да намеря керамична фигурка слънчоглед или друго цвете ил свещи във формата на слънчоглед или цветя.аз съм нова и сигурно ви надух главата от въпроси
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: април 15, 2008, 19:47:58 »

Миличка ,не си ни надула главите с въпроси нали затова е форумчето но погледни все пак назад в темата точно въпроса за фигурките е дискутиран толкова много- дори и за слънчогледи.Май беше стъклени фигурки.Има и уеб адреси на фирми които предлагат.Успех
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: април 15, 2008, 19:53:48 »

Нони, провери в магазин Джъмбо на бул. България до БИЛЛА на долния етаж при свещите smile 
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #161 -: април 18, 2008, 11:25:17 »

Здравейте, интересува ме дали някой знае къде в България се прават гипсовите чинийки и магнитчета за хладилник със забележителностите. Току що ми хрумна идеята, че може да се поръча някаква бройка не със забележителност а с нещо от сватбата (ако правят във фирмата де). Хладилника ми е налепен с много такива картинки (взимаме си от всякъде), имам и миниатюрни чинийки на поставка. Ще пробвам по късно да пусна снимка за  тези, които не се сещат за какво говоря.

Ако някой има представа къде се произвеждат да пише.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: април 18, 2008, 12:14:05 »

Diavolitsa, погледни този линк, фирмата мисля, че е споменавана някъде в сайта. Може би, ако ги попиташ, мисля, че ще могат да изработят това, което искаш  good

Ателие АРТИ
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: април 18, 2008, 12:16:43 »

Здравейте,
ето за магнитчетата за хладилник,това беше една от моите идей за подарък,но си остана нереализирана тъй като измислихме друго
http://www.blisshand.com/bg/animal.html
Да допълня,правят се по поръчка,мисля че ми казаха,че ги правят за около 2 седмици.Не мога да си спомня каква беше цената,но е над 2 лв.Работилничата не е в София,но това не е проблем.
« Последна редакция: април 18, 2008, 12:37:21 от gucci » Активен
picasso
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: април 20, 2008, 07:59:54 »

Момичета,ето каква идея ни хрумна на нас за подарък на гостите. Някакакъв сувенир,все още не съм измислила с или без приложение,но да бъде със знака на "ин и ян".Струва ми се мн. концептуално,мн. се кефя на идеята ни и реших да я споделя.Вече говорихме с две ателиета и казаха че няма да е проблем да ни го направят и няма да е скъпо - около 2лв. Но утре трябва да кажа точно какво искам...затова ви пиша.Според вас кое е по-добре,да бъде само плочка,или да е направено като ключодържател (за мъже) и медальон (за жени), или почка за китайски пръчици..или ...приемам идей  Wink



* xc-yinyang.jpg (9.21 KB, 101x100 - видяно 2419 пъти.)
« Последна редакция: април 20, 2008, 08:04:35 от picasso » Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines