Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 12:02:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 2 част  (Прочетена 179277 пъти)
 
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: февруари 27, 2008, 13:38:09 »

А в кой момент се подаравят? Предварително ли се слагат на масата или? Нещо не мога да се сетя  blush
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 27, 2008, 13:53:08 »

На сватбите, на който съм била бяха наредени по масите. Аз мисля да ги сложа до тейбълките, тъй като ще ми бъдат различни за жените и за мъжете  girl_wink
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #17 -: февруари 27, 2008, 14:07:03 »

А в кой момент се подаравят? Предварително ли се слагат на масата или? Нещо не мога да се сетя  blush
По принцип се слагат предварително по масите ,но понякога младоженците имат желание да ги подарят в момента когато минават за наздравицата.
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 27, 2008, 14:28:34 »

А в кой момент се подаравят? Предварително ли се слагат на масата или? Нещо не мога да се сетя  blush
Нинче, нашите ги подарявахме като минавахме за наздравицата. Бяхме ги сложили в една много готина кошничка и сестра ми вървеше с нас , носеше кошничката и така Wink А иначе може и по масите да се сложат. Както си прецените Wink
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #19 -: февруари 27, 2008, 15:59:26 »

А в кой момент се подаравят? Предварително ли се слагат на масата или? Нещо не мога да се сетя  blush
Според мен зависи какви са.Ако са бонбониери, които да си пасват с цялостната визия на ресторанта се слагат на всяко място.Ако са нещо много различно(което не е желателно), може при наздравицата.
Активен
Baba_Marta
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


И моето време дойде:)!


« Отговор #20 -: март 07, 2008, 13:16:01 »

Ние бонбониерите ще си ги раздаваме пред църквата, както всищност е прието - те са големи в огромни кошници. За партито, сме приготвили специални кошнички с бонбони (пак са като бонбониери, но не точно), които са в лилаво, цветът на украсата ни и ще поставят във всяка чиния, заедно с менюто и салфетките, на които ще има панделка и цвете.  Bravo
Активен
elfina
Сватбар
***
Публикации: 154



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 09, 2008, 11:55:27 »

 Булчета,аз съм пред дилема-дали за подаръчета да избера фигурки / т.нар. прахосъбирачки/ или да направя колаж от наши снимки.Била съм на сватби на които ни подариха снимка на младоженците-това си е хубав спомен.От друга страна пък само една снимка..........не е ли малко???
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #22 -: март 09, 2008, 12:04:39 »

Това е най разумния подарък ако питаш мен .Една снимка с колаж първо че струва много повече от една порцеланова фирурка и второ вместо гостите да си купуват снимки от 3 - до 5 лева  спомен от сватбата Ви .Вие ще им предоставите това.Супер идея!
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #23 -: март 09, 2008, 14:38:06 »

Булчета,аз съм пред дилема-дали за подаръчета да избера фигурки / т.нар. прахосъбирачки/ или да направя колаж от наши снимки.Била съм на сватби на които ни подариха снимка на младоженците-това си е хубав спомен.От друга страна пък само една снимка..........не е ли малко???

Аз също мисля, че идеята е добра. За съжаление, гостите получават подаръка си малко след сватбата, но мисля, че си заслужава. Много фотографи предлагат и експресни снимки, но те струват около 5 лв парчето.
Аз съм решила, че ще се снимамаме с всеки гост по отделно и ще им изпратя снимката след това, а защо не и придружена с едно благодарствено писъмце.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 10, 2008, 10:26:55 »

Това със снимката наистина е по-подходящо и по-ценно като спомен за вашата сватба... А и е различно, малко по-нетрадиционно, което ще я направи още по-запомняща се  good
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #25 -: март 10, 2008, 10:34:08 »

На нас фотографа ни предложи да направят снимка в избран от нас момент и тя да е подарък за гостите. Каза ,че стават готови още на самия ден и ще струват 0,50лв./бр. Ние обаче нещо не искаме точно това да е подаръка. Нали повечето гости ще си имат фотоапарати и джиесеми.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: март 10, 2008, 10:37:30 »

Да си призная честно вкъщи шкафовете са пълни със сватбени фигурки и подаръчета, които дори не знам от коя сватба са ми. А имам и 2 снимки като подарък от сватба, които наистина се отличават. Би било много интересно, ако се вземат мънички рамки за снимчици, например с някаква панделка и в тях се сложат снимки. Но пък е доста тривиално, ако всеки получи такава снимка, защото има и семейства и представете си всеки член от семейството да получи такава снимка.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #27 -: март 10, 2008, 10:41:55 »

Мисля,че съм го казвала и преди ,но според мен всеки човек приема подаръците по различен начин. Някои хора ще се зарадват на каквото и да е ,а други няма да се впечатлят изобщо. Не може да се угоди на всички. Може да има 2 различни варианта на подаръци. Например фигурка за жените и ароматна пръчица за мъжете или нещо друго!?
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #28 -: март 10, 2008, 10:48:51 »

 Offtopic
Бяхме на сватба, от която единствените ни снимки си ги купихме от един фотограф, който беше издебнал и снимал гостите на открития ритуал и след това ги продаваше в ресторанта. Фотографът беше разбира се изгонен, въобще много грозна гледка, но ако го нямаше, щяхме да си остамен и без тези снимки, които за мен, така или иначе, са много по-ценен спомен от сватбата от гипсовите мидички, които получихме като подарък.
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: март 10, 2008, 17:42:43 »

Момичета, харесах тези свещи за подарък на гостите за сватбата ни, но много се двоумя.
От една страна харесвам много свещите като подарък, защото който не обича да пази за спомен винаги може да я използва като я изгори. Също така мисля лалетата да са мотив, има ги и на поканите и ще бъдат единствените цветя в букетите. От друга страна са скъпички, ще излязат към 2 лв едната.
Ще се радвам на всякакви мнения.


* tulip.jpg (10.03 KB, 270x312 - видяно 3080 пъти.)
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines