Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 16:18:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките-2 част  (Прочетена 154031 пъти)
 
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: май 21, 2008, 08:25:22 »

момичета, много красиви халки показвате, нека всяка от вас си я носи с много любов и щастие   give_rose за пръв път чувам за comfort fit, звучи доста удобно, макар че ние сме много доволни от нашите халки - избрахме сравнително класически халки. най-накрая пускам тяхна снимка   danceg

Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: май 21, 2008, 16:33:01 »

Plamik, мисля че не си разбрала въпроса ми. Аз имам в предвид дали след златната баня се заличават такива надрасквания? Или това става само чрез полиране? Естествено ми е ясно, че всяко едно бижу се драска или губи първоначалния си вид при носене - нали и аз нося бижута все пак!
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: май 22, 2008, 07:52:19 »

Момичета много са ви хубави халките  Bravo сега и аз да покажа ншите предварително се извинявам за качеството ако не се виждат добре pardon


Това е моята

А това е неговата

Това са кутийките в които са халките много са сладки
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: май 22, 2008, 08:47:54 »

Дафни,много са ви хубави халките , интересни и различни, браво за избора, може ве1е да си казала, ако е така извинявай, но откъде ги поръча?
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: май 22, 2008, 09:00:53 »

Благодаря мила  @}->--ами майка ми ги испрати от Либия са  :girl_wink:ама сигурно и тук ще има такива те са еднакви навсякъде моделите само че нашите са с 18 карата злато good
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: май 22, 2008, 09:14:08 »

Даф, честити халки! Много са хубави give_rose
Активен
__MIMA__
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 66



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: май 24, 2008, 12:34:20 »

Днес поръчахме халките от Сара-Трейд. Модела би тябвало да е същия като този от каталога, но на моята халка исках 5 камъчета през равни разстояния по цялата халка. Не съм сигурна дали точно това е модела - забравих го  Girl_hide
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: май 24, 2008, 18:13:42 »

Plamik, мисля че не си разбрала въпроса ми. Аз имам в предвид дали след златната баня се заличават такива надрасквания? Или това става само чрез полиране? Естествено ми е ясно, че всяко едно бижу се драска или губи първоначалния си вид при носене - нали и аз нося бижута все пак!
Sorry, знам си аз, че трябва да чета по-бавно, ама на......бързам все.  blush В този случай най-добре питай inaxastra. Нещо ми се върти в главата, че се е занимавала с бижута.  give_rose
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: май 26, 2008, 10:33:59 »

Здравейте smile
Искам да споделя с вас нашите преживявания покрай търсене на златар, който да ни изработи халките.
Да започна с това, че си харесахме халки, които са изчистени и в никакъв случай сложен модел, от гледна точка на това, че има такива в които се слагат и прожинки и не знам си какви още работи (като този на булгари)...Та отидохме на няколко места, в сватбения център в София,Младост и в Скай Сити в 3-те бижутерски магазина и навсякъде получихме отговори, които определено не бяха особено професионални. На повечето места на въпроса "можете ли да ни изработите такива и такива халки" ни даваха отговор "ми...не знам, трябва да питаме, но трябва да си платите калъпа за изливката, който е по 90 до 120 лв на хакла и отгоре ще трябва да доплатите по 3лв на грам". Това с ускъпяването за ръчната изработка е ок, но да им плащам калъпа!!!!! В крайна сметка това си е техен проблем как изработват различните модели, нали затова им се плаща по-скъпо от цената на която предлагат вече изработените модели. Освен това те после този калъп ще го ползват отново и ще печелят от него.
Добре все пак, че не навсякъде обслужването е такова Wink За тези които все още са в процес на търсене на златарско ателие с по-нормални изисквание, им препоръчвам да потърсят на други места, защото има много добри ателиета, с не абсурдни правила. Слава богу и ние намерихме такова smile
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: май 26, 2008, 10:39:08 »

Едно важно инфо за бургаските булки и техните халки. Момичета бях ви говорила за едно ателие до "Билла" в "Славейков". Онзи ден минах от там и се оказа, че вече арменеца на работи там. Купили са го някакви други - мился, че турци. Това, което видях от вън е доста богат избор, предполагам пак си заслужава да се види. Но незнам как работят и на какви цени. Дано не съм  Offtopic
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #430 -: май 26, 2008, 14:13:39 »

И ние си имаме халкииииии! Вече почти сме готови за сватба! blum
така както бях споменала нашите халки са като на fidelia,и трабваше да са готови вече,но не са първо ни се обадиха че са готови,но се оказа че са с преобладаващо жълто злато,а ние искаме да е бяло златото,инзи ден звънали на милото и му казали,че са готови само са объркали вместо 6мм са ги направили 4мм. Oh my ... *crazy*да отидем да ги пробва ме и ако не ни харесат ще ги правят наново angry diablo,в събота ще отидем да видим,а съм толкова ядосана,че незнам дали ще се ударжа да не избухна beating
Активен
gerjo_k
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: май 26, 2008, 14:34:12 »

cveteto, ако това ще те успокои поне малко, тези неща се случват не рядко, за съжаление sad
На нас на първото място, където си бяхме поръчали халките също ни направиха коренно различен модел и ние ги отказахем и поръчахме на друго място. За мен това е безотговорно и непрофесионално отношение  от страна на фирмите и най-вече хората, които работят там.
Но не се напрягай, както казах случват се такива неща, но когато се установи своевременно грешката е поправимо и без нерви Wink
 good
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #432 -: май 27, 2008, 11:39:56 »

благодаря ти,но се ядосах,че едън път грешка добре,но втори път,а и времето си напредва,сега като наново ги започнат сугурно ще станат/надявам се/две седмици преди сватбата това ме напряга crazy
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: май 27, 2008, 12:02:52 »

благодаря ти,но се ядосах,че едън път грешка добре,но втори път,а и времето си напредва,сега като наново ги започнат сугурно ще станат/надявам се/две седмици преди сватбата това ме напряга crazy
Миличка,не се напрягай излишно!Важното е да поемат ангажимент да поправят нещата и както разбирам ще ви направят нови...което е  good На нас ни се наложи след сватбата да правим нова халка на мъжа ми и то ние си поехме всичко sad Надявам се,че при вас няма да се стигне до там. Неприятно и изнервящо е но ... понякога се случват. Успех! give_rose
« Последна редакция: май 27, 2008, 12:05:49 от Pisetata » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: май 28, 2008, 17:02:52 »

Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines