Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 17:12:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 2 част  (Прочетена 178149 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: февруари 16, 2008, 13:58:35 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,321.0.html
Тук е старата тема! Заповядайте в новата!  blum
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #1 -: февруари 21, 2008, 12:37:46 »

Аз мисля че това е една нова, но много хубава традиция.Това е начин да кажеш "благодаря, че ни уважихте в най-важния ни ден".Все пак сватбата става с хора.Нали.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 21, 2008, 14:58:04 »

аз като казах на милото, че трябва да измислим какви подаръчета ще подготвим за гостите и той "ама нали те на нас трябва да подаряват"  laugh laugh
Активен
divna
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219



« Отговор #3 -: февруари 21, 2008, 23:54:34 »

Аз мисля че това е една нова, но много хубава традиция.Това е начин да кажеш "благодаря, че ни уважихте в най-важния ни ден".Все пак сватбата става с хора.Нали.
Ами не мисля,че е толкова нова традиция! Аз знам още от времето на баба ми,че са се дарявали с разни ризи,престилки ,кърпи и разни други неща,които ни нас сега ни се струват меко казано странни! Нашите на сватбата си са дарявали гостите си с кърпички,върху които са избродирани техните имена!  Традицията си е стара,просто модата в подаръците е друга!
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #4 -: февруари 22, 2008, 14:36:10 »

Аз мисля че това е една нова, но много хубава традиция.Това е начин да кажеш "благодаря, че ни уважихте в най-важния ни ден".Все пак сватбата става с хора.Нали.
Ами не мисля,че е толкова нова традиция! Аз знам още от времето на баба ми,че са се дарявали с разни ризи,престилки ,кърпи и разни други неща,които ни нас сега ни се струват меко казано странни! Нашите на сватбата си са дарявали гостите си с кърпички,върху които са избродирани техните имена!  Традицията си е стара,просто модата в подаръците е друга!
Абсолютно си права, че е стара традиция, но за доста години беше прекъсната.За това казах,че е нова.Верно е че с времето нещата се менят, но е хубаво да пазим традициите.
Активен
BIBI_SZ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114



« Отговор #5 -: февруари 22, 2008, 17:45:40 »

да, и аз мисля, че е хубаво да се уважат хората по някакъв начин,а и да им остане нещо за спомен от сватбата ни. Само дето не мога да измисля какво точно да е, имаше толкова много идеи в първа част на форума... вие на какво сте се спрели?
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 23, 2008, 19:51:19 »

Здравейте. аз смятам моите подаръци за гостите да са под формата на благодарствени - писма папирусчета, които ще съдържат текст с благодарност, част от любима наша песен и естествено датата на сватбата. Ето как ще изглеждат те, ще стоят пред всеки гост до тейбълките


* P2231373.jpg (48.39 KB, 600x360 - видяно 567 пъти.)
Активен
nikoleta9
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #7 -: февруари 24, 2008, 21:52:33 »

Аз съм избрала едно мече което държи сърчице в лапичките си-свещ.И не е скъпо-0.90лв.И цената е на дребно girl_wink
Активен
Birbochukova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #8 -: февруари 25, 2008, 10:24:36 »

Здравейте! Sunshine
Онзи ден си купих новия брой на списние Булка и там ми харесаха подаръчета за гостите на Бридал фешън, но немога да намеря никаква информация за подаръчетата.В списанието за написани бонбониери, но аз мисля да ги ползвам за подаръчета, но ми се ще да знам цената, за да не ходя само да си записвам час да ги гледам, ако немога да си ги позволя.Фирмата приема клиенти само с предварително записване или поне така пише.Някой може ли нещо да ми каже по въпроса, ще съм много благодарна? Благодаря ви! biggrin
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #9 -: февруари 25, 2008, 15:37:05 »

Здравейте! Sunshine
Онзи ден си купих новия брой на списние Булка и там ми харесаха подаръчета за гостите на Бридал фешън, но немога да намеря никаква информация за подаръчетата.В списанието за написани бонбониери, но аз мисля да ги ползвам за подаръчета, но ми се ще да знам цената, за да не ходя само да си записвам час да ги гледам, ако немога да си ги позволя.Фирмата приема клиенти само с предварително записване или поне така пише.Някой може ли нещо да ми каже по въпроса, ще съм много благодарна? Благодаря ви! biggrin
В почти всички реномирани салони могат да ти предложат оригинални подаръци.В салоните на Cymbeline има едни много интересни бонбониери, трябва да ги видиш и тях.
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 26, 2008, 11:47:27 »

Здравейте! Sunshine
Онзи ден си купих новия брой на списние Булка и там ми харесаха подаръчета за гостите на Бридал фешън, но немога да намеря никаква информация за подаръчетата.В списанието за написани бонбониери, но аз мисля да ги ползвам за подаръчета, но ми се ще да знам цената, за да не ходя само да си записвам час да ги гледам, ако немога да си ги позволя.Фирмата приема клиенти само с предварително записване или поне така пише.Някой може ли нещо да ми каже по въпроса, ще съм много благодарна? Благодаря ви! biggrin

Birbochukova  би ли пуснала някаква снимка на подаръчетата който си харесала ..
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 26, 2008, 12:03:20 »

nikoleta9, може ли да пуснеш снимка и да кажеш от къде са  blush
Активен
Birbochukova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #12 -: февруари 26, 2008, 14:07:45 »

Здравейте!
С удоволствие бих ви пуснала снимка, но ги видях в списание Булка. Няма как да ги снимам, защото са дребни там и няма да излязат добре.Иначе там пише, че са на Бридал фешън. Тази вечер като се прибера у дома ще се пробвам да ги снимам и ще ги пусна, ако станат.Дано станат.Представляват бонбониера, но е правоъгълна кутийка и горната част е прозрачна.Вътре има бонбонки и нещо подобно на роза, но направена от камъчета в зелено и жълто. crazy =]Така го обясних..........няма що, но дано като ги снимам да излязат.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 26, 2008, 17:15:36 »

Аз имам този брой на списание Булка и мога да видя. Не  е проблем  girl_wink Благодаря ти все пак  good
Интересувах се за тия мечета, които дърщат свещ сърчице  Wink
Активен
Birbochukova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 43



« Отговор #14 -: февруари 27, 2008, 13:34:19 »

Момичета съжалявам, ама снимките изобщо не станаха добре  angry , така че няма как да ви ги покажа.Съжалявам!Ако някой има последния брой на списание Булка може да ги види там.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines