Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:29:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За бременността - знаете ли???  (Прочетена 282640 пъти)
 
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: февруари 08, 2008, 16:42:09 »

Да наистина питай ,защото неможе до сега да не са ти взимали поне веднъж секрет didi_vla1983  smile 
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: февруари 08, 2008, 16:51:27 »

Ами не са....Ще трябва да се скарам на доки май  beating beating beating Скоро ще ходя и ще питам задължително!
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #377 -: февруари 08, 2008, 17:11:14 »

На мен ми правиха цитонамазка то може би едно от малкото неща но както и да е.Мене ми е за темата за разкрасяването.Аз по принцип съм си суета.Като се ожених, на една приятелка майка и /80 годишната баба Еленка/ ми даде един съвет след сватбата :" Без червило и гердан мъжа ти да не те вижда/ И мисля, че е права жената.То ясно че на този етап кои знае какви дрехи не могат да се носят но се ужасявам от бременна с увита на опашка коса, анцунг и токчета.Даите повече воля на фантазията си да бъдем красиви....Между прочем как сте със стриите?
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: февруари 08, 2008, 17:14:59 »

Vessi аз за момента нямам стрии,надявам се и да не ми се получат или ако стане да не са толкова забележи ми.Мажа се против стрии с едно олио и мисля ,че поне до сега  има ефект. smile
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #379 -: февруари 08, 2008, 17:21:43 »

Чесно казано мила маи тайната е да се маже човек от самото начало и да не се напълнява главоломно.Аз се мажа с някакво масло за тяло и за сега слава богу проблем нямам.Някъде четох,че жените над 30 не са склонни към стрии е и аз да улуча нещо.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: февруари 08, 2008, 17:43:28 »

Момичета много от мамчетата им стават стрии после-като вземат рязко да отслабват - а иначе 9 месеца постепенно си растем....ама после знае ли човек какво ще стане!Трябва и после да се мажем!

Аз също съм много суетна и до магазина без грим не ходя!Да не кажем, че анцуг нямам и до онзи ден ходих с токчета, ама вече не мога.....Боли ме всичко...Но можем и трябва да си се поддържаме, за да се чувстваме добре! Wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: февруари 09, 2008, 15:27:05 »

Момичета, отклонявате се доста от темата - имаме тема за козметика по време на бременност!  good
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #382 -: февруари 09, 2008, 17:42:16 »

ами по принцип се прави натривка и цитонамазка!!моя доки специално ще ми следи и тези неща защото аз си имах такова нещо и се оправих но се надявам сега да не се появи пак!!!Маги ти си вече напреднала би трябвало да са ти правили такива изследвания!!то секрет задължително се проверява и за други бактерии и инфекции като кандидозата например good

kleo_20, на мен ми е правена цитонамазка точно преди забременяването, но доки не е споменал, че не може да се ражда нормално?! Трябва да го питам изрично shok! Аз искам да се пробвам нормално, но ако каже че раничката на шийката е проблем и аз няма да се двоумя за секцио. Чудя се само защо не сме го коментирали до сега pardon
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: февруари 09, 2008, 17:52:46 »

аз вече свършвам 8-я месец а са ми направени само едно изследване на кръв едно на урина и хив и васерман за цялата бременност
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: февруари 09, 2008, 22:34:06 »

мила изабел при мен проблема е друг!!аз имах 4та степен на цитонамазка +чпв good както и раничка която е изгорена!!!попитай лекаря си разбира се но просто случаят е друг!!аз го споменах като нещо което съм чела и са ми казвали доктори при всеки е индивидуално give_rose
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: февруари 10, 2008, 11:24:49 »

Мамчета мога ли  да пия Магнерот само когато ми се стяга корема , а не всеки ден ? Дали така ще има някакав ефект или не ?
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: февруари 10, 2008, 11:55:35 »

Мамчета мога ли  да пия Магнерот само когато ми се стяга корема , а не всеки ден ? Дали така ще има някакав ефект или не ?
Мила, този въпрос го задай на лекаря си,а не на нас! Моя съвет е да се вслушваш само в това, което доктора ти казва,а не това, което ти казват познати и приятели!  good
При всеки е индивидуално и дори ми е малко странно като прочета такива въпроси, зададени към некомпетентни хора, защото ние сме си такива все пак  pardon
Особено за пиене на лекарства задължително лекаря трябав да каже - мен моя лекар ме предупреди да не следвам съвети на приятелки и роднини, без той да ми е казал да правя нещо и е прав,защото ако не дай си боже има някакви последици, той ще трябва да ги оправя!  angry
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: февруари 10, 2008, 12:10:29 »

Момичета онзи ден една позната ми каза, че когато за първи път усетиш бебчето, трябва да се погледнеш в огледалото и да си кажеш какво искаш бебето да вземе от теб и какво от таткото. tease Например: моите очи, усмивката на татко ти, моите крака, косата на татко ти....Ми споделих, който още не е усетил бебока, може да се възползва pardon
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: февруари 10, 2008, 14:32:56 »

Момичета онзи ден една позната ми каза, че когато за първи път усетиш бебчето, трябва да се погледнеш в огледалото и да си кажеш какво искаш бебето да вземе от теб и какво от таткото. tease Например: моите очи, усмивката на татко ти, моите крака, косата на татко ти....Ми споделих, който още не е усетил бебока, може да се възползва pardon
Точно нещо подобно ми каза и моята баба преди 2 дена,само че тя ми каза като ритне бебчо з първи път да внимавам кого ще погледна,защото ще прича на него pardon
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: февруари 10, 2008, 15:31:29 »

това са много интересни неща  good ако съм сама както почти непрекъснато предполагам че ще видя себе си в огледалото tease аз ще си напиша един списък с неща които ми се иска да вземе от мен и милото да съм подготвена хеех!!не съм ги чувала тези работи до сега но мисля да се възползвам  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines