Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:36:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За бременността - знаете ли???  (Прочетена 282647 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: февруари 07, 2008, 12:18:56 »

Мамита някой знае ли какво се намира отдясно точно под ребрата?Доста встрани отдясно имам предвид.... Дали е черният дроб?Или ако не, какво е?Много ме боли от сутринта там..... huhhuh.gif
мила и мен ме болеше там около седмица, но от няколко дни няма болка
снощи питах доктора какво има там че ме е боляло и ме прегледа каза че не е от бъбреците, не е апандесит нямало песъчинки каза че всичко е ОК
отиди  да провериш мила не стой така
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: февруари 07, 2008, 12:52:59 »

За спремата това което аз знам е,че в 9-тия месец даже е хубаво да се прави секс,защото в спермата се въдържало някакво вещество,което спомагало започването на родовата дейност!Това ми го каза лекарка и по точно по този начин blush"В 9-тия месец ако вече ти се ражда и не ти се носи този корем,казваш на мъжа си да си свърши работата вътре и си готова"  За в началото на бременността-Незнам pardon Колкото до това дали да се слага презерватив.....за по сигурно(от инфекции и бактерии) слагайте good Лепнете ли нещо,после на хапчета..........
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: февруари 07, 2008, 13:32:42 »

На мен никой не ми е казвал да правим секс с презерватив, ама това, че сега трябва да сме още по-внимателни за инфекции то е ясно! good Дидке казвай на мъжа си всичко точно както си е, не трябва да се примиряваш с това, че той може би още не осъзнава какво се случва с твойто тяло!

А по отношение но моя проблем - Май вече не ме боли там..... pleasantry Може наистина бебчо да е бил, ама не се знае де...Айде да не обвинявам него за всичко... pleasantry
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #363 -: февруари 07, 2008, 17:06:47 »

Доиде и моето време да се включа.Момичета не съм чувала спермата нещо да пречи .Инфекции се получават ако имате ниакакъв проблем или не си сигурна в партньора си pleasantry .Което според мен е изключено.Ако тои е "стъпил" pleasantry на криво и е лепнал нещо което да качи и на вас, да но иначе .....Мисля, че за момента, а и в този форум такива идеи са недопустими.По въпроса за лентичката ще си сложа още не съм разучила как точно става.Иначе карам 25 седмица,Слънчо казва: "Огън не остана" yahoo
http://tickers.baby-gaga.com/pregnancy.php
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: февруари 07, 2008, 18:00:53 »

зависи ако и преди време някой от двамата е стъпил на криво и нещата са поутихнали сега точно е момента да се развият с пълна сила обсолютно е възможно особено ако някога е каран ЧПВ *THUMBS*то ту се появява ту изчезва!!!всичко зависи от имунитета но според лекари по време на бременността имунитета на жената е двойно и даже тройно засилен нещо в което не съм склонна да вярвам много ама хайде!!та това е инфекцията която даже да е имала жената преди време може да се появи през бременността!за съжаление секциото е задължително защото роди ли се по нормален път бебето е застрашено от дихателни и възпалителни проблеми и процеси по нататък!дете родено от майка с ЧПВ може да не прояви симптоми с години!!!!но това не значи че всичко е наред!
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #365 -: февруари 07, 2008, 22:09:32 »

Вече съм пред изкукуригване на тема килаца.От където и да го гледаш все не става.Дневен прием на калории при бременност 2200.До тук ОК обаче какво са 2200 калории : тъъънка препечена филика с 50 гр.кашкавал и едно сокче за закуска - 300 калории, 2 гейпфрута +2банана 500кал.Една шопска + пилето без кожа и без мазнина 800 а да добавим и същия вариант за вечеря и сме минали лимита с 200 Абе тъй ги смятам иначе ги броя все същата Иначе на всякъде тръбят от кое по колко да се взима не знам дали ви е попадало това:

По време не бременността храненето е основен фактор за здравето на майката и детето. Ако преди това сте спазвали правилен режим на хранене, след като започне бременността трябва да се направят някои малки промени, за да посрещнете специфичните нужди на организма:

- Четири или повече порции плодове и зеленчуци, които ще ви осигурят нужните витамини и минерали.
- Четири или повече порции пълнозърнести и житни храни, които ще ви доставят необходимата енергия.
- Четири или повече порции мляко и млечни продукти за осигуряване на достатъчни количества калций.
- Три или повече порции нетлъсто месо, пиле, риба, яйца, ядки, боб или грах, съдържащи основно протеини.

Правилното хранене по време на бременността ще пази както вашето здраве, така и и здравето на бебето.
Ама колко да са големи тези порции????? От пилето само кокалчето ли да оближа или мога да изям и маааалко от месцето? И повече от 2-3 бобени зрънца може ли?

Вече не ги чета щото ми става зле ....ям си грепфуртите нищо че са по 150 калории на парче Гледаите и вие по оптимистично...После малките същества ще ни върнат килата за нула броики.2-3 Безсънни месеца покраи зъбите и ще сме готови за конкурс "мисис"
Активен
jennifer
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 45


Да живее любовта :)


« Отговор #366 -: февруари 07, 2008, 23:50:23 »

зависи ако и преди време някой от двамата е стъпил на криво и нещата са поутихнали сега точно е момента да се развият с пълна сила обсолютно е възможно особено ако някога е каран ЧПВ *THUMBS*то ту се появява ту изчезва!!!всичко зависи от имунитета но според лекари по време на бременността имунитета на жената е двойно и даже тройно засилен нещо в което не съм склонна да вярвам много ама хайде!!та това е инфекцията която даже да е имала жената преди време може да се появи през бременността!за съжаление секциото е задължително защото роди ли се по нормален път бебето е застрашено от дихателни и възпалителни проблеми и процеси по нататък!дете родено от майка с ЧПВ може да не прояви симптоми с години!!!!но това не значи че всичко е наред!
Мира,това ЧПВ какво означава? Онези брадавици ли така се съкрашават-чпв?  blush blush  Съжалявам за тъпия въпрос но не съм сигурно за това ли ства въпрос. И ако е за това,ако една жена го е имала и изчезне,и след години си роди нормално сигурно ли е,че може да предаде нещо на бебето???   girl_impossible
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: февруари 08, 2008, 09:53:14 »

ООО Веси ако знаеш и аз какви ли не глупости съм срещала и изчитала и точно в някакви такива огромни количества и порции дето едва ли не на ден трябва да изяждаме по 2кг плодеове, 2 кг зеленчуци, 2 пилета, половин хляб (пълнозърнест), 500 гр бобови.... 1 буца сирене и 2-3 литра мляко!!!!Изобщо не ги чета вече, те тия са луди!  Oh my ... Oh my ... Oh my ... Гледам във всекидневния прием да има горе долу почти винаги по един път храна представител на всяка група - зърнени, млечни, плодове, месо...., но не в такива количества!!!Колкото ми се яде и това е!А по отношение на килограмите сега нищо не може да се направи - има време, а и бебчо ще спомогне после....
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: февруари 08, 2008, 10:54:40 »

Аз малко ще отклоня темата...Хайде мамчета малко да повдигнем настроението и да се чувстваме красиви и желани (каквито сме си всъщност blum):

http://health.actualno.com/news_147537.html
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: февруари 08, 2008, 11:24:56 »

Диди много хубава статиика ,има нещо вярно в това.Аз след малко ще излизам и ще взема да се гримирам малко  smile smile smile
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: февруари 08, 2008, 11:29:49 »

човешкия папиломен вирус който ако не се лекува много време води и до причина за рак на шийката на матката!!!да тези брадавици са свледсвтие от него както и някои инфекции!!по принцип от докитата знам че това не се лекува просто се подтиска веднъж имал ли си го си остава в теб но трябва да се подложи човек на лечение за да го подтисне и д аняма последици *THUMBS*опасно е за бебчето ако го има а майката не знае и роди нормално!!иначе ако си лекувана не зная длаи след време би било опасно!!аз като се запиша на жк ще помоля доки за нов секрет и да видим какво е положението!!но ако има и най-малкото съмнене ще раждам секцио!! good
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: февруари 08, 2008, 11:34:01 »

Малеее това не съм го знаела  shok ,но докторите по принцип като ходиш на прегледи не те ли гледат и за такова нещо или ти сам трябва да ги попиташ?  sad
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: февруари 08, 2008, 11:36:44 »

ами по принцип се прави натривка и цитонамазка!!моя доки специално ще ми следи и тези неща защото аз си имах такова нещо и се оправих но се надявам сега да не се появи пак!!!Маги ти си вече напреднала би трябвало да са ти правили такива изследвания!!то секрет задължително се проверява и за други бактерии и инфекции като кандидозата например good
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: февруари 08, 2008, 11:49:42 »

Да kleo_20  на мен са ми взимали секрети ,но никога не са ми казвали за какво точно изследване  е и ,аз затова попитах.Но то ако е имало нещо обеспокоително той доките щеше да каже   good
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: февруари 08, 2008, 13:41:36 »

Странното е, че и аз досега не са ми вземали никакви секрети... crazy crazy crazy А и цитонамазка не съм си правила, взех да се притеснявам....Трябва да проверя тия неща другия път като отида при доки!
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines