Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 11:52:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За бременността - знаете ли???  (Прочетена 283811 пъти)
 
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: февруари 05, 2008, 10:24:40 »

Аха, и аз това исках да кажа....
Малко да сменя темата - някой може ли да м и каже нормално ли е да ти се гади в 6 месец?Знам че в някой много редки случаи гаденето е през цялото време, но нормалното е до 3 месец........Аз от 2-3 дни сутрин много ми се гади и незнам какво става, много е неприятно.......... bad
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: февруари 05, 2008, 10:30:40 »

Аха, и аз това исках да кажа....
Малко да сменя темата - някой може ли да м и каже нормално ли е да ти се гади в 6 месец?Знам че в някой много редки случаи гаденето е през цялото време, но нормалното е до 3 месец........Аз от 2-3 дни сутрин много ми се гади и незнам какво става, много е неприятно.......... bad
Свекърва ми е родила 3 деца и при трите бременности й се е гадело и повръщала през цялото време  shok което ще рече 9 месеца, а като го умножиш по 3 прави 27 месеца  girl_impossible
Мисля, че е нормално да ти се гади, въпреки че обикновено след третия месец минава. Ако се притесняваш, по-добре се обади на лекаря си да си каже компетентното мнение  good
Аз да чукна на дърво до сега не съм повръщала, а на 10 влизам в 4 месец! Надявам се да продължи така!  Girl_hide
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: февруари 05, 2008, 11:04:24 »

Аз да чукна на дърво до сега не съм повръщала, а на 10 влизам в 4 месец! Надявам се да продължи така!  Girl_hide
Това ве едно аз съм го казала  Wink
« Последна редакция: февруари 05, 2008, 12:36:16 от maria_lakova » Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: февруари 05, 2008, 11:15:48 »

Аз пък първите 4 месеца и половина адски повръщах всеки ден по няколко пъти  bad.После полойението се успокои ,започнах да се храня нормално,но и до момента сега съм в 7- мия месец и ми се случва в седмицата поне 2 -пъти да повърна ,а за гаденето да не говорим ,защото е често явление при мен.  bad
Доктора ми каза,че това повръщане и гадене  при някой жени било до края на бременността.  good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: февруари 05, 2008, 11:27:29 »

явсно всичко е много строго индивидуално  *THUMBS*една позната ми каза "аз повръщах ама всеки ден какото и където се сетиш, от първия до последния ден повърнах и я родих" bad ohmyкоето и мен ме притеснява аз сега едва издържам и ми е толкова ужасно това повръщане всеки ден че направо не ми се мисли ако е до края  girl_impossible
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: февруари 05, 2008, 11:36:22 »

kleo_20  мила аз да ти кажа ,като пример за повръщане всеки ден  мен имам в предвид ,че се свиква със всичко и аз отначало си мислех че ще умра и докрая няма да издържа това повръщане ,но ето ме на вече в 7 -мия месец спокойно свиква се,но естествено се надявам и ще ти стискам палци това твое гадене да спре много скоро  good good good
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: февруари 05, 2008, 11:38:20 »

свиква се но е най неприятно когато просто вече няма какво да повръщаш и жулиш на празни обороти тогава е много гадно после целия корем ме поли от стягане и напъване!!!ще се преживее силно се надявам да се свърши до 1 месец ако ли не както казват вече раждалите "да видиш лесно ли се става майка" good
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: февруари 05, 2008, 12:15:55 »

Аз вчера започнах деня с една боза, и след като посетих тоалетната, от миризмата я върнах-това беше първото ми  bad Днес беше второто ми  bad до сега. Сутрин имам храчки на гърлото и от тях ми се гади. Днес  bad малко стомашен сок. Надявам се това да ми е и повече да нямам  bad .
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: февруари 05, 2008, 12:18:52 »

Диде дано!!защото е наистина ужасно аз каквото хапна и бегом в тоалетната!!а като каза боза и  bad :!съм готова вече  blush много е неприятно аз започнах преди две седмици но хубавото е че не ми се вие свят и не се строполявам на земята ей така от нищото!!а това случвало ли ви се е???
Активен
Harmonia
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1039


хубавото винаги предстои ...


Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: февруари 05, 2008, 12:28:37 »

милички, стискам ви палци по-бързо да ви мине този период... Моето гадене и  bad започна някъде около 7-8 г.с. и от една две седмици вече мога да кажа спокойно, че не ми се гади или поне суупер рядко /да чукна на дърво/.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: февруари 05, 2008, 13:29:15 »

Охххх аз за сеска какво да кажа.......мерака ми беше мноооого голям в 4-5-6 месец ,даже и такъв вид сънища сънувах blush Мъжа ми обаче се дърпа........страх го било то за секса ли да мисли за бебето ли?Не се получават нещата както преди,особено сега когато вече съм в 8-мия.Вляза ли в 9-тия ще го тормозя моя да си върши работата,че по-лесно да родя..... blum

Диде питаш дали е нормално в 6-тия да ти се гади и да bad.........мисля,че е!!!При мен миналия месец когато гърба на Дани опираше в пъпа ми(буквално) имаше едно такова гадно усещане!АГ-то ми каза,че е възможно и да ми се гади,защото човечето дразни с гръбнака си много чувствително място good


Аз мога да се похваля,че досега нито веднъж не съм  bad
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: февруари 05, 2008, 13:35:12 »

ами да като в приятели Рейчъл искаше с Рос джиджи биджи че преносваше  blum :Pама е неудобно според мен с корема настрани то му се губи ефекта!!аз не харесвам така  blush blushа ма милото настоява от сега или така или никак и то адски рядко ако може даже хич shok
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: февруари 05, 2008, 13:39:14 »

Ами Сисе аз не съм повръщала, ама доста ми се гади просто сутри тия дни...Незнам може би защото нашия малчо супер много се върти, не се спира и може от това да ми става лошо.Не се е спрял в някаква поза,ч е да ме притиска, ами само си купонясва  danceg danceg danceg
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: февруари 05, 2008, 13:42:21 »

Аз  bad само веднъж ато бяхме в Бг,и от тогава много пъти ми се е гадело,ама милото ме научи какво да правя и досега съм успявала да се въздържам.
Активен
Vessi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #344 -: февруари 05, 2008, 17:23:04 »

Относно повръщането не съм имала кои знае какви проблеми до към 7-8 седмица ми се гадеше ужасно.После забелязах че като гълтам Матерната става още по зле - почнах да е гълтам като я крия в киселото мляко.И от тогава проблем нямам и апетита ми си е добър за секса да не говорим.Обаче Слънчо нещо бие отбои и мога да го разбера като се гледам от страни каква карикатура съм - корем на пред , дупе на зад какви желания да събудя у нега Обаче.....хормоните си казват своето.Абе трябва да се въоръжим с търпение туй да са ни проблемите , че като чета какви ужасии има .Някой да има идея какво е "прееклампсия" не съм сигурна дали правилно съм го написала ?
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines